HCL.HR

Call Of Duty: Modern Warfare 3

  • 124 Odgovora
  • 34700 Hitova
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #30 : 22. Studeni, 2011., 14:37 »
Oni survival mod prokleto je zabavan, ali ubitačno težak u kasnijim valovima, odlična zamjena za Zombie mod iz BO.

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #31 : 22. Studeni, 2011., 17:21 »
Ma igrali ja i frend Survival, dosadan nevjerovatno

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #32 : 22. Studeni, 2011., 17:47 »
Ma igrali ja i frend Survival, dosadan nevjerovatno

To split screen ili?

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #33 : 22. Studeni, 2011., 23:20 »
Evo odigrao. Iako nema nista novog, ipak je EPSKA igra. I meni bolja od dvojke mozda, od jedinice ne. Od Black Ops sigurno.

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #34 : 22. Studeni, 2011., 23:31 »
meni isto bolji od mw2, od cod4 ne, ali ni od black opsa ne.

black ops mi je jedini dobar cod nakon cetvorke, nudi nesto novo, drugacije vrijeme radnje, nije copy paste, barem su animacije reloada drugacije, engine, itd, u pogledu naoruzanja (sve novo dizajnirano i po meni najbolje u ikojem codu) i otkljucavanja perkova po zelji. vise mi odgovaraju ta oruzja nego ova turbomoderna iz mw2 i mw3 od kojih su vecina prototipovi nedokazani u ratovima, a mp mape su dobro dizajnirane bez nekih choke-pointova i slicnog, barem koliko sam uspio isprobati za vrijeme "public" verzije. a i djelomicno je prilagodjen pc-u, ima barem za namjestati FOV, za razliku od "tunel visiona" u mw2 i mw3

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #35 : 23. Studeni, 2011., 14:44 »
Mislim se sad kad su obradili i Hladni i Vijetnamski rat, što još preostaje?
Igrali smo u Dr. Svjetskom ratu, u Hladnom, u modernom ratovanju, još jedino da naprave nekakav WW1 shooter?  :solidus:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #36 : 23. Studeni, 2011., 14:46 »
Medieval Warfare  :mrgreen:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #37 : 23. Studeni, 2011., 15:02 »
 :hihi:

Neznam, to je do njih, valjda će smisliti nešto originalno.

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #38 : 23. Studeni, 2011., 16:06 »
Za SP me boli briga, MP je meni vazniji, sto se mene tice moze ostati u modernom vremenu, mozda Future Warfare ili nesta na temu buducnosti

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #39 : 23. Studeni, 2011., 20:12 »
Iako realno svi znamo da će izaći Modern Warfare 4 i imat će 123891439849341.149349 broja prodanih primjeraka. :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #40 : 23. Studeni, 2011., 23:51 »
Hmm... Čudno je to kako svake godine CoD ima sve više prodanih primjeraka, a istovremeno i sve više hejtera. Ne ide to zajedno. Nekako podsjeća na izvještaje turizma u Hrvatskoj. Svake godine novi rekord.  :loludara: 

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #41 : 24. Studeni, 2011., 00:31 »
 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

enivej napokon zaigrao. naravno da je savršena igra.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #42 : 24. Studeni, 2011., 01:36 »
Hmm... Čudno je to kako svake godine CoD ima sve više prodanih primjeraka, a istovremeno i sve više hejtera.
95% prodaje mw3 i novih cod-ova je na konzolama. ciljana publika su djeca u razvoju koja ionako najvise kupuju igre kao potrosnu robu, koja su odrastala u vrijeme mw2 i nemaju iskustva s ostalim igrama i neznaju za dobro i kvalitetno. to se vidi i po tome jer oni sve igre usporedjuju s (novim) cod-ovima. cod se radi iskljucivo zato jer se uz minimum ulozenog dobiva ogromna zarada. ne radi se ono sto je dobro nego ono sto je isplativo.

ako je to tesko zamisliti, evo iste situacije u filmskom svijetu: neki dan dodjem u kino kad tamo twilight 4, a maloprije je bila jedinica. ko to gleda? kome je to dobro? zasto vec cetvroka? jel to stvarno kvalitetno? odgovori su isti kao i na pitanja o cod-u
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2011., 01:38 Lord of Destruction »

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #43 : 24. Studeni, 2011., 09:42 »
sljedeci cod : YUGOSLAVIAN WAR :)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #44 : 24. Studeni, 2011., 11:57 »
Hmm... Čudno je to kako svake godine CoD ima sve više prodanih primjeraka, a istovremeno i sve više hejtera.
95% prodaje mw3 i novih cod-ova je na konzolama. ciljana publika su djeca u razvoju koja ionako najvise kupuju igre kao potrosnu robu, koja su odrastala u vrijeme mw2 i nemaju iskustva s ostalim igrama i neznaju za dobro i kvalitetno. to se vidi i po tome jer oni sve igre usporedjuju s (novim) cod-ovima. cod se radi iskljucivo zato jer se uz minimum ulozenog dobiva ogromna zarada. ne radi se ono sto je dobro nego ono sto je isplativo.

ako je to tesko zamisliti, evo iste situacije u filmskom svijetu: neki dan dodjem u kino kad tamo twilight 4, a maloprije je bila jedinica. ko to gleda? kome je to dobro? zasto vec cetvroka? jel to stvarno kvalitetno? odgovori su isti kao i na pitanja o cod-u

s tom razlikom da je twilight prepoznat kao smeće i među kompetentnim kritičarima, dočim cod dobiva više manje vrlo dobre/odlične kritike, a smećem ga proglašavaju samo klinci koji imaju previše prišteva na licu da bi mogli nešto sprčit pa im jedina satisfakcija ostaju BF VS COD bifovi na forumu.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9