HCL.HR

Borderlands 2

  • 138 Odgovora
  • 37886 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Borderlands 2
« : 16. Studeni, 2011., 08:51 »


Razvojni studio Gearbox Software i izdavač 2K Games rade na nastavku hita iz 2009. godine.
Igra bi trebala izaći u rujnu 2012. godine na PC, PS3 i X360.
Cel-Shading grafika ostaje, a ovdje se zapravo radi o "teškoj" modifikaciji Unreal Enginea 3.

WEB: http://www.borderlands2.com/

Borderlands 2 Official Trailer

Očekujete?
Rasprave...
« Zadnja izmjena: 23. Veljača, 2012., 14:40 Cole »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #1 : 16. Studeni, 2011., 10:12 »
Veselim se,uzivao sam u prvom djelu jako  :D

Borderlands 2 Interview - Exclusive Details! Fan Q&A

Evo intervju od Angry Joa, ima par zanimljivih novosti.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #2 : 16. Studeni, 2011., 10:29 »
Procureni gameplay:

Borderlands 2 gameplay
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #3 : 17. Studeni, 2011., 23:28 »
Ja još prvi moram odigrat.  :wildboy:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #4 : 18. Studeni, 2011., 10:58 »
I ja isto, igrao sam nekih sat-dva i onda prestao kad sam uzeo novi komp.  :bonk:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #5 : 22. Veljača, 2012., 14:51 »

Odg: Borderlands 2
« Odgovori #6 : 22. Veljača, 2012., 15:01 »
3 minute čiste dosade s 0 novog. Čak su i klase više manje iste.  :wildboy:


doduše vjerojatno će bit zabavno :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Figo

  • *
  • 57
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #7 : 22. Veljača, 2012., 15:40 »
hvala bogu tu je ponovo split screen.. u ovome ću sigurno uživati.. izgleda jako zabavno..

*

Fabsy

  • *
  • 38
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #8 : 22. Veljača, 2012., 15:52 »
Jedinicu sam prešo sa dva frenda u roku par dana. Jako mnogo puno zabavno! Al je zadnji boss bio žešće razočaranje (ni ne sječam ga se).

Najveća zamjerka u jedinici je mizeran damage koje rakete rade. Više se isplati mlatit u Rageu sa Brickom nego pucat rakete. :/

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #9 : 22. Veljača, 2012., 15:59 »
Jao jedva čekam, prvi mi je bio jedan od zabavnijih rpgova u zadnje vrijeme. Neznam zašto bi klase mjenjali više su nego dovoljne.

*

Chaky

  • *
  • 129
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #10 : 23. Veljača, 2012., 08:00 »
Jedinica mi se jako svidjela. Utukao preko 100h, a jos nisam sve presao (ostali mi neki DLC-i za prijeci).
Prvi prolazak sam zelio sam obaviti i uzivati. Ali kad sam zavrsio storyline, krenuo sam s frendom ispocetka drugi prolazak.
Jos je zabavnije u drustvu.
Ne sjecam se kad me zadnji puta neka igra tako jako zabavila (u biti sjecam se, bio je to Diablo).
S tim da ova ima kao bonus uvrnuti humor. Kad se sjetim patuljaka s sacmaricom (ili skracenom dvocjevkom) odmah mi se pojavi smjesak na licu.
Nisam ocekivao da ce mi nakon 100h biti i dalje zabavno raditi headshot s sniperom, ali je  :clap:
Ne smeta mi niti najmanje sto su klase ostale vise manje iste. Jedino sto je nedostajalo jedinici su malo raznolikiji okolisi, a to su napravili u dvojci  :clap:
Slaze se nova kanta, pa jedva cekam zaigrati Borderland s najacom grafikom  :hug

Odg: Borderlands 2
« Odgovori #11 : 23. Veljača, 2012., 11:29 »
Jedinicu sam prešo sa dva frenda u roku par dana. Jako mnogo puno zabavno! Al je zadnji boss bio žešće razočaranje (ni ne sječam ga se).

Najveća zamjerka u jedinici je mizeran damage koje rakete rade. Više se isplati mlatit u Rageu sa Brickom nego pucat rakete. :/
ali taj boss nije najjači u igri,trebaš otić u 3. DLC (General Knoxx's Secret Armory) i tamo kad uradiš sve misije moći ćeš se borit protiv najjačeg bossa u igri koji se zove Crawmerax. koji je jako težak za ubit,skoro pa nemoguće bez dobrog naoružanja :D

Odg: Borderlands 2
« Odgovori #12 : 23. Veljača, 2012., 11:33 »
1. dio mi je predobar,prešao sam ga 5 puta,i još mi nije dosadio,ja čak imam program za pravit svoje puške u Borderlands 1,ako nekome treba nek mi se javi ;) a najbolji dio mi je u 3. DLC-u,kad ubiješ General Knoxx-a i upadneš mu u skladište sa ukupno 98 škrinja koliko sam prebrojio za otvorit sa super puškama :D nadam se da će i 2. dio biti tako dobar :D

Odg: Borderlands 2
« Odgovori #13 : 23. Veljača, 2012., 12:25 »
Nikad nisam zaigrao jedinicu. Jel trebam?  :hiha2:

Trejler za dvojku izgleda fino, al malo me odbijaju ove "KUL" stvari. 96% more wub.  ;) ;) Hhehehe. Durr.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Borderlands 2
« Odgovori #14 : 23. Veljača, 2012., 12:45 »
nema neke nužne priče da bi trebao ako namjeravaš igrat dvojku.

ali je zabavna igra za odigrat. u sp. u coop. sa dlc. bez. svejedno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9