HCL.HR

Blades of Time

  • 7 Odgovora
  • 2536 Hitova
Blades of Time
« : 24. Travanj, 2012., 16:48 »
Vidjela sam da nema teme o ovoj igri,a ja je igram i super je,odlučila sam da otvorim temu o njoj.Glavni lik ove igre je djevojka Ayumi(možete je vidjeti na mom avataru).Da ne duljim,ako želite da znate više o njoj pročitajte na netu.Ja ću još staviti trailer i par slika.
TRAILER:
Blades of Time 2012 Official Trailer















*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blades of Time
« Odgovori #1 : 24. Travanj, 2012., 17:00 »
Spazio sam na steamu ovo, nedavno je releasano. Izgleda ok ali cjene su loše od 50-60 a ima i više ljudi koji vele da im je žao love (30 €) nego onih koji hvale igru :/  tak da sumnjam da ću ikad ovo odigrat.

Ipak, čudi me da je Konami bio tolko marketinški mrtav oko ovog.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Blades of Time
« Odgovori #2 : 24. Travanj, 2012., 17:21 »
Jel to nastavak X-Bladesa? I tamo se ženska zove Ayumi ako se ne varam.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Blades of Time
« Odgovori #3 : 24. Travanj, 2012., 17:40 »
Nisam igrao igru, ali sam prema videima primjetio dosta jednobojnosti kod nekih scena što je jako ružno i dosta me odbija od igranja

Odg: Blades of Time
« Odgovori #4 : 25. Travanj, 2012., 09:12 »
Meni je super,a jos više mi je drago što su konačno(osim Lare Croft)napravili igru gdje je ženska glavni lik.Sada i vi muški vidite kako je igrati sa ženskom,jer meni ne bude baš drago igrati sa muškim,a u nekim igrama imaju oba spola.I meni je igra onako teška,ali dobro se držim,baš zbog toga što je teška hoću da je pređem.

Jel to nastavak X-Bladesa? I tamo se ženska zove Ayumi ako se ne varam.

Ma čula sam i ja za tu neku X-Blades i da je tamo neka Ayumi,ali mislim da nije nastavak.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Blades of Time
« Odgovori #5 : 25. Travanj, 2012., 12:17 »
Ne žale se previše na igru, možda je i skinem. Ionako ubijam dosadu sa MW3 ovih dana.  :hiha2:

Odg: Blades of Time
« Odgovori #6 : 28. Travanj, 2012., 09:09 »
Ja se nisam pokajala,a mislim da neće ni ostali ako vole borbu,jer je borbe najviše u ovoj igri.

Odg: Blades of Time
« Odgovori #7 : 30. Travanj, 2012., 10:52 »
Ljudi jeli tako da je izašla recenzija za Blades of Time? Ja znam da sam juče gledala video recenziju i ne mogu sad da je nađem nigdje,ni na HCL-u ni nigdje drugo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9