HCL.HR

Black Desert

  • 136 Odgovora
  • 63387 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Black Desert
« : 28. Srpanj, 2013., 20:38 »


Black Desert Online je nadolazeći MMORPG od strane razvojnog tima Pearl Abyss koji ga radi već 2 godine. Nema mnogo informacija o igri ali iz priloženog trailera možemo uočiti lijepu grafiku, fast action combat i ono što je mene najviše oduševilo: odličan dizajn svijeta (lijep, realističan, bez nekakvih šarenih čuda koji su karakteristični za MMORPG-ove).

Black Desert Online Second Trailer

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #1 : 29. Srpanj, 2013., 13:18 »
koji engine koristi ova igra??

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #2 : 29. Srpanj, 2013., 18:52 »
koji engine koristi ova igra??
Neki njihov koji su razvili specijalno za ovu igru, kažu još nema oficijelni naziv i zovu ga jednostavno "Black Desert" :mrgreen:

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #3 : 30. Srpanj, 2013., 07:10 »
trenutno ne igram nista od mmo-a jer nema nista pametno gw 2 je totalni smor igra je dosadna i to je to,tera ima lagova u pvp-u i bgovima! jedino jos RIFT ponekad zaigram!stvarno se nadam da ce nesto dobroga izaci vanka je ovo je koma!

cekam od STEPARU BLESS online al cu se jos nacekat 2014 izlazi samo je pitanje kada!!!

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #4 : 31. Srpanj, 2013., 09:22 »
Ove korejske proizvode zaobilazim u širokom luku. Jednostavno mi ne odgovara njihova kultura koju prenose u dizajn, odbojna mi je vizualno i sadržajno. Igra stvarno fino izgleda, ali bit će vjerojatno P2Win grindfest kao i ostali korejski MMORPG naslovi. Black Desert ime je baš generično :solidus:

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #5 : 31. Srpanj, 2013., 10:00 »
kazi ti meni koji od nasih mmo valja sta proizvode ameri i europljani :)

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #6 : 31. Srpanj, 2013., 10:13 »
Ma žalosna je MMORPG scena trenutno, ne treba zalaziti u to uopće. Ipak, možda svi mi imamo previsoke kriterije zato što smo razmaženi. Ne samo zbog WoW-a nego i nekih drugih MMO naslova uz koje smo odrastali. Osobno smatram da jedini MMORPG koji će donjeti promjene je sljedeći Blizzardov MMORPG.

Postoji jedna dobra stara izreka koju sam davno smislio: "Ako MMORPG ne stvara masovnu ovisnost, ne valja!" - to je jedini kriterij koji MMORPG treba zadovoljiti.
Realno, ako ti ne bježiš iz škole, s posla, ne zaboravljaš dijete na autobusnoj stanici i redovno zadovoljavaš ženu ili djevojku, a imaš MMORPG instaliran na računalu (ili konzoli po novome) - taj MMORPG je smeće :D

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #7 : 31. Srpanj, 2013., 12:21 »
Slazem se, WoW mi je bio najjaci. Ljudi govore da je GW2 odlican i mnogo bolji od WoW-a, al' nije to to.

Odg: Black Desert Online
« Odgovori #8 : 31. Srpanj, 2013., 12:42 »
Ma ne bih se baš složio da je MMO RPG scena u k... Iako trenutno ima slabo dobrih igara ali ima. Npr onaj Neverwinter ONline je odličan MMO :)

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #9 : 01. Kolovoz, 2013., 11:54 »
newerwiner jest dobar mmo all skill system je sucks!!

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #10 : 01. Kolovoz, 2013., 12:24 »
Ma Neverwinter je ništa posebno i već neviđeno. Zapravo je premalen i isprazan. Bez obzira na sav taj forge content itd.

Nikako mi nije jasno da nakon svih ovih godina se i dalje ne prave open world MMORPG igre kakva je WoW. Sve je nešt podjeljeno u kanale, instancirano... muka mi je od toga.

Evo čak i Elder Scrolls Online - imati će jedan mega server, ali će opet sve biti raspodjeljeno po kanalima.

Užasno odbojno. Pa ljudi moji u vanilla WoW-u je jedino bilo učitavanje iz Kalimdora u Azeroth te pri ulasku u instance i battlegrounde. Ostalo je sve sloboda kretanja i kada je bilo puno igrača u svakoj regiji si susreo barem stotinjak ljudi, a servere su vrtili NA OVOME:

« Zadnja izmjena: 01. Kolovoz, 2013., 12:27 Shazaam »

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #11 : 02. Kolovoz, 2013., 08:04 »
vjeruj mi ja sam ocekivao od ovoga tes online da ce biti extra nesto.po gameplayu sto sam vidio izgleda grozno zanima me kako ce biti kad krene beta da isprobam to,ak oce vrijedit tih para sto ce kostat!!

Odg: Black Desert Online
« Odgovori #12 : 24. Kolovoz, 2013., 12:50 »
Ma Neverwinter je ništa posebno i već neviđeno. Zapravo je premalen i isprazan. Bez obzira na sav taj forge content itd.

Nikako mi nije jasno da nakon svih ovih godina se i dalje ne prave open world MMORPG igre kakva je WoW. Sve je nešt podjeljeno u kanale, instancirano... muka mi je od toga.

Evo čak i Elder Scrolls Online - imati će jedan mega server, ali će opet sve biti raspodjeljeno po kanalima.

Užasno odbojno. Pa ljudi moji u vanilla WoW-u je jedino bilo učitavanje iz Kalimdora u Azeroth te pri ulasku u instance i battlegrounde. Ostalo je sve sloboda kretanja i kada je bilo puno igrača u svakoj regiji si susreo barem stotinjak ljudi, a servere su vrtili NA OVOME:

(Klikni za pregled slike.)

I Lord of the Rings Online je open world. Baš kao i WoW ima to malo učitavanje :)

*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #13 : 12. Rujan, 2013., 19:49 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Black Desert Online
« Odgovori #14 : 10. Travanj, 2014., 22:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9