HCL.HR

Crysis 2

  • 126 Odgovora
  • 38639 Hitova
Crysis 2
« : 07. Lipanj, 2009., 22:21 »
« Zadnja izmjena: 12. Veljača, 2013., 23:20 Cole »

*

jo

  • *
  • 36
Re: Crysis 2
« Odgovori #1 : 08. Lipanj, 2009., 21:35 »
po ovom trejleru bih rekao da je grafika bolja nego na prvom crysisu...

Re: Crysis 2
« Odgovori #2 : 08. Lipanj, 2009., 21:40 »
Da to sam i ja primjetio :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Crysis 2
« Odgovori #3 : 08. Lipanj, 2009., 21:42 »
Baš po ovom teaser traileru koji ne pokazuje niti jednu gameplay scenu i apsolutno ništa osim par cgi animacija?  :wildboy:

Re: Crysis 2
« Odgovori #4 : 08. Lipanj, 2009., 21:48 »
Ima i slika od igre :), ali se ovdje ocito mislilo bas na trailer :D.

*

jo

  • *
  • 36
Re: Crysis 2
« Odgovori #5 : 08. Lipanj, 2009., 22:01 »
pa ja kazem,po trejleru izgleda da je grafika bolja.i nekako je logicno da ce biti bolja grafika bez obzira sto paralelno izlazi i za konzole

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Crysis 2
« Odgovori #6 : 09. Lipanj, 2009., 13:16 »
Neznam, možda ja slabo vidim ili nešto al iz ovog trailera ja jedva mogu razaznat koja je igra a kamoli kakva će bit grafika i ostale stvari. Da ne pokaže na kraju crysis 2 logo misli da nebi znao o kojoj se igri radi.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Crysis 2
« Odgovori #7 : 09. Lipanj, 2009., 14:09 »
to je bacanje krafni u naše okice

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Crysis 2
« Odgovori #8 : 09. Lipanj, 2009., 20:39 »
Prvi Crysis je bio jedva igrivo smeće zapakirano u lijepu grafiku. Od ovog ne očekujem ništa više, budući da su Crytek još sa Far Cryem dokazali kako nisu u stanju napraviti igru koja može pružiti nešto više i konzistentnije od lijepe prezentacije, loše i klišejzirane priče, i jedva dostatnog gameplaya.
Ukratko, ne zanima me, ali možda isprobam demo kad se pojavi, čisto da ju mogu s guštom ispljuvati.
Osim ako me oduševi, jel. Ali u to sumnjam. Veoma.

*

Forbs

  • **
  • 472
Re: Crysis 2
« Odgovori #9 : 13. Lipanj, 2009., 07:02 »
Kako im se isplati radit igru za koju treba imati masinu od kompa kako bi se kako-tako mogla pokrenuti?.Sto znaci da veliki broj ljudi nece moci normalno zavrtjet igru kako bi mogao vidjeti njene kvalitete koje ona krije..

Re: Crysis 2
« Odgovori #10 : 27. Srpanj, 2009., 23:30 »
Igra ce izaci sljedece godine.Evo izvor iz njihovog foruma:

"Crysis 2 will not be released October 30th 2009.We of course have no official release date but its definitely not this year"

*

Tola

  • **
  • 429
Re: Crysis 2
« Odgovori #11 : 28. Srpanj, 2009., 08:18 »
Prvi Crysis je bio jedva igrivo smeće zapakirano u lijepu grafiku. Od ovog ne očekujem ništa više, budući da su Crytek još sa Far Cryem dokazali kako nisu u stanju napraviti igru koja može pružiti nešto više i konzistentnije od lijepe prezentacije, loše i klišejzirane priče, i jedva dostatnog gameplaya.
Ukratko, ne zanima me, ali možda isprobam demo kad se pojavi, čisto da ju mogu s guštom ispljuvati.
Osim ako me oduševi, jel. Ali u to sumnjam. Veoma.
Ti nisi svjestan sta pričaš
Far Cry je jedna od najboljih igara, ako ne i najbolja u svom žanru
Jest da su s Crysisom zabrljali stvari, ali ne toliko i Crysis je dobra igra, vi koji tvrsite da Crytek pojma nema vi ste majkemi budale totalne.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Crysis 2
« Odgovori #12 : 28. Srpanj, 2009., 10:57 »
 :ave:


Ne znam.
Al ćututluluhulu je u pravu.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Crysis 2
« Odgovori #13 : 28. Srpanj, 2009., 11:04 »
Prvi Crysis je bio jedva igrivo smeće zapakirano u lijepu grafiku. Od ovog ne očekujem ništa više, budući da su Crytek još sa Far Cryem dokazali kako nisu u stanju napraviti igru koja može pružiti nešto više i konzistentnije od lijepe prezentacije, loše i klišejzirane priče, i jedva dostatnog gameplaya.
Ukratko, ne zanima me, ali možda isprobam demo kad se pojavi, čisto da ju mogu s guštom ispljuvati.
Osim ako me oduševi, jel. Ali u to sumnjam. Veoma.
Ti nisi svjestan sta pričaš
Far Cry je jedna od najboljih igara, ako ne i najbolja u svom žanru
Jest da su s Crysisom zabrljali stvari, ali ne toliko i Crysis je dobra igra, vi koji tvrsite da Crytek pojma nema vi ste majkemi budale totalne.

1) Ne vrijeđaj.
2) Crysis je neoptimizirano govance s nikakvom igrivošću
3) FarCry 2 je neoptimizirano govance s nikakvom igrivošću
4) FarCry je super.
5) Nisi svjestan da je osta ljudi ovjde HC gameri i da im je za dobru igru potrebmo mnogo više nego dobra grafika i cool odjelca.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Crysis 2
« Odgovori #14 : 28. Srpanj, 2009., 11:15 »
Neznam sheep, u pravu si slažem se, ali FarCry2 sam mogao igrat na max detaljima sa svojom starom 8600GT dok mi je većina tada novih igara jako štekala, zajedno s Crysis-om.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9