HCL.HR

Call Of Duty: Modern Warfare 2

  • 488 Odgovora
  • 115124 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Call Of Duty: Modern Warfare 2
« : 18. Svibanj, 2009., 15:17 »
mislim da ovog topica prije pada foruma nije ni bilo, so here it goes

Modern Warfare 2

Žanr: FPS (jel uopće potrebno govorit)
Platforme: PC, X360, PS3 (nije bilo ni upitno)
Datum izlaska: 10. 11. 2009.

Modern Warfare 2 se odvojio od Call of Duty naziva, te kreće kao samostalna franšiza u obaranje prodajnih rekorda koje je postavio prethodnik. U Activisionu tvrde da će igra postati najprodavaniji naslov u povijesti video-igara, a oni koji su vidjeli što Infinity Ward sprema pod haubom tvrde da je ovaj proizvođač ovaj puta nadmašio samog sebe.

Debut Teaser:
http://www.gametrailers.com/video/gdc-09-modern-warfare/47178

Gameplay teaser:
http://www.gametrailers.com/video/gameplay-reveal-modern-warfare/49095


kao što je vidljivo na drugom traileru, velik dio informacija bit će otkriven 24. svibnja, dakle za šest dana. vidljivo je da nas čekaju noviteti poput podvodnih nivoa i vožnje po snijegu (nevjerojatan deja-vu na No One Lives Forever 2)

stoga, što mislite o igri? hoće li nadmašiti prvi modern warfare? što očekujete, ili pak što ne biste željeli vidjeti?
« Zadnja izmjena: 09. Srpanj, 2012., 01:03 Cole »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #1 : 18. Svibanj, 2009., 19:57 »
Jučer sam tek prošao cod4 jer ga prije nisam bio sposoban vrtit i rula mi skroz tak da vjerujem da će i taj mw2 biti kul.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #2 : 18. Svibanj, 2009., 21:38 »
Oću opet eksploziju atomske bombače. :wildboy:

Enivej, vjerujem da će biti odličan nastavak. Inače i ne volim baš FPS-ove, ali tu i tamo odigram neki kojega kritike i gejmeri nahvale, tako da mi se svidila četvorka. S obzirom da je radi isti tim, očekujem pozitivne rezultate. \:D/
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #3 : 18. Svibanj, 2009., 21:50 »
Fak, izlazi datuma obrnutog od mog rođendana, baš na rođendan mog susjeda/frenda :ementaler:

U prvom djelu su me živcirali oni psi koji su me ganjali ko da sam neki anti-životinjar :D
Bude vjerujem i 2. djel dobar ko 1., samo nek maknu njemačke ovčare
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #4 : 18. Svibanj, 2009., 22:16 »
Bez pasa s velikim kitama jednostavno to neće bit to. :wildboy:


Oću opet eksploziju atomske bombače. :wildboy:
+1
Prekul je ta scena s atomskom :ave: I ona misija u kojoj si snajperist mi je najkul od svih. Odigrao sam je bar 5 puta. :hug

MW1 je odlična SP a i MP igra tak da ako MW2 bude u tom rangu biće super, samo da naprave malo dužu kampanju jer je jedinica ful kratka. Nekih 5-6 sati sam je odigrao.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #5 : 19. Svibanj, 2009., 00:08 »
černobil misija ima atmosferu bolju od ičega.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #6 : 19. Svibanj, 2009., 10:14 »
da, trebali bi malo sp kampanju produžit u odnosu na prvi dio.
a za multiplayer neznam što spremaju, al štogod da naprave ne mogu baš puno pogriješit ako se budu (a hoće) držali koncepta iz prve igre.

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #7 : 19. Svibanj, 2009., 14:46 »

Ne bih se čudio da na kraju CoD postane MP only serijal.
Enivejz, četvorka je bila odlična, tako da od ovog ne očekujem ništa manje.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #8 : 20. Svibanj, 2009., 21:40 »
Ajmo bit realni malo. CoD4 MP sauga iz jednog prostog razloga (morate se složit jer ste prije par dana svi skupa "pljuvali" po tome, nažalost tih psotova više nema pa ništa od dokaza). Moraš igrat ko zadnje govno da bi bio "nešto". U biti i nemoraš, ali će svi ostali igrat ko govna pa tako dođe na isto. Perkovi su govna i neke sitnice. Tipa airstrike spawn rape, matyr smeće, grenade launcher i tak dalje.

SP je druga priča. Jako nabijeno akcijom i to sve, uzbidljivo uz neke sitne promašaje na modelima i tehničkim vezanih za oružja/vozila (što vama nije bitno). SP-u bih u četvorci dao barem 9 od 10 ali MP-u ništa više od 7/10. Priznajem imam dosta sati igranja i zarazna je igra, imao sam poštene score-ove, ali realno gledano MP je loš.

Ako MW2 bude imao onakav "blast-off" SP i popravi MP (barem da stave opcije za hostera da se pojedine stvari mogu podesit, uključit/isključit i slično) bit će čista desetka.

Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #9 : 20. Svibanj, 2009., 22:45 »
Bez pasa s velikim kitama jednostavno to neće bit to. :wildboy:


Oću opet eksploziju atomske bombače. :wildboy:
+1
Prekul je ta scena s atomskom :ave: I ona misija u kojoj si snajperist mi je najkul od svih. Odigrao sam je bar 5 puta. :hug

MW1 je odlična SP a i MP igra tak da ako MW2 bude u tom rangu biće super, samo da naprave malo dužu kampanju jer je jedinica ful kratka. Nekih 5-6 sati sam je odigrao.
Zar i ti  :wildboy:
Ubiše nas bre vručina.

Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #10 : 20. Svibanj, 2009., 22:52 »
mene ionako SP samo zanima, mp s klinčadijom mi se neda igrat ionako

*

Forbs

  • **
  • 472
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #11 : 21. Svibanj, 2009., 07:31 »
Ko je volio prvi dio volit ce ovaj jos vise...Cini mi se da su dosta paznje posvetili singleplayeru, a mp..uh jedva cekam....

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #12 : 21. Svibanj, 2009., 12:10 »
Bez pasa s velikim kitama jednostavno to neće bit to. :wildboy:


Oću opet eksploziju atomske bombače. :wildboy:
+1
Prekul je ta scena s atomskom :ave: I ona misija u kojoj si snajperist mi je najkul od svih. Odigrao sam je bar 5 puta. :hug

MW1 je odlična SP a i MP igra tak da ako MW2 bude u tom rangu biće super, samo da naprave malo dužu kampanju jer je jedinica ful kratka. Nekih 5-6 sati sam je odigrao.
Zar i ti  :wildboy:
A sry, spomenuo si pse pa sam morao, neću više. :wildboy:


mene ionako SP samo zanima,
+1

Mislim da ću ostat na MW jedinici što se multija tiče. Preskočio osam peticu jer mi je već malo dosadio ww2 seting a ovaj novi sad očekujem samo zbog SP kampanje za koju se nadam da će napravit kvalitetno.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #13 : 21. Svibanj, 2009., 12:28 »
mene ionako SP samo zanima, mp s klinčadijom mi se neda igrat ionako

+1

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Modern Warfare 2
« Odgovori #14 : 21. Svibanj, 2009., 13:33 »
Zato odigraš MP na nekom hardcore serveru di nema helića i airstrikea  :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9