HCL.HR

Cities in Motion 2

  • 1 Odgovora
  • 1651 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Cities in Motion 2
« : 05. Travanj, 2013., 23:42 »


Cities in Motion 2 je simulator upravljanja javnim prijevozom koji nam stiže od studija Colossal Order i izdavača Paradox Interactive. Ovo nije RTS ni city builder tako da ako tražite takvu zabavu od ove igre - nećete ju dobiti. U igri se grade tramvajske pruge, trolejbuške žice, autobusne stanice, metro sustav i trajektne luke uz ispunjavanje zadataka koje igra daje.

Uz standardnu kampanju tu je multiplayer i sandbox mod pa se može reći da ljubitelji žanra neće uzalud potrošiti svojih 20€ koliko igra košta na Steamu.

Igra tko? Impresije? Iskustva?

Osobno se jako teško snalazim u igri (prvi Cities in Motion za mene), ali mic po mic stvari sjedaju na mjesto. Ne mogu baš reći da je igra user friendly i da tutorial dobro objašnjava stvari novim igračima, ali sadržajem će ljubitelji serijala itekako biti zadovoljni. I da, gradovi su veći od onih u SimCityju. Mnogo veći. Zaboravite Zagreb. Ovdje radite s Njujorcima već u samom startu.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Cities in Motion 2
« Odgovori #1 : 25. Svibanj, 2013., 08:04 »
Evo ako ikoga zanima kakva je igra uistinu, nedavno je objavljena vrlo duga i detaljna recenzija koja će vam reći SVE o igri. Ništa nije izostavljeno, osim multiplayera kojega se ne može igrati jer nitko ne igra multiplayer... a ni igru zapravo

http://www.hcl.hr/recenzije-cities-in-motion-2-749-18.html


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9