HCL.HR

Counter Strike: Global Offensive

  • 504 Odgovora
  • 175986 Hitova
*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #285 : 22. Ožujak, 2016., 23:53 »
Nisam igrao, ali po onome što vidim  na svkakao bi trebalo biti. Par ljudi koji igraju je reklo da je legit da se fino vidi razlika. Nemam vremena baš tolko više igrat, ali ESEA je u planu.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #286 : 22. Ožujak, 2016., 23:55 »
Nisam igrao, ali po onome što vidim  na svkakao bi trebalo biti. Par ljudi koji igraju je reklo da je legit da se fino vidi razlika. Nemam vremena baš tolko više igrat, ali ESEA je u planu.

I meni je također,ali prioritet mi je kupiti dobre slušalice i podlogu za miš,jer slušalice su mi teški raspad a podloge upoće nemam pa mi nije baš lako igrati,u svakom slučaju što prije to bolje.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #287 : 23. Ožujak, 2016., 02:25 »
I meni je također,ali prioritet mi je kupiti dobre slušalice i podlogu za miš,jer slušalice su mi teški raspad a podloge upoće nemam pa mi nije baš lako igrati,u svakom slučaju što prije to bolje.

Dobar miš je najvažniji, za ostalo je lako.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #288 : 23. Ožujak, 2016., 08:44 »
Na CS:GO pubovima najgora je stvar kako ekipa igra bez slušalica, pa ja ne kužim. Znači čujem frajera preko cijele mape. Pickam mid sa ct sidea na dustu i čijem ga kako kroz lower tunnels trči prema b, i svog bota kako na shortu skakuće. Ovo je jedini FPS di je igračima valjda bitnije da imaju mikrofon da mogu pričat gluposti dok pokušavaš defat site 1v2 nego da imaju sluške i nešto čuju.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #289 : 23. Ožujak, 2016., 12:38 »
Istina je da dobar miš dosta pomogne,ali bez podloge nije to to.
Level slažem se sa tobom potpuno,ali najviše obolim kad ostanem 1 vs 3 i onda se 4 rusa nađu derat na mirkofon,ja naravno ništa oko sebe ne čujem,onda me neko ubije i na kraju svi mene krive...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #290 : 23. Ožujak, 2016., 13:15 »
Točno tako kako si rekao. Ali što se podloge tiče, od prvog CoD-a kojeg sam igrao competitive do danas igram mx518+bez podloge. Vrlo dobro shvaćam što podloga znači, ali navika je prevladala. Imao sam samo problem na lanovim kada se stavi neka plahta preko stola. Periferija je bonus, ali svakako pomaže.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #291 : 23. Ožujak, 2016., 13:17 »
Smatram da je u ovakvim igrama najbitnije fokusirati se na igru i imati dobar teamwork.
Jedno vrijeme sam igrao sa nekim Hama mišem kojeg sam kupio za petnaestak kuna i opet sam igrao bolje od frendova koji su imali nadaleko bolje miševe i kompove.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #292 : 23. Ožujak, 2016., 13:34 »
Imam klan od oko 15 ljudi i igramo ono semi pro sudeći da se zajebavamo na mikrofonu i ne slušamo ni korake ništa :v
Uglavnom smo prije neki dan uletili da igramo na office kad pogodite koji klan nam je bio protivnk...Navi klan lolz. Prvo smo mislili da je fake no dva, tri profila su bila prava. Ljudi imaju Bogovske noževe. Ostalima su valjda drugi accoutnovi kad igraju sa nama smrtnicima jel. Izvukli smo tied protiv njih i sekunda je falila da ih oderemo. Gubili smo oko 11-4 ja msm i napravili jeben comeback. Jedan od boljih mečeva.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #293 : 23. Ožujak, 2016., 17:07 »
Kako ste uopće dospjeli u taj war?
Čisto sumnjam da su to njihovi pravi profili.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #294 : 23. Ožujak, 2016., 19:00 »
Kako ste uopće dospjeli u taj war?
Čisto sumnjam da su to njihovi pravi profili.

Utrefilo nas samo. Da si vidio kako su igrali sjebao bi se. Nije nam pomagao ni teamspeak. Ono što nas je spasilo je adrenalin rush i ono kad te krene sa comebackom pa radiš čuda, tipa trčiš sa ump 45 otvoriš rafal i makneš trojicu sa headshotom. Da nije bilo toga sumnjam da bi napravili tide.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #295 : 23. Ožujak, 2016., 19:24 »
Eh šta volim tu sreću kad krene comeback,pobjediš onako jednu eco rundu i onda iduću ubiješ trojicu skroz lagano.
Šteta što se to rijetko dogodi.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #296 : 24. Ožujak, 2016., 23:46 »
Imam klan od oko 15 ljudi i igramo ono semi pro sudeći da se zajebavamo na mikrofonu i ne slušamo ni korake ništa :v
Uglavnom smo prije neki dan uletili da igramo na office kad pogodite koji klan nam je bio protivnk...Navi klan lolz. Prvo smo mislili da je fake no dva, tri profila su bila prava. Ljudi imaju Bogovske noževe. Ostalima su valjda drugi accoutnovi kad igraju sa nama smrtnicima jel. Izvukli smo tied protiv njih i sekunda je falila da ih oderemo. Gubili smo oko 11-4 ja msm i napravili jeben comeback. Jedan od boljih mečeva.

Može neki SS? Demo? Mislim reći da si igrao vs Na'Vi, tier 1 tima koji trenutno ranka kao drugi na svijetu overall i da si izvukao tied je ravno tome da si bušio Laru Croft.  Dobili su FlipSid3, Astralis, Virtus.Pro i EnVyUs u zadnjih 5 mečeva, ali vi ste izvukli tied...

@general98 pričao sam sa frendom i kaže da je ESEA jebena u Americi, ali da kod nas svi igraju FaceIt i to veliku većinu mečeva, od casual igrača do proova.

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #297 : 25. Ožujak, 2016., 01:15 »
Može neki SS? Demo? Mislim reći da si igrao vs Na'Vi, tier 1 tima koji trenutno ranka kao drugi na svijetu overall i da si izvukao tied je ravno tome da si bušio Laru Croft.  Dobili su FlipSid3, Astralis, Virtus.Pro i EnVyUs u zadnjih 5 mečeva, ali vi ste izvukli tied...

Ja sam jednom igrao protiv kennySa, samo što je bio bottom fragger i iz Njemačke. Legit je majke mi.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #298 : 25. Ožujak, 2016., 09:05 »
Ne kažem da nije. Ali da protiv Na'Vi corea izvučeš tied zvuči nevjerojatno. A i svatko ko zna da igra protiv njih recordo bi game ili barem uzeo SS.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #299 : 25. Ožujak, 2016., 11:44 »
Jel se može vidjet dalje od zadnjih 10 mečeva? Tipa zadnjih 50, kad se ode na my matches u igri? Sumnjao sam na startu ali su igrali Bogovski i imali Bogovske iteme. Izvukli smo tied iz sreće ili što njima nije stalo na kraju ili šta već. Znam da je bilo jebozovno :p

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9