HCL.HR

Call Of Duty: Modern Warfare 2

  • 488 Odgovora
  • 115810 Hitova
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #390 : 18. Studeni, 2009., 18:52 »
Pa jel uopće vrijede još te narudžbe preko haceela? Šta nije to samo bilo preorder?

Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #391 : 19. Studeni, 2009., 19:26 »
Nabavio u profilu (pusa yuri).

Jel se mora prek steama to instalirat il ima način da sa dvd-a, dok se to skine bogaty već će mi se spavat, a tako sam sretno uletio u kuću, upalio pc i ubacio igru, šmrc. :(

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #392 : 19. Studeni, 2009., 19:54 »
Nabavio u profilu (pusa yuri).

Jel se mora prek steama to instalirat il ima način da sa dvd-a, dok se to skine bogaty već će mi se spavat, a tako sam sretno uletio u kuću, upalio pc i ubacio igru, šmrc. :(
instaliras, aktiviras prozivod preko steama (tamo i ukucas cd key koji si dobio i sve) i deri.

Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #393 : 19. Studeni, 2009., 20:13 »
instaliraš moju kiflu, čim sam ubacio dvd krenula je zajebancija sa Steamom, nigdje mi ne nudi instalaciju NORMALNIM putem već moram čekat da se skine sa Steama. Onda, jel to jedini način il? Imam 2 dvd-a, onaj drugi služi valjda kao podmetač za kavu s obzirom da je mrtav kad ga ubacim u čitač. Bla, razočaran sam.

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #394 : 19. Studeni, 2009., 20:28 »
instaliraš moju kiflu, čim sam ubacio dvd krenula je zajebancija sa Steamom, nigdje mi ne nudi instalaciju NORMALNIM putem već moram čekat da se skine sa Steama. Onda, jel to jedini način il? Imam 2 dvd-a, onaj drugi služi valjda kao podmetač za kavu s obzirom da je mrtav kad ga ubacim u čitač. Bla, razočaran sam.
lol
nemam org pa neznam točno, al frend ima, u njega je isto na 2 dvda
normalna instalacija, instalira se igra, steam, prijavis se na svoj acc na steamu, tamo aktiviras proizvod, i drzis steam upaljen i mozes igrat bez problema mp i sve.
S obzirom da si naveo da ti je 2 dvd necitljiv, vjerovatno je u tome problem, ako si narucio sa game.co.uk ili sl. probaj se obratit njihovoj sluzbi.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #395 : 19. Studeni, 2009., 20:34 »

Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #396 : 19. Studeni, 2009., 20:41 »
@tola- Ma kupija san ga u Zg-u... al dobro je, odjebo sam to skidanje i ponovno ubacio dvd i sad mi je nakon šta kliknem install počeo čitat s dvd-a.

STEAM ftw! :ave:

mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #398 : 20. Studeni, 2009., 10:57 »
 :ave: :ave: :ave:

Al mora da je čista jebena sreća, nitko nema takav skil. Ili je lik čiter pa ima aimbot za noževe. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #399 : 20. Studeni, 2009., 11:03 »
Da, prati te po mapi.  :hihi:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #400 : 20. Studeni, 2009., 14:25 »
:ave: :ave: :ave:

Al mora da je čista jebena sreća, nitko nema takav skil. Ili je lik čiter pa ima aimbot za noževe. :wildboy:

normalno da je čiter

Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #401 : 20. Studeni, 2009., 14:50 »
Kak je čiter, kad je on snimao taj video i vidjelo bi se da ima aimbot? Frajeru se opasno posrečilo.
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #402 : 20. Studeni, 2009., 15:04 »
nisam nikad čitao pa neznam jel se to vidi il ne, al nekako mi se čini da ti znaš poprilično dosta o tome, no ovo mi ne izgleda na sreću jer lik nije nikako mogao znati da se ovaj baš tamo kreće, no opet možda ja i griješim

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #403 : 20. Studeni, 2009., 15:09 »
Možda je taj frajer indijanac  :hihi:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #404 : 20. Studeni, 2009., 15:40 »
ja igram na veteran, 2 act, nije nesto posebno dobar ai, a i lagana je dosta.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9