HCL.HR

Borderlands

  • 285 Odgovora
  • 55785 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Borderlands
« Odgovori #135 : 05. Studeni, 2009., 21:46 »
Ajte vi koji ste sad lvl 25+ hracnite malo po singleplayeru i dignite se barem do 2. proigravanja, oko lvl 35.  :wildboy:

Jebenica je igrat 2nd playthrough. Bossovi se respawnaju, loot je odlican i igra mi je jednostavno zabavnija.
Halao par sessiona sa lvl 50 playerima, jebenica je kad nemate vise brige oko balansa levela i tako to.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Borderlands
« Odgovori #136 : 05. Studeni, 2009., 21:52 »
uh, treba nać vremena pokraj dragon agea...

Odg: Borderlands
« Odgovori #137 : 05. Studeni, 2009., 21:56 »
Ni meni se nece spojiti.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Borderlands
« Odgovori #138 : 05. Studeni, 2009., 21:59 »
uh, treba nać vremena pokraj dragon agea...
To i mene muči, zato nisam ni instaliral još Dragon Age.
A tu su i GTR 2, rFactor i NBA koji ne toleriraju "godišnjake"...

A dobro, pokušal budem nekak dogurati do tih levela, sad sam trenutno negde de trebam koknuti nekog(nešto) i dobiti neki Valut Key.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Borderlands
« Odgovori #139 : 05. Studeni, 2009., 23:50 »
ala armor ovisniče :))

ja tek lvl 10  :ementaler:


btw jel zna neko kako isključit mikrofon u igri, bolje nam je preko TS-a
« Zadnja izmjena: 06. Studeni, 2009., 11:07 faca_sk »
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Borderlands
« Odgovori #140 : 06. Studeni, 2009., 11:29 »
Isplati isplati, ja sam level 12 tek, nub lol :ementaler: Ovi ostali su svi 20+

Sad smo armor i ja malo igrali, možemo još.. doć ću ja malo kasnije. Sad ću vam poslat invajtove za friends pa me prihvatite. :hug

Poginuh od strane bossa kojem su trbala još dva metka da se sravna sa zemljom, zbog tvog invitea  :(
Došao je u najnezgodniji čas  :(
:hihi: :ave: :ave:   a sry kume, krivi tajming lolol :wildboy:


EDIT: neće mi se spojit kad me inviteate. istekne mi vrijeme...  :wildboy:
neam pojma, probao sam se par puta spojit i neće.
Meni isto tako. Do sad sam jedino uspio igrat ako ja hostam i invajtam, al kad mene neko zove odbroji mi onih 15 sekundi i piše failed. Probavali smo jučer Easy i ja punkurac i nikako nije uspjevalo. :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Borderlands
« Odgovori #141 : 06. Studeni, 2009., 11:33 »
EDIT: neće mi se spojit kad me inviteate. istekne mi vrijeme...  :wildboy:
neam pojma, probao sam se par puta spojit i neće.
Meni isto tako. Do sad sam jedino uspio igrat ako ja hostam i invajtam, al kad mene neko zove odbroji mi onih 15 sekundi i piše failed. Probavali smo jučer Easy i ja punkurac i nikako nije uspjevalo. :(

Svi koji mislite hostati, pogledajte post # 42
:thumbs:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Borderlands
« Odgovori #142 : 06. Studeni, 2009., 17:37 »
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Borderlands
« Odgovori #143 : 06. Studeni, 2009., 23:34 »
Igrah do maloprije, taman sam napunil 1dan, tj. 24h igranja u prvom prolasku.
Sad sam u uber gradu s još više uber vojskom - Old Haven.
Vojnici su sad ludi, stvaraju ispred sebe štiteve sa strojnicama, ovi moje klase imaju također velike štitove koje nose sa sobom.
Sad je počelo biti izazovno i još me više vuče igra da nastavim - zbilja ne sjećam se toga od Assasin's Creeda.

Također, shvatil sam da je spašavanje malih robota itekako korisno.
Iako sam kod jednog takvog jedva ostal živ, nagrada je bila fenomelna, osim upgradeova koje daju (više mjesta u torbi), svaki put otvore i neko skriveno područje. Baš na taj način došel sam do električne puške s neograničenim punjenjem - tj. kad se isprazni naboj, opet se puni. Puška puca u svim smjerovima i ima damage 146x8. Prava stvar za više protivnika.

Thunder Storm


Malo kasnije naišel sam i na jedan fenomenlni revoler koji sam obnavlja metke, ima veliki damage i povećava melee borbu za 100%. Jest da košta 90000 al ok, isplati se.


Uz novi štit s obnavljanjem zdravlja i dobrim arsenalom oružja, ovi "specijalci" do kojih sam sad došel opet su veliki izazov.
Današnji dan završavam na lvl 29 ispunjen do pola, nisam imal snage više dogurati do 30.
24h u tri dana je puno igranja Borderlandsa  ;)


"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Borderlands
« Odgovori #144 : 07. Studeni, 2009., 01:06 »
Za Crimson Lance protivnike koristi Acid based oruzja.
Crimson Lance imaju defenzivni bonus na fire, lightning i explosion napade. Plus obranu od ne-elementalnih napada.

Acid ih rusi, nadi neko oruzje s tim elementom. Po mogucnosti neki burst fire combat rifle sa scopeom.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Borderlands
« Odgovori #145 : 07. Studeni, 2009., 13:48 »
Double, al' ae. Ima momenata kad me ova igra odusevljava. :D



Vec sam rekao, ali da nema tog grafickog stila, igra vjerojatno nebi bila ni upola toliko privlacna za igranje.


Nego, opet skupio nesto oruzja koja su mi bila malo previse korisna tijekom igre da bi ih samo tako prodao.
Pa ako tko hoce:


Preciznost, reload spead, mali recoil, visok damage po shotu. S ovim mozete doslovno projuriti kroz kraj igre na prvom prolasku.
LVL 34


Ovo sam koristio kroz cijelo drugo proigravanje igre. Efektivno cak i na protivnicima koji su lvl 40+.
Zoom, mali recoil, jako dobra brzina paljbe.
LVL 28


Pogledajte damage, sve govori. Jedina mana? Nema opticki nisan, vec samo iron sights. 1700 damage ako pogodite critical hit.
LVL 40



Jedno od najdrazih mi oruzja koje sam tek nedavno zamijenio skoro identicnom verzijom.
Quest nagrada iz prvog proigravanja. Prejebena brzina paljbe, jako mali recoil, solidna preciznost, brzi reload, solidan damage. Biti ce vam i vise nego korisno do sredine 2. proigravanja igre, do negdje lvl 45.
LVL 28



SMG koji je zapravo shotgun. Unatoc niskoj preciznosti, ovo rastura na blizini. Naime, ispaljuje 4 shota najednom. 4 x 85 damage.
LVL 37
« Zadnja izmjena: 07. Studeni, 2009., 13:51 Yuri »

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Borderlands
« Odgovori #146 : 07. Studeni, 2009., 14:09 »
Nisam Yuri prihvatil tvoj poziv maloprije jer sam bil usred nesejvanog velikog obračuna u Old Havenu.
Onaj vražji indikator koji pokazuje kud treba ići koštal me je nekoliko smrti i dvosatnog prelaženja jedne misije jer on pokazuje - u ništa (u toj misiji)!!
Indikator mi je pokazival sredinu jedne ulice u tom gradu, a na tom, kao i ostalim mjestima u tom gradu, neprestani su respawnovi neprijatelja, to je jednostavno mega minus ovoj igri!
Za igrača koji hoće likvidaciju svih protivnika (i to bez puno kontakata) i mirno hodanje mjestom događaja nakon toga, respawnovi su nekaj kaj mi diže živce na veliko.
I zamisli, nakon kaj sam ubil hrpe tih super teških protivnika, jedva sam napredoval do lvl 30, nakon takvih fajteva i tolko ubijenih ("high end") neprijatelja, treba sam skočiti bar 3 levela ali... 
Zapravo sam mogel prebježati od signala do signala i riješiti misiju za 5min ali prvo me je shebo indikator, a posle nastojanje da ostanem potpuno sam u gradu.

I da, sačma s otrovom rula protiv njih, thx na savjetu Yuri :thumbs:
 
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Borderlands
« Odgovori #147 : 07. Studeni, 2009., 14:19 »
Opet bitchas.  :tired:

Treba malo i mozak koristiti. Naime, zasto bi ti indikator pokazivao UVIJEK gdje tocno trebas ici?
Misija ti je bila ugasiti one dimne signale, ne?

Pa ono, popnes se na neki krov, opazis dim, krenes u tom smjeru, pobijes sve putem i ugusis dim. Problem solved.
Old Haven mi je najdraze podrucje u cijeloj igri. Cisto jer je dizajniran tako da pruzi najbolji osjecaj borbe u urbanim okruzenjima.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Borderlands
« Odgovori #148 : 07. Studeni, 2009., 14:43 »
Opet bitchas.  :tired:

Da, s razlogom :geek:
U Old Havenu sam pobil najmanje 200 tih vojnika bez da sam napustil mapu - stvarali su se ko mušice iz mošta!
Za sad, taj dio mi je uvjerljivo najgori u igri - uvjerljivo je najviše pucačina!
Ne znam dal igram neki RPG ili Serious Sam u toj misiji :tired:

Indikator je do sad pokazival uvjek 100% točno!
Nije meni problem pronaći dimne signale, problem je kaj sam htel očistiti grad, do zadnjeg gada.
A to kaj je tebi OH najbolji dio igre, ne znači da je i meni...
Iskreno, jedva čekam da prođem tu igru i napokon zaigram Dragon Age, pravi RPG.

Bude posle kakve online akcije?

EDIT: Yuri, Šedou, Konjina, wyz, bude kaj, idemo malo u akCIJU :D
« Zadnja izmjena: 07. Studeni, 2009., 17:54 Armor »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Borderlands
« Odgovori #149 : 07. Studeni, 2009., 19:14 »


Ako i sami developeri nisu isticali da ce ovo primarno biti pucacina, ali pomijesana sa rpg elementima, onda ne znam sto. Pucacina u kojoj samo seces = dosada.
I ne, indikator te ne drzi uvijek za rucicu. Scavenger side misije nisi bas igrao? Ni tamo ti indikator nije 100% precizan, vec samo pokazuje podrucje u kojem mozes naci dijelove. Da, ocekuje se od tebe da, onak, sam trazis malo.

Old Haven je najbolje podrucje u igri. Tocka. Za solo igranje, za co-op igranje, bilo kako. Kao prvo jer je ogromno i jako dobro dizajnirano kao urbano okruzenje. Kao drugo upravo jer cijelo vrijeme ima protivnika. I to najveca koncentracija ljudskih protivnika u igri. Zakloni, taktiziranje sa visinskom prednoscu, suljanje iza leda protivnika dok oni pucaju po poziciji gdje misle da si ti. Gust mi to igrat cak i sad u drugom proigravanju.

Uglavnom, tko hoce probat to u co-opu? Pogledajte, pa halamo.  :ementaler:


« Zadnja izmjena: 07. Studeni, 2009., 19:17 Yuri »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9