HCL.HR

Call of Duty: Modern Warfare

  • 25 Odgovora
  • 9016 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #15 : 27. Lipanj, 2019., 15:35 »
Il da se zove samo Call :hiha: To bi bilo zaista jebeno!  :D

Nešto kao Gears 5 :hiha:
The greatest teacher, failure is.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #16 : 14. Studeni, 2019., 04:53 »
Ma trebalo je samo restartat misiju.
Igram kampanju treći put, na realistic je igra toliko teška, ali brutalan HC.
Na realistic ne gine 10 sati kampanje, ali osjećaj bez HUD-a je uf.



Na prvu mi je kampanja super sjela, no što ju više igram, sve je bolja i bolja.
Fantastičan posao; ovih dana napravim review.

Kraj igre, odnosno zadnja animacije ej; BOMBA!!!
Ushićenje na najjače.



​​​​​​​

*

MateoM1002

  • n00b
  • 1
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #17 : 22. Studeni, 2019., 23:40 »
Trazim ekipu za novi cod
Mateo32013 na battle.netu, slobodno dodajte :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #18 : 24. Studeni, 2019., 08:26 »
Reboot Modern Warfare-a puno je realnija i autentičnija igra od svih svojih predhodnika



Onog trenutka kada krenete igrat na realistic, shvatit će te koliko je zapravo ovo dobar FPS naslov




Kao veliki fan Call of Duty igara ovo mi je bio jedan od najiščekivanijih COD-ova uopće. Inače gotivim jako sve igre s Warfare nazivom u COD igrama; zapravo ne volim jedino Black Ops serijal, izuzev prvog, ali kojeg je jako pojelo vrijeme. Sve bitne stvari koje sam znao o rebootu Modern Warfare su mi uljevalje nekakvo povjerenje. Originalna Modern Warfare priča i likovi mi je jako draga i dosta sam povezan s njome, no tek u drugom prelasku ove igre shvatio sam koliko mi se zapravo još više sviđa kamo i kako su krenuli ljudi iz Infinity Warda sa smjerom ove priče i razvoj već postojećih likova. Ono što me ugodno iznenadilo, a što nisam povezivao do samog kraja prvog prelaska jest, da je ovo zapravo prequel budućih COD Modern Warfare serijala, znači igra u kojoj je sve počelo. Iako sa fantastičnim military štihom i standardno za COD odlično režirane scene kako ingame tako i u cutscenama te animacijama nisam u prvom prelasku bio toliko oduševljen do zadnje završne animacije. Pri drugom prelasku mi je toliko sve dobro bilo, da sam se upustio u treći prelazak kampanje. Zadnja dva prelaska bila su na realistic (zadnja težina, gdje su neprijatelji apsolutno nemilosrdni) i to je nešto savršeno. Nikad nisam igrao težu FPS igru po tom pitanju i stvarno su se približili nekakvoj realnoj simulaciji ratovanja.







U ovoj igri sve je u znaku Reboota (hihi) kako core mehanika gameplaya, novog engine-a, priče pa tako i likova. Jako mi se svidjelo kako su odradili postojeće i nove likove. Predobro mi je bilo vidjet Farah i Hadir u ovoj igri, pravo su osvježenje u odnosu na US marince te SAS tim. Misije s njima su mi bile među dražima. Iako sve misije su mi bile odlične i zapravo stvarno nije bilo lošeg trenutka u cijeloj kampanji. Cpt. Price koji je lice serijala ovdje ima ponovno jako važnu ulogu u igri i tek što sam i ranije spomenuo s završnom animacijom dobijemo pun smisao cijele ove igre kao narativne priče. Još od prvog Modern Warfare-a mnogi ukljućujući mene smatraju onu misiju u Pripyatu kao najbolju COD misiju uopće, ali mislim da ju je Going Dark nadmašila (iako imam tehničku primjedbu na tu misiju - monolog npc-a je u toj misiji iritantno ponavljajuć). A misija čišćenja 4 story buildinga je priča za sebe. Smatram da bi samom tom misijom i ekvivalent misijama COD mogao napraviti zasebnu igru koja bi parirala Rainbow Six serijalu. Ma za kampanju nemam trunke primjedbe. Da je potrajala još koji sat ja bi bio najsretniji, no na realsitic težini 10 sati koliko mi je trebalo je taman.







Audiovizualno igra je čudesna. Novi engine je bomba. Šteta što igra ima puno problema s shaderima u animacijama, pa je FPS u istima jako nizak, no kada se animacije gledaju iz glavnog menija nema nikakvih problema. Advanced i Infinite Warfare su imali opciju gdje igra duže loada, ali shaderi se prije napune pa animacija ide besprijekorno. To je zapravo jedina tehnička mana koju sam primjetio, izuzev u biti što sam imao problema s loadingom u predzadnjoj misiji, no to sam riješio restartom iste. Iako mi sve u ovoj igri je top notch, jedna stvar se izdvaja od svega. Zvuk je najbolji što sam ga čuo u bilo kojoj igri; od fantastičnog voice overa svih likova, do pucnjava, zaglušivanja u borbama od bombi i projektila, pa sve do svih onih zvukova od otvaranja vrata, hodanja te interakcije s okolišem kako od vas, tako i od suboraca naših ili NCP-eva.












~ TASKA FORCE 141 IS BACK~

*

Lumen CoA

  • n00b
  • 2
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #19 : 28. Studeni, 2019., 00:51 »
Pozdrav ekipa, mogu li igrati local coop mode offline i kako? Ako netko ima voljan pojasniti malo to bio bih zahvalan :)

Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #20 : 15. Veljača, 2020., 17:50 »
Izgubio sam svoj progres u multiplayeru bio sam 50. level i sada sam opet na prvom, da li mogu nesto uciniti da se to vrati?

*

aDReNaLiN

  • n00b
  • 1
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #21 : 16. Travanj, 2020., 21:34 »
aDReNaLiN#21358 battle.net, treba igraca vazda dodajte da igramo :D

*

Basa

  • n00b
  • 1
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #22 : 02. Svibanj, 2020., 12:33 »
Ne znam gdje da postavim pitanje pa ću tu. Friški vlasnik Ps4 sa dobivenih igricama, među kojima je i COD: MW. Instalirao igricu, povukao update, kod startanja igrice ikona na ps-u više nije kao što je bila već je crvena "Season three MW:Warzone", pokrenem igru, start igre, odbijem igranje sa activision acc, potom odaberem offline campaign i tu mi napiše obavijest da mi nedostaje DLC za single player i da odem u store, nakon što kliknem ok dobijem info da je store trenutno nedostupan???

Ima li itko ikakav savjet, što učiniti, kome se obratiti?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru i pomoći.

*

Auslender

  • n00b
  • 4
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #23 : 04. Svibanj, 2020., 17:10 »
Igra je super, dobro je napravljeno , nakon razočarenja od COD WW2 ovo je osvježenje, nekako mi i nisu te WW2 igre baš nešto , prije kao da  je to bolje bilo napravljeno .
Uglavnom Igram ,Zadovoljan , Snimam malo za You Tube čisto iz uživancije
Link ako koga zanima ili čisto da mi dislike nabije : https://www.youtube.com/channel/UCAYn_7K5j72JZJFS34Htd9Q

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #24 : 09. Svibanj, 2020., 17:37 »
@Cole dobra mini recenzija,i sto kazes da je ovo  prequel zbilja mislis da ce praviti jos MW novih serijala?. Koliko pratim scenu zadnji CoD-ovi se prave po stihu da je prica gotova u jednoj igri ako me ne razumijes,Ghost nema nastavka,Infinite Warfare nema dvojke,WW2 nema nastavka itd...zato me malo brine al do sada sta sam vidio ja mislim da bi trebali nastaviti ovako.
Igra mi se svidja al je jos nisam zaigrao,a i veliki sam fan CoD-a i znam da bi trebao.

*

multidavid

  • n00b
  • 1
Odg: Call of Duty: Modern Warfare
« Odgovori #25 : 07. Srpanj, 2020., 18:49 »
Pozdrav
Zanima me dal je neko dozivio da ga activision bana ,i ako nije imao nista

meni se to desilo nakon sta sam ponovno instaliro igru 3.7
i igro sam je zadnje 4.7 igrao sam je svega par sati + kupio fino battle pass

imao sam K/D toliki da me je sramota  (manje od 1)

Vidim da se dosta ljudi zali da su dobili ban od zadnjeg updatea.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9