HCL.HR

Counter Strike: Global Offensive

  • 504 Odgovora
  • 176000 Hitova
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #180 : 23. Lipanj, 2015., 15:55 »
Ja sam smfc sad, al rankovi su poslije ovih banova pustih totalno otišli u kurac i teško je išta preko ranka skužit koliko je netko dobar. Prije si bar za prijeć u SMFC i global trebao imat bar jako dobar aim, sad nije ni to potreba-  evidentno ako sam ja tu doša :>

što se tiče kupova, nedjeljom u 18:00 počinju, trebaš imat ekipu i biti registriran na esl, te skinuti ESL wire anti cheat. Ne morate bit nikakav poseban tim, može se složiti 10 minuta prije meča i prijavit i to je to. Jedino pravilo je da svi igrači moraju biti iz regije.
Također, ESL nema svoje servere pa bi bilo najbolje da svaka ekipa iznajmi za sebe server, al većinom se svi nekako snađu.

Što se tiče igranja nemam baš vremena sada al možeš me dodat, koza1950 na steamu.

Također ekipu možeš probat nać u steam grupi ili na CSHR forumu http://www.counterstrike-hr.com/forum/
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #181 : 23. Lipanj, 2015., 17:32 »
Poslao sam request, mozda nekad i odigramo koju. I hvala na ovom objasnjenu o kupovima.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #182 : 23. Lipanj, 2015., 19:19 »
Slobodno dodajte i mene /MrSmola98
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #183 : 23. Lipanj, 2015., 21:18 »
Dodajte mene, da nabacimo koju sf88balkan
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #184 : 24. Lipanj, 2015., 19:50 »
Jel ima neko koji savjet za totalnog nooba?
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #185 : 24. Lipanj, 2015., 22:49 »
Ja sam već odavno složio playlistu s nekim begginer tipovima pa moš pogledat:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLrIRU2TC2IwzowHzipholiDx3oyr8cbBV

A ukratko: za početnike je najbitnije razumit stvari poput kad kupovat kad ne, crosshair placement i osnovnih smokeova za mape koje igraš.
Teško je ovako napamet govoriti.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #186 : 26. Lipanj, 2015., 18:25 »
Ja sam već odavno složio playlistu s nekim begginer tipovima pa moš pogledat:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLrIRU2TC2IwzowHzipholiDx3oyr8cbBV

A ukratko: za početnike je najbitnije razumit stvari poput kad kupovat kad ne, crosshair placement i osnovnih smokeova za mape koje igraš.
Teško je ovako napamet govoriti.
Hvala, meni kao novom igraču CS: GO su tvoji videi pomogli. VIše nisam Super Ultra Mexa Extra Triple Noob već sam Super Ultra Mexa Extra Double Noob

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #187 : 26. Lipanj, 2015., 18:32 »
Bogovski skin,smanji samo crvenu :ave:
Evo odradio sam još jedan skin,u pitanju je AK-47,sada da li će vam se svideti ne znam,ovo je moj prvi skin (napravio sam jedan AWP pre ali to ne računam zato što je to bio mali test),iskeno rečeno za prvi skin mi se sviđa i nije loše.Dao sam mu ime 'Red Diamond' i stavio ga na steam,sada mnogo mi znači da glasate da se ovaj skin koristi i da komentarišete nešto.
Glasate na ovom linku. KLIK

SLIKE :















Amen

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #188 : 26. Lipanj, 2015., 18:34 »
I da, dodajte me da bacimo jednu
 http://steamcommunity.com/id/MaLiPLaVi/ :clap: :piva:
Amen

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #189 : 26. Lipanj, 2015., 19:40 »
Evo da ne trazim od zada, zanima me jel se triba sta placat za ovaj cs go i jel besplatan kako to ide...neznan koju bi pucacinu online skinija, imali koja preporuka al da je besplatna, malo da se napucavam, a prije san cod2 al nije mi to bas vise nesto novije ako ima....

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #190 : 26. Lipanj, 2015., 19:43 »
cs:go nije besplatan ali nije ni skup mislim da je oko 10e. Ako oces nesto free Heroes & Generals jos je u beti ali igra je odlicna ima manje bugova nego batman u svakome slucaju. :kava:
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #191 : 26. Lipanj, 2015., 19:44 »
Evo da ne trazim od zada, zanima me jel se triba sta placat za ovaj cs go i jel besplatan kako to ide...neznan koju bi pucacinu online skinija, imali koja preporuka al da je besplatna, malo da se napucavam, a prije san cod2 al nije mi to bas vise nesto novije ako ima....
Cs go kosta 11€ na steam. Sada kada je bio sale bio je 5.50€.

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #192 : 28. Lipanj, 2015., 00:55 »
Scamali su mu za M9 Bayonetu Dopler i HyperBeast i onda me reportali i dobio sam trade ban na 10 godina :chair: Jel ima iko kakav savjet ? :wildboy:
Amen

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #193 : 28. Lipanj, 2015., 01:21 »
:hihi::ave:

a nema ti spasa ne znam, scamaj ih nazad :wildboy: kako su te scamali?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #194 : 29. Lipanj, 2015., 20:17 »
http://steamcommunity.com/id/medo_o/

trazim nekog za igranje mm radnim danom od 8 do 4 pa onda navecer :)

rank lem-supreme

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9