HCL.HR

Call of Duty: Infinite Warfare

  • 61 Odgovora
  • 36540 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #15 : 03. Svibanj, 2016., 14:49 »
Sigurno bi ga izdavali jos jednu godinu za redom da se ne prodaje i da ga ljudi ne vole.Assassins Creed se prestao proizvodit na godisnjoj bazi radi slabe prodaje posljednjeg modela, al COD jos uvjek izbacuje naslove.

Ja iskreno jedva cekam da vidim sta ce napravit sa novim naslovom, a i radi se o Infinity Wardu pa se nadam odlicnoj prici.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #16 : 03. Svibanj, 2016., 18:04 »
Evo upravo sam pročitao vijest,da će Remastered verzija Call of Duty Modern Warfare-a dolaziti samo uz kupnju Infinite Warfare-a.
Pa to je čisto tjeranje ljudi da kupuju smeće koje ne žele,jer bi bilo šteta da igra propadne...
Zar im nije dosta onih 60 eura koje inače traže,pa su sad digli cijenu na 80?
Znači li to da je Remastered vrijedan samo 20 eura,a inače toliko košta i originalna verzija Modern Warfare-a? (Nije baš točno 20 eura,nego amerčkih dolara ali nije velika razlika u cijeni)
Inače ne podržavam piratstvo,ali ovaj put mi se čini da ću Remastered verziju piratizirati,jer mi se krajnje gadi ovaj način forsiranja da kupiš nešto što nikada nećeš koristiti pri ogromnoj cijeni da dobiješ stvar koju želiš.Ovo nisam ni najmanje očekivao od Infinity Ward-a...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #17 : 03. Svibanj, 2016., 18:20 »
Inače ne podržavam piratstvo,ali ovaj put mi se čini da ću Remastered verziju piratizirati,jer mi se krajnje gadi ovaj način forsiranja da kupiš nešto što nikada nećeš koristiti pri ogromnoj cijeni da dobiješ stvar koju želiš.Ovo nisam ni najmanje očekivao od Infinity Ward-a...

Nije infinity ward to udlucio,activision je odgovoran za to,izgleda da nas activision smatra hodajucim novcanicima

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #18 : 03. Svibanj, 2016., 18:27 »
Ma tko je da je sramota je.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #19 : 03. Svibanj, 2016., 19:02 »
Nego zasto IW nije nastavio sa Ghosts-om,iako je i Ghost cisto prosjecan CoD bice bolji i nakon 3 godine od ovoga smeca.
Ja sam iskreno ocekivao nastavak Ghosts-a ,jer kako prica zavrsava nisam ni u snu ocekivao ponovo potpuno "novi" CoD.Sada prica Ghosta nema nikakvog smisla i kraj je ono misli se bajo......

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #20 : 03. Svibanj, 2016., 20:16 »
Nego zasto IW nije nastavio sa Ghosts-om,iako je i Ghost cisto prosjecan CoD bice bolji i nakon 3 godine od ovoga smeca.
Ja sam iskreno ocekivao nastavak Ghosts-a ,jer kako prica zavrsava nisam ni u snu ocekivao ponovo potpuno "novi" CoD.Sada prica Ghosta nema nikakvog smisla i kraj je ono misli se bajo......

Vjerovatno jer nisu imali ideje kako nastaviti tu igru,tj. nisu imali vremena da smisle kvalitetan nastavak,jer je bitno nabiti cijenu na novu igru i kupiti novce.Ovaj novi Call of Duty neka se rađe zove Star Wars kad već toliko vole taj svemir.Imao sam velika očekivanja za igru ali eto ispade na kraju sve suprotno.Od toliko tema i mogućih nastavaka oni izaberu onu koja je trenutno "najizlizanija",onu koja se koristi u 70% novih pucačina i ubace masterpiece iz 2007 godine gratis uz igru kako bi privukli ljude,i to još izrežu 10 multiplayer mapa...
Baš me zanima kakav će na kraju biti novi Call of Duty.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #21 : 03. Svibanj, 2016., 20:24 »
Meni se ovo sa svemirom bas svida, svemir je novost, barem u COD serijalu, ako izuzmemo onih par djelova na svemirskoj postaji.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #22 : 03. Svibanj, 2016., 20:37 »
Sudeći po službenom traileru na YouTube-u većini ljudi se ne sviđa.
Video za sad ima 134 tisuće like-ova i 133 tisćuće dislike-ova.
Nitko od vjernih fanova nije zadovoljan mjestom radnje dok neki jesu,ali kako je tako je.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

GrgsCrash

  • n00b
  • 1
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #23 : 05. Svibanj, 2016., 14:21 »
Uzbuden sam sa svakim novim nastavkom CoD  :D . Ali cini mi se da im polako ponestaje ideja za svaki novi serijal. :wildboy:




Croatian PS4 Gaming Channel  Bez straha !!! Slobodno se pridružite i preplatite :) . Ako vam se sviđa kanal i ono što radim . Ovo više shvaćam kao hobi :D i želim to podjeliti sa vama ! :)
https://www.youtube.com/channel/UC6vylwn_-60sNdSWaCTRfsw
Croatian PS4 Gaming Channel  Bez straha !!! Slobodno se pridružite i preplatite :) . Ako vam se sviđa kanal i ono što radim . Ovo više shvaćam kao hobi :D i želim to podjeliti sa vama ! :)  https://www.tumblr.com/blog/grgscrash https://twitter.com/Grgs_Crash https://www.facebook.com/GrgsCrash/ https://www.twitch.tv/grgscrash/profile

Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #24 : 05. Svibanj, 2016., 14:50 »
CoD je propo jos od Black Ops 2, tako da ni od ovog ne ocekujem previse. Kupicu ga samo zato sto hocu da igram Modern Warfare na next gen grafici

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #25 : 05. Svibanj, 2016., 15:57 »
Battlefield novi <3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #26 : 05. Svibanj, 2016., 17:27 »
@Iris

Prestani trolat molim te. Ako nemaš što konkretno napisat u temi, onda bolje nemoj napisat ništa.

Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #27 : 05. Svibanj, 2016., 22:29 »
Meni se ovo sa svemirom bas svida, svemir je novost, barem u COD serijalu, ako izuzmemo onih par djelova na svemirskoj postaji.
Šta ti vrijedi taj svemir? Pa to će ionako samo bit pola sata ukupno u nekoj izlizanoj kampanji s natrapnim likovima za kojih te nije briga.. MP mape sigurno neće bit u otvorenom svemiru nego na mjesecu,marsu i zemlji i još nekim planetima..Jedino ako ne stave neki novi mod sa onim letjelicama.. Jer kako ćeš stavljat metke u glavu u bestežinskom stanju? Al baš me zanima kako će to bit u kampanji.. vjv neka animacija sa Qte-ima.  :hihi:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #28 : 05. Svibanj, 2016., 23:00 »
Pa kad sam rekao svemir mislio sam na planete, svemirske brodove itd. pa nije ovo No Mans Sky

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Call of Duty: Infinite Warfare
« Odgovori #29 : 07. Svibanj, 2016., 08:45 »
Meni se ovo sa svemirom bas svida, svemir je novost, barem u COD serijalu, ako izuzmemo onih par djelova na svemirskoj postaji.
Šta ti vrijedi taj svemir? Pa to će ionako samo bit pola sata ukupno u nekoj izlizanoj kampanji s natrapnim likovima za kojih te nije briga.. MP mape sigurno neće bit u otvorenom svemiru nego na mjesecu,marsu i zemlji i još nekim planetima..Jedino ako ne stave neki novi mod sa onim letjelicama.. Jer kako ćeš stavljat metke u glavu u bestežinskom stanju? Al baš me zanima kako će to bit u kampanji.. vjv neka animacija sa Qte-ima.  :hihi:

Potpisujem.Taj svemir će biti tako surovo napravljen i već u glavi mogu zamislit koliko će misije u svemiru biti dosadne,bude li uopće.Taj svemir zamišljam kao jedan kratki dio u misijama gdje će se npr. moći slati signali prema zemlji za neke rakete ili slično.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9