HCL.HR

Borderlands

  • 285 Odgovora
  • 55886 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Borderlands
« Odgovori #180 : 09. Studeni, 2009., 18:24 »
kod mene je miš ok, a to skretanje s mišem je i meni bilo glupo u početku, kasnije sam se naviknio

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Borderlands
« Odgovori #181 : 09. Studeni, 2009., 18:30 »
kakva konfa treba ovo čudo,jel igra zahtjevna il se može na nekom lošijem kompu igrat ?
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Borderlands
« Odgovori #182 : 09. Studeni, 2009., 18:33 »
kakva konfa treba ovo čudo,jel igra zahtjevna il se može na nekom lošijem kompu igrat ?
Unreal 3 Engine pa računaj. Dvojezgreni procesor, 1GB RAM-a, i neka solidna graficka nvidia 7xxx/ATi HD2xx i radit ce na low detaljima.

Odg: Borderlands
« Odgovori #183 : 09. Studeni, 2009., 19:06 »
I meni je bio preosjetljiv pa sam smanjio osjetljivost miša. Sve se da podesiti, bogamu  :(
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Borderlands
« Odgovori #184 : 09. Studeni, 2009., 19:26 »
baš tako. što ne direktno u igri, to putem modova.

za miša, isključit auto aim i mouse smoothing u WillowInput.ini

inače evo još jednom brza lista korisnih tweakova. sve lijepo objašnjeno.

http://borderlands.wikia.com/wiki/PC_Tweaks

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Borderlands
« Odgovori #185 : 09. Studeni, 2009., 19:31 »
Too!
:piva: :piva:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Borderlands
« Odgovori #186 : 09. Studeni, 2009., 20:34 »
EDIT:

@Facaa:

Mozda te ovo razveseli ili sta ja znam. Kul mi referenca, slicno kao i sa Solid/Liquid sniperima i brdom drugih referenci.
(i da, edit na pocetku posta, jer znam da si bitanga kojem se ne da ni pogledati duge postove.  :hiha2:)


Zavrsio igru po drugi put. Kao i u Diablu, igra se kao prebacuje sa Nightmare na Hell difficulty.  :hug

Nazalost(ili nasrecu), nema ponovnog prolaska svih questova od pocetka sa postupnim otkljucavanjem podrucja, vec jednostavno svi neprijatelji skoce na lvl 48-53. Da, jos uvijek moze biti jebeno izazovno s obzirom da je vas level cap na lvl 50. Ovi koji su 3 levela vec su obicno Badass/BadMutha izvedenice koji se sad drukcije zovu. I jebeni su.
Ali isto vrijedi i za loot. Sve sto dobijete ce biti lvl 48+.
I svi bossovi se respawnaju nakon nekog vremena. Svi svi svi. Osim zadnjeg bossa. Njega ipak mozete samo jednom koknuti, nebi imalo smisla. A i ta borba mi je dosadna podosta, pa ne bih htio jos jednu.

EXP koji se dobiva na zadnjem podrucju igre je nenormalan. Za killove onih obicnih letecih guardiana sam dobivao 4000+ EXP na lvl 50. Sto znaci da je powerlevelanje definitivno moguce. Ako zelite nekog frenda levelati, samo ga treba malo po tom podrucju vuci sa sobom dok vi ubijate.

Isto tako, ako zelite probati igrati drugim stilom, to bi bio najbolji trenutak. Recimo, ne znam, kao Soldier igrati sa revolverima ili nesto. Valjda kuzite sto zelim reci. Dobivat cete masivni exp boost za weapon skillove kad ih koristite. Revolvere recimo uopce nisam koristio tijekom igre, pa naisao na jedan jeben kojeg sam koristio u tom zadnjem podrucju. Skok sa lvl 1 na lvl 23 revolver skill u 45 minuta. Jos vise ako uz sebe imate nekog igraca Soldier klase koji koristi Leader class upgrade pa dize kolicinu zaradenog EXP-a za cijeli tim.

I da. Loot prejeben. Cak i ono sto nalazite u sanducima. Nasao tri guna koja koristim uz jedan combat rifle, gust za igrati sad.

Ovo = smrt za Crimson Lance. Makar ima samo 2 shota po defaultu prije reloada, nije ni previse bitno jer mu je reload dosta brz. Jako visok damage koji je u rangu vecine high level snipera. Jos k tome Acid elemental weapon. I uz Give Sick special effect koji UVIJEK zadaje corrosion bilo cemu sto je osjetljivo na Acid. Najdrazi mi gun zasad. Turreti, Crimson Lance, vozila, sve pada 'ko pokoseno. Dirty Harry.  :hiha:


Sniper kao stvoren za kraj igre, doslovno. Naime, oni prokleti Guardiani imaju najjace shieldove u igri. Ali pickast health kad im napokon skinete shieldove. Ovo je vise poput single-shot riflea nego snipera. Naime, poluautomatsko, poput pistolja ili M1 Garand/KAR recimo.  :ementaler:
K tome jos solidan damage, 15 round clip koji je dovoljan za bilo kojeg Guardiana i special effect kojeg jos nisam skroz prokuzio. Cini mi se da metci ovog snipera imaju ricochet, tj. odbijaju se od raznih povrsina. I da, veliki plus sto je Lightning elemental oruzje. Veliki veliki.



Statistike ovdje zavaravaju. Ovo je zapravo shotgun. Tj. revolver koji ispucava 7 zrna najednom, a trosi to kao samo jedan metak. Dakle, 211 x 7. Plus, Unending Firepower = neograniceno streljivo za njega.
Plus jebena preciznost za shotgun/revolver. Plus scope. Plus brzi reload speed.
Ne znam. Jos nisam naisao na neki shotgun koji bi ovo nadmasio.  :hug


I da. Tih par oruzja nasao iskljucivo u singleplayeru. Strah me pomisliti sto jos ceka u multiplayeru, kad loot koji kupite ima veci boost na statse sto vise igraca ima.  :D
Jos jedna stvar. Tek kad ste na max levelu, Arena i PvP dueli unutar same igre dobivaju smisao. Igrao protiv par drugih lvl 50 likova u Areni u random duele, neke dobio, neki me razbili 'ko picku.

Sad je tek igra onako pravo zabavna u multiu. Svi isti level, protivnici svi jednako izazovni buduci da su svi istih levela u svim podrucjima. Arena i Dueli dobivaju smisao. I pucaljke postaju nenormalno zabavne za koristiti.  :ementaler:

Jedina stvar koju bih mogao pozeljeti je davanje mogucnosti resetanja questova koje smo vec odradili.
Barem onih koje mozemo dobiti na Bounty Boardovima. Nakon 2 prolaska kroz igru cete ionako znati sami sva podrucja i gdje naci koje bossove. Ali ipak je malo ugodnije kad imate neki waypoint pokazivac za to. No boli me kurac, to mi je vise radi drugih. Vecinu vremena hostam. Hosta svi prate. Ako host zna gdje se treba ici, waypointovi nisu potrebni.
« Zadnja izmjena: 09. Studeni, 2009., 20:56 Yuri »

Odg: Borderlands
« Odgovori #187 : 09. Studeni, 2009., 20:46 »
Koja revolverčina ona gore  :ave: :ave:
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Borderlands
« Odgovori #188 : 09. Studeni, 2009., 21:58 »
Evo i mene na lvl 42, 38h gameplaya, upravo izašel.
U 2. prolazu prošel sam ama baš svaki quest koji se može prije Sledgea, sad mi je misija za borbu s njim.
Pronašel sam mnoga kulna oružja ali još najviše koristim sačmaricu koja je pretpostavljena za lvl 18...
Naravno, i jedan uber SMG koji mi je trebal za skagove u misijama do Sledgea.
Rula mi i jedno električno Eredian oružje kaj se puni.

BTW, kaj znači Incedinary damage?
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Borderlands
« Odgovori #189 : 09. Studeni, 2009., 22:14 »
Incendiary.

Nemoj citat, kad ti vec ne ide. Gledaj slicice kraj oruzja, bit ce ti sve jasno.
Incendiary = zapaljivo streljivo. Fire elemental oruzje. Jako za protivnike koji nisu oklopljeni, niti imaju shieldove.
Poput Brutes/Bullies.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Borderlands
« Odgovori #190 : 09. Studeni, 2009., 22:22 »
Yuri :ave:

I, bemu, jebenica ganovi na kasnijim levelima. \:D/
I, kad smo već kod ganova...šta boje ganova predstavljaju?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Borderlands
« Odgovori #191 : 09. Studeni, 2009., 22:24 »
unique, rare, enchanted i još nešt mislim il tak nešt slično

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Borderlands
« Odgovori #192 : 09. Studeni, 2009., 22:25 »
Incendiary = zapaljivo streljivo. Fire elemental oruzje. Jako za protivnike koji nisu oklopljeni, niti imaju shieldove.
Poput Brutes/Bullies.
Da, artifact za moj Bersek skill...
Usput, daj mi onda tu knjigu o Borderlandsu da čitam doma, kad se već ne smije na forumu pitati... :tired:

"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Borderlands
« Odgovori #193 : 09. Studeni, 2009., 22:39 »
Dolje najcesca, gore vise unique. Uvijek postoje iznimke u pravilima. Neka green oruzja mogu biti sveukupno jaca od Blue/Purple oruzja ili sto vec. Dok ne dosegnete lvl 50 i zavrsite drugi prolazak kroz igru, sreca ce vam biti najveci faktor pri pronalasku oruzja. Nakon drugog prolaska leveli svih oruzja bivaju balansirani, pa ce klase oruzja biti upravo onako kako bi trebale biti po jacini.

Pearl - najrijeda oruzja. Ova klasa se ni ne spominje najcesce. Jebeno rijetka, svega jedan primjerak sam do sad nasao. Nazalost, taj nije bio bas nesto. Ne bacati, ne prodavati ipak. Stvarno necete tako skoro naici na iduce. Osim ako imate prokletu srecu. Ili igrate cijelo vrijeme 4 player co-op za bolje loot dropove.

Dark Orange - rijede od Orange. Unique oruzja, najcesce sa special effectima u atributima, oznaceni crvenim slovima.

Orange - prva klasa unique oruzja. Imaju jedinstvene nazive sa jedinstvenim statsima. Jacina ovisi o levelu oruzja.

Purple - common klasa, ali sa najvise stat atributa na sebi.

Blue - common klasa, vecinom sa 3-4 dodatnih stat atributa na sebi

Green - common klasa, vecinom sa 2-3 dodatna stat atributa na sebi

White - common klasa, 1-2 dodatna stat atributa na sebi. Najslabije, ponekad dolazi u Rusty varijantama. Takva oruzja komotno mozete bacati ako zelite. Nemojte ih ni kupiti sa poda poslije lvl 25, osim ako vam bas treba lova od prodaje.
« Zadnja izmjena: 09. Studeni, 2009., 22:42 Yuri »

Odg: Borderlands
« Odgovori #194 : 10. Studeni, 2009., 02:11 »
Neda mi se sve čitat, pa ako je netko pročitao, jel ima da nekako oni vukovi ne budu strašni ili da uopće ne budu vukovi? Jebomajku, odvratni su! :hiha2:
Tek sad ovo vidio  :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9