HCL.HR

Counter Strike: Global Offensive

  • 504 Odgovora
  • 175943 Hitova
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #300 : 25. Ožujak, 2016., 13:57 »
Ne kažem da nije. Ali da protiv Na'Vi corea izvučeš tied zvuči nevjerojatno. A i svatko ko zna da igra protiv njih recordo bi game ili barem uzeo SS.

ne treba značiti. Nitko nije svemoguć isto tako jest da je to uigrani tim ali nisu znali kako igra protivnik pa je to faktor iznenađenja. Samo po tome vidiš da razlika između pro timova sa scene i neki semi-pro nije velika razlika. U svakom sportu se može isto desiti pa i najbolje momčadi gube od slabih zašto podcjenjivanje te nepripremljenosti ili nije toliko velika razlika u kvaliteti.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #301 : 25. Ožujak, 2016., 14:41 »
Nemreš frend. Ako pričaš o sportu ekvivalent je da HNK Lučko odigra remi protiv Real Madrida. Ma o  čemu pričate. Odi se pickat sa Zeusom da vidimo kolko će trajat. Znati kako igra protivnik koji ima lošu taktiku ili igra bezglavo može dobit koju rundu. Bilo bi #rekt. Evo, mogu probat organziirat da taj "semi-pro" klan igra protiv semi-pro tima Giant5, i eto, da vidimo rezultat.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #302 : 25. Ožujak, 2016., 16:00 »
Nemoj govoriti da razlika izmedju pro timova sa scene i nekih semi-pro timova nije velika.
Nije to nista nevjerovatno, izvuci tied ili win protiv njih. Oni su jednostavno naucili igrati na toj visokoj razini gdje svatko zna svakoga i gdje se zna kako se igra. Tko zna sto su irisovi radili. Koliko puta kad igram na smurfu sa prijateljima umrem na totalno glupe nacine jer neki low rank lik radi nesto potpuno besmisleno pa te tako skine bez problema.

Uzmi kao primjer stewie2k iz C9. Lik radi ono sto nitko ne ocekuje i zato ih sve ubija.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #303 : 26. Ožujak, 2016., 02:48 »
Slažem se sa momkom gore. Jednostavno smo napravili comeback na takvoj razini da su nas pitali dole da li smo WH tim, jer smo naglo počeli derat guzove i držat ih na eco. Vrištali smo na teamspeaku, komunicirali telepatski u milisekundama a nikad nismo bolje ciljali. Headovi su se redali. Prva je bila Bunny Girl sa p90. Igrali smo još sa jednim Jokerom koji je ubjedljivo najbolji snajpersit kojeg sam ikad vidio. Momak jede profiće jer reaction time kod njega ne postoji. Instant gađa to što vidi. Ja i drug smo rush radili sa masom fleševa i kombinaciji m4+ump. Ne sjećam se ko nam je bio zadnji u timu. Sad kad bi dogovorili da igramo protiv njih ispušili bi vjerovatno jer su bili bolji. Izvukli smo tied na adrenalin, sreću i njihovu nespremnost. Niko od nas nije ni očekivao da igramo protiv njih jer je sve više manje bila improvizacija. Hell ja nisam znao ni ko su oni prvih par rundi jer ne pratim cs go scenu. Derao sam se da igramo protiv cheatera jer je nemoguće da nas deru na terrorist mapi, a onda nam je joker rekao da nisu loši ali on više voli fnatic. Ko je Fnatic znam samo po stickerima koje imam pa sam ono pitao da nije valjda da igramo protiv pravog klana. Oni mi reče da provjerim profile. Profili Bogovski i eto.  Ako išta pomaže igrali smo na office mapi a na toj mapi se najčešće utrefi da igramo protiv nekog klana. Većinom su to nuuberski klanovi ili klanovi koji igraju iz zabave kao mi, no eto bilo je i ovo. Uglavnom nam je to dalo motivaciju da se možda i prijavimo na neki turnir ako se skupi kakava lova. Ko zna jelle :p

Jedini ko snima iz klana za youtube je Sara pa evo jedan video gdje je igrao cijeli klan(bez mene šmrc :/) - https://www.youtube.com/watch?v=jOSMgkQs8RE  Otprilike možeš da vidiš level komunikacije i slično.
« Zadnja izmjena: 26. Ožujak, 2016., 03:42 iris94 »

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #304 : 26. Ožujak, 2016., 13:21 »
Provjeravaš preko pinova sa majora, jel acc legit ili nije.. da si odma reko ili posto ss ok. 
https://www.youtube.com/watch?v=wdR_T_dxujk
level of play na'vi, vs pros.

pics or id didn't happen, evo lana u hgspotu za semi-pro timove, nadam se da ću vas imat priliku gledat i  live  :piva:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #305 : 26. Ožujak, 2016., 14:32 »
Provjeravaš preko pinova sa majora, jel acc legit ili nije.. da si odma reko ili posto ss ok. 
https://www.youtube.com/watch?v=wdR_T_dxujk
level of play na'vi, vs pros.

pics or id didn't happen, evo lana u hgspotu za semi-pro timove, nadam se da ću vas imat priliku gledat i  live  :piva:

Hmm. Šta su pinovi i kako to provjerit xDD

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #306 : 26. Ožujak, 2016., 18:02 »
Hmm. Šta su pinovi i kako to provjerit xDD

Kad na scoreboardu odes nekom na CS:GO Profile, imas pinove. Tipa Champion at Katowice 2015 i slicno.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #307 : 26. Ožujak, 2016., 18:12 »
Ja stvarno neznam koje sreće trebaš bit da dopadneš sa profesionalcima u game-u.
U dosta multiplayer igara što sam igrao do sada nikad nisam bio te sreće,baš iz toga razloga teško vjerujem onome ko kaže da je na takav lagan način upao sa njima u igru...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #308 : 26. Ožujak, 2016., 21:31 »
Beton. Nisam skužio za te pinove. Ak opet budem sreće da naletim na nekog sa tim pinovima potrudit ću se da nađem to i da slikam \m/

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #309 : 27. Ožujak, 2016., 12:32 »
Pinovi su ti u prijevodu značke,tipa ono kad kupiš neki Operation u igri dobiješ pin (badge ili značku kako god želiš),i kada na scoreboard-u otvoriš nečiji profil označeno ti je da je kupio na takav način,ista je stvar i sa igranjem na prvenstvima.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #310 : 29. Ožujak, 2016., 10:10 »
Mi smo znali na ESL open kupovima igrat protiv top tier timova, doduše neke druge igre.. Samo što to jednom kad krene igrat razapne te. Igrali smo i CoD1 na CBu protiv Revolutiona, iako smo bili top 100, not even close. CoD4 nas je isto znali sparit neke takve mečeve. U LoLu tipa protiv aAa u prvom ili drugom kolu ESL N/E Open cupu, i kao dobro odigraš lane, ali nakon što smo se makli su nas satrali. 99% EU timova igra FaceIt tako da ni to ne kužim kako ste upali. Ja samo mislim da to nisu bili oni. Da ne budem najveće brundalo na HCL-u.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #311 : 29. Ožujak, 2016., 20:27 »
Mi smo znali na ESL open kupovima igrat protiv top tier timova, doduše neke druge igre.. Samo što to jednom kad krene igrat razapne te. Igrali smo i CoD1 na CBu protiv Revolutiona, iako smo bili top 100, not even close. CoD4 nas je isto znali sparit neke takve mečeve. U LoLu tipa protiv aAa u prvom ili drugom kolu ESL N/E Open cupu, i kao dobro odigraš lane, ali nakon što smo se makli su nas satrali. 99% EU timova igra FaceIt tako da ni to ne kužim kako ste upali. Ja samo mislim da to nisu bili oni. Da ne budem najveće brundalo na HCL-u.

Šta god. Bilo prošlo. Neam šta uvjeravat ikoga. Ako se opet dogodi tako šta, provjerim te pinove šta već koji kurac. Uglavnom je meč bio dobar i napet, što je najbitnije  :chair:

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #312 : 30. Ožujak, 2016., 08:35 »
Nego evo, završio je prvi dan: http://www.csadria.org/pocinje-osmi-csgo-major-mlg-columbus/

Jel prati tko?

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #313 : 30. Ožujak, 2016., 12:44 »
Nego evo, završio je prvi dan: http://www.csadria.org/pocinje-osmi-csgo-major-mlg-columbus/

Jel prati tko?

Ja pokušavam pratiti,internet me brutalno provocira zadnjih par dana,a služba T-Coma samo odgađa izlazak na teren.
Twitch mi se mukom otvori.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #314 : 30. Ožujak, 2016., 15:09 »
Imao sam i ja problema sa Twitchom u zadnje vrijeme iako mi je internet radio ok.  Moram hideat chat da bi mogao gledat normalno. Ali ipak se da.  Virtus.Pro sinoć samljeo G2, bilo je grdo za gledat, rundu su im ostavili.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9