HCL.HR

Counter Strike: Global Offensive

  • 504 Odgovora
  • 175991 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #150 : 16. Studeni, 2014., 01:50 »
dodaj me na stim pa me cimni kad sam online - CROSIA accaunt :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #151 : 16. Studeni, 2014., 12:08 »
Zasto dijelis skinove lol
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #152 : 16. Studeni, 2014., 12:10 »
jer me nije briga za njih a nekoga je?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #153 : 18. Studeni, 2014., 21:55 »
Evo upravo sam postao ponosni silver 3 :ementaler: nije nesto no sretan sam xD mislim nerazumijem stvarno,igram sa frendovima gold novama medju prva 3 sam i nema rankupa a sad odigrao jednu sa unranked frendovima i rankupo se xD


*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #154 : 29. Prosinac, 2014., 12:26 »
Ovo mi se desilo jučer u CS;GO competitive matchmaking-u.

Znači imao sam u timu dva frajera koja su bila afk svaku drugu rundu i nakon 5og call vote-a za kick dobijem ban na 7 dana :wildboy:

Da ne pričam kada igram sa frendom koji je veći lvl od mene competitive mečeve i kada spojim dvije pobjede za redom dobijem temporary cooldown (ban) na 22h.
Frustira me ovaj glupi valve i ono ako sam već platio igricu onda hoću igrati koliko dugo želim i kad god želim.
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #155 : 29. Prosinac, 2014., 16:05 »
Ovo mi se desilo jučer u CS;GO competitive matchmaking-u.
(Klikni za pregled slike.)
Znači imao sam u timu dva frajera koja su bila afk svaku drugu rundu i nakon 5og call vote-a za kick dobijem ban na 7 dana :wildboy:

Da ne pričam kada igram sa frendom koji je veći lvl od mene competitive mečeve i kada spojim dvije pobjede za redom dobijem temporary cooldown (ban) na 22h.
Frustira me ovaj glupi valve i ono ako sam već platio igricu onda hoću igrati koliko dugo želim i kad god želim.
Eto ista stvar se meni dogodila prije 2 dana.U dva meča imao sam jedno afk i drugog koji je napadao svoje igrace.A prije 3 dana sam taman dobio unban od 24 h jer sam "dao prevelik damage svojim igracima" a zapravo sam imao u ekipi jednog trollera koji se bacio par puta u moj molotov.Ja sam se mislio negdje tuziti ali neznam gdje.

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #156 : 29. Prosinac, 2014., 21:53 »
haha također RecordMC, bio sam bijesan i htio sam tužiti i sve, ali nezz kako. Jedino da preko unhcr-a pošaljemo žalbu :tired:
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #157 : 29. Prosinac, 2014., 22:40 »
Ti nebi dobio ban na 7 dana iz prve nikada, vjerovatno cesto izlazis ili sta vec. Kako ja nikada nemam takih problema a igram vec od 6. mjeseca.
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #158 : 07. Siječanj, 2015., 23:44 »
Nakon jako mnogo sati koje sam proveo uz csgolounge zadnjih sedam dana,napokon sam uspio doći do dovoljno materijala za jedan video.
Kao što naslov govori počeo sam sa snimanjem trejdova od čistih in-game dropova poput kutija do možda rare skina ili noža.
Prodajom 3 kutije počinjem sa M4A4 Griffin FT te na kraju dolazim do skoro 3€ što smatram dosta dobrim za početak.
Pogledajte video pa mi javite komentare :)
btw:ako su potrebni dokazi da su trejdovi istiniti dodajte me na steamu ili jednostavno ostavite ovdje poruku jer sam vidio jako puno fake klipova.
Radim ovo iz zabave tako da pls no hate :*

[CS:GO] From nothing to something Ep.1

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #159 : 10. Siječanj, 2015., 00:26 »
Svi koji su u mogucnosti neka mi up votaju ovaj post na redditu,puno mi znaci :)

http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/2rv4lc/how_to_fail_when_you_ace_on_pistol_round_d/

I neka pogledaju moj 1vs5 ace u tom postu,sa funny failom :D enjoy!

btw hitao sam gold novu 2 pa ako netko zeli moze me dodat :)

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #160 : 10. Siječanj, 2015., 00:36 »
:bonk:Nije dozvoljeno objavljivati svoje videe u GO subredditu. Mozes dobiti ban za objavljivanje. Djeluje tako da ti mozes objaviti ali drugi nitko  ne vidi to sto si objavio. Sherati videe od drugih ljudi je dozvoljeno. (Nije 100%)

EDIT:Sada pogledo pravila dozvoljeno je. Frend me slagao, vjerovatno ni on nije znao sigurno.
« Zadnja izmjena: 10. Siječanj, 2015., 00:41 MrSmolaCar »
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #161 : 10. Siječanj, 2015., 02:33 »
prije sat vremena dobio ovu novu kutiju chroma ili kako vec, odmah prodao na marketu za 6 €, meni 5 € ide.Ja zadovoljan.
Btw. Dobri videi momci

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #162 : 10. Siječanj, 2015., 18:55 »
prije sat vremena dobio ovu novu kutiju chroma ili kako vec, odmah prodao na marketu za 6 €, meni 5 € ide.Ja zadovoljan.
Btw. Dobri videi momci
ja sam jučer dosta dm-a igrao i nisam ništa dobio,nadam se da ću večeras biti više sreće.

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #163 : 10. Siječanj, 2015., 19:55 »
U drugoj rundi ja vec dobio case, full zadovoljan.Mislio sam da cu danas dobit opet, a kad ono skin za Novu haha

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #164 : 10. Siječanj, 2015., 20:45 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:15 Tomz »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9