HCL.HR

Dark

  • 12 Odgovora
  • 3724 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Dark
« : 17. Veljača, 2013., 15:54 »
DARK je stealth akciona avantura sa RPG elementima, koja vas stavlja u ulogu ultimativnog lovca: vampira. Napadaj svoje neprijatelje iz sjene, skrivajte se u mraku i koristite moćne vampirske moći da neutralizujete svoje protivnike.

Radnja igre vodi vas u svijet krvi i mraka gdje lovac lako postaje lovina.

Teaser:
DARK Teaser US

Trailer:
Dark - Official Trailer (ESRB)

Gameplay:
Dark Demo

Izlazi za PC, PS3 i Xbox 360 u prvoj polovini 2013. god.

http://www.getintothedark.com/us/
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2013., 16:00 Adam Jensen »

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Dark
« Odgovori #1 : 17. Veljača, 2013., 16:55 »
Ko neka čudna kombinacija Mass Effecta,Splinter Cella i Prototaypa,al moglo bi ispast dobro

Odg: Dark
« Odgovori #2 : 17. Veljača, 2013., 18:11 »
Ali ovo trčanje ko da ima cigle zavezane za bokove. :wildboy: Doduše, zanimljiv koncept, ali će vjerojatno biti loše tehnički izveden.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Dark
« Odgovori #3 : 17. Veljača, 2013., 18:48 »
Užasno loše izgleda, od kretanja, AI-a do stealtha. Loše.

A i ono, VAMPIRI :bonk: ta tematika je i nesigurnim tinejđerima prestala bit napeta.

Ajd još je u alphi...

Odg: Dark
« Odgovori #4 : 17. Veljača, 2013., 18:58 »
Meni izgleda zanimljivo, zapravo cio taj koncept mi je zantimljiv! Mene podsjeca na Thief u nekim djelovima! Nezz mislim da od toga nece bit nista al vidjet cemo!

Odg: Dark
« Odgovori #5 : 17. Veljača, 2013., 19:22 »
Ajd još je u alphi...

Ako je još u alphi, malo mi je čudan ovaj datum izlaska već u prvoj polovici 2013. :solidus:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dark
« Odgovori #6 : 17. Veljača, 2013., 19:29 »
Grafički me podsjeća kao da je rađena 2006. Na stranu grafika ali ne izgleda ništa posebno. Ako se ponudi više pristupa rješavanju cilja onda bi moglo biti koliko toliko ok.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Dark
« Odgovori #7 : 05. Svibanj, 2013., 19:23 »
DARK izlazi za manje od mjesec dana, i pri tome su objavljeni sistemski zahtjevi koji su očekivano niski jer igrina grafika i animacije kasne barem 5 godina za današnjim standardima. Ali, nadam se da će barem gameplay biti kvalitetan jer mi se sviđa koncept i ideja.

Minimalni sistemski zahtjevi:
OS: Windows XP SP2
Procesor: 2.0 GHz Dual Core
Memorija: 2 GB System RAM
Hard Disk: 5 GB slobodnod prostora
Zvuk: DirectX kompatibilna zvučna kartica
Grafička kartica: NVIDIA GeForce 9600 GT / ATI Radeon HD 4670 / Intel HD Graphics 4000, 512 MB RAM

Vampire powers trailer:
DARK - GDC Trailer 2013 (ESRB)

« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2013., 19:28 Adam Jensen »

Odg: Dark
« Odgovori #8 : 06. Svibanj, 2013., 00:00 »
Izgleda mi jako zanimljivo. Ipak se ovdje ne radi o AAA naslovu i sukladno s time treba malo spustiti ocekivanja. Upravo sada igram jedan niskobudzetni rpg- Mars: War Logs i dosta sam zadovoljan igrom.

Meni nije uopce problem sto igra izgleda kao da je izasla prije par god. pa i dan danas znam zaigrati KOTOR. Samo da je ideja zanimljiva :)

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Dark
« Odgovori #9 : 07. Lipanj, 2013., 21:37 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Dark
« Odgovori #10 : 08. Srpanj, 2013., 12:38 »
Čudo kako već nemamo temu za ovu igru. Riječ je o pretežito stealth naslovu s vampirskim motivima.

Mi smo malo igrali i komentirali, a u komentiranju nam se pridružite i vi ako ste već zaigrali (ma i ako niste podijelite svoje mišljenje, uvijek ga volimo čuti :ementaler:)

Igramo Dark - vampirska stealth akcija (gameplay/komentar) | HCL.hr

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Dark
« Odgovori #11 : 08. Srpanj, 2013., 17:17 »
Hmm, i meni se činilo da nije bilo teme prije. Uglavnom, čini se da je :) - spojen je gonji Freddyev post s ovom temom otvorenom još u veljači.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dark
« Odgovori #12 : 08. Srpanj, 2013., 19:25 »
Djeluje suviše amaterski napravljeno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9