HCL.HR

Dark Souls 3

  • 239 Odgovora
  • 88978 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #105 : 22. Travanj, 2016., 21:05 »
Mislim da će mi Dark Souls serijal postati najdraži (i najbolji) igraći serijal. Ako je DS2 ovako nevjerovatno dobar koliko su tek onda dobri ostali dijelovi (za koje svi govore da su još bolji)  :ave:.

Baš sada slučajno došao na ulaz u Shulva - Sanctum City i naprosto sam oduvan kada sam vidio prizor pred sobom, stvarno me na svakom koraku oduševljavaju dizajnom. Doduše taj region mi je odmah previše ostupao od ostatka igre pa sam posumnjao da nije slučajno početak nekog od Lost Crowns DLC-ova, ispostavilo se da jest (Sunken King) tako da ću ga ipak ostavit za kraj dok ne pređem glavnu priču.

P.S. Sorry za malo offtopica, al znate kako mi gameri ponekad imamo potrebu da sa nekim podijelimo svoje oduševljenje :ementaler:

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #106 : 23. Travanj, 2016., 08:12 »
Mislim da će mi Dark Souls serijal postati najdraži (i najbolji) igraći serijal. Ako je DS2 ovako nevjerovatno dobar koliko su tek onda dobri ostali dijelovi (za koje svi govore da su još bolji)  :ave:.

Baš sada slučajno došao na ulaz u Shulva - Sanctum City i naprosto sam oduvan kada sam vidio prizor pred sobom, stvarno me na svakom koraku oduševljavaju dizajnom. Doduše taj region mi je odmah previše ostupao od ostatka igre pa sam posumnjao da nije slučajno početak nekog od Lost Crowns DLC-ova, ispostavilo se da jest (Sunken King) tako da ću ga ipak ostavit za kraj dok ne pređem glavnu priču.

P.S. Sorry za malo offtopica, al znate kako mi gameri ponekad imamo potrebu da sa nekim podijelimo svoje oduševljenje :ementaler:
Ubijas me covjece,nedavno sam presao jedinicu i igra je vrh,dvojku sam namjeravao odigrat kad nabavim PS4 iako imam igru za xbox360.Tvoji upisi ce me natjerat da krenem s dvojkom proklet bio :)

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #107 : 23. Travanj, 2016., 08:56 »
Znam kako ti je, i mene su Freddy i društvo sa svojim komentarima o DS3 navukli da ponovo krenem sa dvojkom  :D.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #108 : 24. Travanj, 2016., 16:26 »
Legao je prvi cinder lord. Abyss watchers. Koji je ovo freaking užitak čovječe. Znači Artorias love <3

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #109 : 25. Travanj, 2016., 01:16 »
Usput, super si uradio review baki. Slažem se sa svim navedenim. 9.5 je taman ocjena za ovo.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #110 : 25. Travanj, 2016., 10:30 »
Ajde baš fino. :ementaler:

Meni je Abyss Watchers bila velika prekretnica. Borbe prije toga su bile dobre do mlake, nakon toga do kraja sve bolje od boljeg.

Nadam se da ti neću spojlati puno ako kažem da je to navodno polovica igre. Kažem navodno, jer svi se slažu i nekako ima smisla, ali druga polovica je onda jako čudna :hihi: Stvar je u tome što ako ideš uobičajenim putem, prije te borbe ima pet bossova, nakon te borbe još trinaest. A osim toga ima i više područja i zanimljivije je, puno puno teže i tako. Po nekoj logici to nisu dvije iste polovice, ali onda opet Abyss Watcherse sam riješio tamo oko 14-15 sati u igri, a igru završio za 32.

Cijela ta druga polovica mi je proletila u jednom dahu, nisam mogao stat igrat. Valjda sam u prvoj puno testirao stvari i polako napredovao dok nisam potpuno uhvatio štih trojke.

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #111 : 25. Travanj, 2016., 12:06 »
Usput, super si uradio review baki. Slažem se sa svim navedenim. 9.5 je taman ocjena za ovo.

I ja se slažem. Jedino bi zanemario tehničku stranu i dao savršenu ocjenu ko pravi fanboy :)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #112 : 25. Travanj, 2016., 18:18 »
Ajde baš fino. :ementaler:

Meni je Abyss Watchers bila velika prekretnica. Borbe prije toga su bile dobre do mlake, nakon toga do kraja sve bolje od boljeg.

Nadam se da ti neću spojlati puno ako kažem da je to navodno polovica igre. Kažem navodno, jer svi se slažu i nekako ima smisla, ali druga polovica je onda jako čudna :hihi: Stvar je u tome što ako ideš uobičajenim putem, prije te borbe ima pet bossova, nakon te borbe još trinaest. A osim toga ima i više područja i zanimljivije je, puno puno teže i tako. Po nekoj logici to nisu dvije iste polovice, ali onda opet Abyss Watcherse sam riješio tamo oko 14-15 sati u igri, a igru završio za 32.

Cijela ta druga polovica mi je proletila u jednom dahu, nisam mogao stat igrat. Valjda sam u prvoj puno testirao stvari i polako napredovao dok nisam potpuno uhvatio štih trojke.

Tako nekako. Ne mogu prestat igrat "drugi" dio igre :v Prvi mi je bio mlak no sad sam se navukao. Evo me u irileth of boreal valley. I dalje je linearno i vidim dosta neiskorištenog prostora no ne mogu da se otmem dojmu da je ovo definitivno predobar završetak ove trilgije. Još ako dlc oderu, ja sam sretan :D

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #113 : 26. Travanj, 2016., 16:15 »
Evo trenutno se mučim sa ona dva majmuna što skaču na glavu dole poslije katakombi tj. u blizini šefića Old Demona. Aj što nisam čarobnjak da ga spizdim s nečim :P

Uglavnom igra je vrhunska nemam riječi, svaki komentar je suvišan. Često se znam  vratiti na područja koja sam već prošao samo da bih se divio tom prekrasno dizajniranom svijetu :)
Svakako zaslužena ocjena recenzije

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #114 : 26. Travanj, 2016., 17:22 »
Ajde baš fino. :ementaler:

Meni je Abyss Watchers bila velika prekretnica. Borbe prije toga su bile dobre do mlake, nakon toga do kraja sve bolje od boljeg.

Nadam se da ti neću spojlati puno ako kažem da je to navodno polovica igre. Kažem navodno, jer svi se slažu i nekako ima smisla, ali druga polovica je onda jako čudna :hihi: Stvar je u tome što ako ideš uobičajenim putem, prije te borbe ima pet bossova, nakon te borbe još trinaest. A osim toga ima i više područja i zanimljivije je, puno puno teže i tako. Po nekoj logici to nisu dvije iste polovice, ali onda opet Abyss Watcherse sam riješio tamo oko 14-15 sati u igri, a igru završio za 32.

Cijela ta druga polovica mi je proletila u jednom dahu, nisam mogao stat igrat. Valjda sam u prvoj puno testirao stvari i polako napredovao dok nisam potpuno uhvatio štih trojke.

Tako nekako. Ne mogu prestat igrat "drugi" dio igre :v Prvi mi je bio mlak no sad sam se navukao. Evo me u irileth of boreal valley. I dalje je linearno i vidim dosta neiskorištenog prostora no ne mogu da se otmem dojmu da je ovo definitivno predobar završetak ove trilgije. Još ako dlc oderu, ja sam sretan :D

DLC će biti sigurno.Ja se samo nadam da bude više od dva :D
Tko,što?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #115 : 26. Travanj, 2016., 22:25 »
Zaboravio sam dodat jedan razlog zašto još volim Dark Souls. Zbog mogučnosti da se namjesti semi-always HUD. Nakon 2 sekunde sav hud nestane i pojavljuje se nakratko po potrebi. Dakle ništa divnije nego utrčati u boreal valley bez da išta na ekranu smeta. Totalno cinematic iskustvo <3

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #116 : 26. Travanj, 2016., 23:11 »
Dap, to i ja koristim. Možda najbolja implementacija auto HUDa koju sam ikada vidio.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #117 : 26. Travanj, 2016., 23:25 »
Pao je i yhorm giant i pontiff. Uživam sad u malo pvp. Dark souls 3 me je definitivno oduševio. Nadam se da će lore iz dlc uraditi nešto kao što je u kecu i razlupati nam glavu na emocije(sif i artorias šmrc). Bossovi su zasad i više nego memorable ali im fali to nešto. Yhorm i abyss watcheri imaju predobar lore i najviše mi se ističu zasad. Deacons of the deep sam uživao dok sam pola sata sjekao meso koji lagano hoda prema meni. Ma igra je vrh <3

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #118 : 27. Travanj, 2016., 19:50 »
Evo me kod dancera. Super se zabavljama za sad. Imam nekoliko mana koje ću dopisati kad napišem neke finalne utiske. Mislim da sam završio 2/3 igre.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #119 : 27. Travanj, 2016., 20:06 »
Ovisi o tome koja si opcionalna i tajna područja prošao ili namjeravaš proći. Ali ako bismo zanemarili to, više-manje si gotov s igrom. Nije ti to sad zadnji boss, ali prije bih rekao 90% obaveznog contenta, nego 2/3. :)

EDIT: to računam od kad prođeš Dancer.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9