HCL.HR

Dark Souls 2

  • 51 Odgovora
  • 17602 Hitova
Dark Souls 2
« : 08. Prosinac, 2012., 12:40 »


http://www.darksoulsii.com/

Na ovogodsinjem VGA je potvrdjeno da se radi na Dark Souls 2.
Punokrvnom nastavku Dark Soulsa koji je bio spiritualni nasljednik Demons Soulsa. Beskompromisni akcijski RPG koji je odusevio HC igrace diljem svijeta zbog svoje izazovnosti, fenomenalnog dizajna i art stila, melee borbe, colision detekcije i hrpe drugih detalja na koje se u vecini igara ne obraca pozornost. Poznat po kaznjavanju igraca nakon najmanje pogreske zbog cega se cesto spominje u kontekstu zloglasne tezine i frustracije, ali i visestrukog osjecaja postignuca i satisfakcije nakon uspjesnog rjesavanja problema. Old school formula s fokusom na cistokrvni gameplay.

Na nastavku i dalje radi FromSoftware. Izlazi u 2013. godini, a konkretni detalji nisu jos poznati, osim da se radi na inovativnim nacinima za interakciju s nemilosrdnim svijetom. Opcenito prosireno cjelokupno iskustvo koje bi trebalo iznenaditi i oduseviti fanove.

Edit: http://kotaku.com/5966805/dark-souls-ii-introduces-a-new-hero-a-new-world-new-multiplayer-and-a-new-game-director
http://www.hcl.hr/vijesti-najavljen-dark-souls-2-7627-27.html


Debut trailer:
Dark Souls 2 Trailer

Ako se budu drzali provjerenog koncepta bez podilazenja masama i ako PC dobije port kakav zasluzuje, trebala bi biti prava stvar.

Vasa ocekivanja?
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2012., 23:37 Thergothon »

Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #1 : 09. Prosinac, 2012., 22:52 »
Izgleda vrlo primamljivo. Prvi dio doduše nisam igrao, iako čujem samo riječi hvale po internetu. Žanrovski sam u puno boljim odnosima sa Sci Fi RPG-ovima tipa Mass Effect ili Deus Ex, ali mogao bih probati. Vidjeti ćemo još.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #2 : 10. Prosinac, 2012., 00:41 »
Bit ce potpuno isti ko Dark Souls, koji je bio isti ko Demons Souls.

Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #3 : 12. Prosinac, 2012., 15:59 »
Bacite oko na datum izlaska. Ako je tocno - neocekivano brzo dolazi.

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/dark-souls-ii/10659394.html

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #4 : 12. Prosinac, 2012., 17:01 »
Jer je neocekivano malo posla :hiha: Mislim, trejler izgleda odlicno, izgleda ko da ima pricu i sve to, ali tako je i Demons Souls izgledao.

Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #5 : 12. Prosinac, 2012., 23:30 »
Uuuuuh.... neznam. Nekako mi ovo dosta rano zvuči, tek godina i pol nakon izlaska prve igre.  :solidus:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #6 : 10. Travanj, 2013., 20:57 »

Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #7 : 11. Travanj, 2013., 21:03 »
Ne radi. ^^

Dark Souls 2 Gameplay Reveal - 12 Minute Demo

Koliko vidim, zadržali su težinu i kompleksnost prve igre što je svakako dobro jer imaju na umu i publiku koja ne voli da ih se vodi za ruku kao što je to običaj sa mnogim igrama. Doduše, nebi bilo na odmet da porade malo na ovim animacijama.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer


Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #9 : 24. Prosinac, 2013., 11:42 »
Dark Souls meni osobno top u 3 igre koje sam ikada igrao....igrao sam ju na PC i PS3, skupio sve trophy na pc i na ps3 čime se inače ne zamaram baš što govori koliko je zakon igra ( meni )..... ako nekoga zanima nešto neka se javi, dark souls mi je u malom prstu :D .....jedva čekam Dark Souls 2 :clap:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #10 : 15. Siječanj, 2014., 22:34 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #11 : 16. Siječanj, 2014., 19:15 »
Meni je samo malo smiješno sad kako taj novi engine najavljivali da će biti u rangu next-gen naslova poput Watch Dogsa i Star Wars 1313 (dok je još bio u razvoju), a igra izgleda kruto i... osrednje, ako ćemo bit blagi. Možda je to do trailera, jer ovi japanci ne znaju složit pristojan trailer izgleda; ali ne znam baš. Ni na screenshotima ne izgleda bajno.

Daleko od toga da izgleda loše, ali kažem - obećavali su nešto što ne odgovara činjeničnom stanju.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #12 : 17. Siječanj, 2014., 08:44 »
Uvijek se napuhavaju stvari kroz marketing, a od početka je očigledno kako će ovo biti svojevrsna reciklaža uspješne formule. Računaj da je jedinica u prodaju stigla krajem 2011. pa ono... nemoguće je da u manje od dvije godine produkcije naprave veću nadogradnju enginea i još u njemu naprave nešto igrivo. Ovo je nešto slično marketinškom konceptu Dragon Agea 2 - radio se nastavak budući da se stvorio ogromni hajp s jedinicom pa ajmo to iskoristiti dok traje. Da bi se napravio pravi RPG nastavak kroz AAA produkciju, treba mnogo više vremena. Dvojac DAI i TW3 to jasno pokazuju.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #13 : 17. Siječanj, 2014., 10:11 »
Da, samo što je DA2 u odnosu na jedinicu bio bezmozgovno smeće po pitanju apsolutno svega.

Dark/Demon's Souls nikad nije oduševljavao vizualima niti stekao kultni status zbog njih. Marketing je jedna stvar, a realno stanje sasvim druga. I dalje su konzole (sada već prošla generacija) primarna razvojna platfomra i jedino čemu se nadam je bolji frame rate i gameplay zbog kojeg će biti prolivenih suza tijekom recenziranja ;)

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dark Souls 2
« Odgovori #14 : 17. Siječanj, 2014., 10:42 »
Apsolutno.
Ističem samo filozofiju ekonomskog razmišljanja.
Osobno mi je grafika nebitna u Dark Soulsu - paleta boja je ostala kakva je bila i dalje me ne zanima :D
The greatest teacher, failure is.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9