HCL.HR

Da li postoji igra...

  • 3 Odgovora
  • 1633 Hitova
*

hoffa

  • **
  • 192
Da li postoji igra...
« : 19. Srpanj, 2012., 17:40 »
Odigrao sam prve dvije epizode The Walking Dead i pala mi je na pamet jedna stvar. Početak druge epizode, zabarikadiran si s ekipom u onom motelu, branite se od zombija kad nalete, preko dana se po šumi traži hrana... Dal postoji takva igra, nešto survival tipa, gdje je potrebno napraviti sklonište za sebe (po mogućnosti da ima i sporednih likova), povremeno izlaziti, tražiti hranu, vodu, resurse i istovremeno se braniti od nekoga (sasvim svejedno - može nešto tipa toga sa zombijima, ili u nekakvoj šumi, pa da te zvjeri napadaju kad odeš po hranu). Uglavnom, igra mi se neka igra gdje nema napredovanja lika, ne postoji glavni kvest osim, npr. preživjeti, ali da se ipak vide pomaci (pronalaženje boljeg skrovišta ili slično, da ipak ima nekog napretka). Tražio sam, ali nema baš neki izbor. A bilo bi super kad bi i grafika bila ok.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Da li postoji igra...
« Odgovori #1 : 19. Srpanj, 2012., 17:46 »
Možeš probati DayZ mod za Arma2.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Da li postoji igra...
« Odgovori #2 : 19. Srpanj, 2012., 17:50 »
Uf... Arma-u sam probao igrati par puta, ali prekomplicirano mi je upravljanje za nešta šta bi trebala biti zabava  :mrgreen: Iako se ovo čini idealno. Jel ima skrovišta koje možeš nastaniti, pretpostavljam da ne možeš sam izgraditi nešto, ili trčkaraš okolo i ubijaš zombije?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Da li postoji igra...
« Odgovori #3 : 19. Srpanj, 2012., 18:10 »
Igra je MP. Tako da se krećeš u timovima i preživaljavate skupa boreći se protiv zombija, ali i protiv ostalih igrača koji se često neprijateljski ponašaju (iako nemoraju, MP je jel).

Nisam siguran koliko ima nastanivih skloništa, pretpostavljam da možete sakrivati svoje stvari u nekoj čuvanoj zgradi ili prostoriji pa koristeći nju kao bazu planirati pohode i slično, ali koliko sam ja čuo više se igra nomadski. Graditi svoja skrovišta očekivano nije moguće.

Za sve detaljnije informacije pogledaj malo službenu temu moda koju sam ti linkao.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9