HCL.HR

Crimes and Punishments - Sherlock Holmes

  • 34 Odgovora
  • 8886 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Crimes and Punishments - Sherlock Holmes
« Odgovori #30 : 04. Listopad, 2014., 23:59 »
Ja inace igram sporo sve igre (pogledam ispod svakog kamena), pa dodam duplo na prosjecnu duzinu igre :thumbs:

Odg: Crimes and Punishments - Sherlock Holmes
« Odgovori #31 : 05. Listopad, 2014., 00:40 »
Priznajem da sam malko pretjerao, nekih 20-ak sati je u pitanju...btw-fizički izgled Holmesa u ovoj i nekoliko prethodnih igara rađen je prema Jeremy Brett-u koji ga je glumio u tv seriji sredinom 80-ih.                                                   




Odg: Crimes and Punishments - Sherlock Holmes
« Odgovori #32 : 16. Listopad, 2014., 02:03 »
Igra se!
Taman na trećem slučaju, ono ubojstvo u javnoj kupelji. Dost rula igra, pozdravljam neka sitnija poboljšanja.
Mrvicu fali inventory i kombiniranje predmeta.
Watsonu mi drugi lik daje glas čini mi se :(
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Crimes and Punishments - Sherlock Holmes
« Odgovori #33 : 25. Listopad, 2014., 21:09 »
Završio taman. Tako negdje. 20 sati.
Sviđaju mi se slučajevi i likovi vezani za njih. Nisu teški ali i da se fulati koji zaključak i rula mi to što možemo osuditi nekoga i ići dalje. Holmes na razini, Watson nekako karakterno slabiji i nažalost  pratio me neki čudan osjećaj da je poglupljen :(
Solidan voiceover. Grafički detaljno.
Pomalo smetaju dosta pojednostavljene zagonetke i sve se skoro svodi na ono glupo razbijanje sefa/brave (sjećam se u testamentu da sam računao matematiku po papiru i tražio po periodnom sustavu elemenata itd), srećom tijek istrage zna bit "raznovrsan". Sviđa mi se drugačiji "inventory" tj case book. Sve je nekako preglednije. Rula loading tj. vožnja u kočiji ali baš nekako fali neka interakcija tokom istih, neki razgovor o slučaju između Watsona i Sherlocka nešto poput razgovora u dizalu u ME, šta ja znam, ovako dođe brzo do zasićenja.
Također se bar meni osobno osjeti kako fali neki "dublji" slučaj neki intrigantiniji i s više uzbudljivih preokreta, ovako je sve zanimljivo ali i nekako pojednostavljeno.
Vide se poboljšanja i sveukupno sam zadovoljan ali baš imam onaj "filing" da je nekako sve pomalo poglupljeno. Za mrvu mi je predhodnik "jači",pa ovako Zločinima i kaznama ide nekakva klimava 8.
Al Putin easter egg rula. :hihi:

ПАСХАЛКА - РОЗЫСК ПУТИНА. Sherlock Holmes: Crimes & Punishments [Easter Egg]
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2014., 21:14 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Crimes and Punishments - Sherlock Holmes
« Odgovori #34 : 10. Veljača, 2015., 22:42 »
Taman završio, skroz dobra.
Ako budem ima volje, možda probam uhvatiti sve trofeje (PS4).
Radujem se novim avanturama Sherlocka i likara Watsona :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9