HCL.HR

Darksiders III

  • 16 Odgovora
  • 7237 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Darksiders III
« : 02. Svibanj, 2017., 17:31 »




Izlazak: 2018


Open-world action-adventure game that includes a focus on exploration and environmental puzzles, and will continue the series’ staple hack and slash combat with new protagonist - Fury.
It’s set around the same time as the events of Darksiders 2 and will follow Fury’s quest to destroy unique physical versions of of the Seven Deadly Sins.
----
Earth is now overrun by the Seven Deadly Sins and the mystical creatures and degenerated beings that serve them. The Charred Council calls upon Fury to battle from the heights of heaven down through the depths of hell in a quest to restore humanity and prove that she is the most powerful of the Four Horsemen.


« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2017., 17:34 doktor1 »

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Darksiders III
« Odgovori #1 : 02. Svibanj, 2017., 20:04 »
Jedva cekam, nikad nisam igrao bolje igre. Protagonisti su mi najdrazi protagonisti od svih igrica, i jedva cekam nastavak, malo razocaran sto se neigra u Darksiders 3 kao Strife. Al sta je tu je, bit ce super igra, i planiram je uzet cim izade.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Darksiders III
« Odgovori #2 : 02. Svibanj, 2017., 20:17 »
Sad svakako moram kupit igre na steamu,kad sam već prije počinio grijeh piratizirajući ih,jedva čekam a sudeći po grafici možda ćak i ne bude toliko zahtjevna igra.

Odg: Darksiders III
« Odgovori #3 : 02. Svibanj, 2017., 22:08 »
Ovaj serijal mi nikada nije zapeo za oko tj. nisam odigrao niti jedan nastavak. Recite mi da griješim !

Odg: Darksiders III
« Odgovori #4 : 03. Svibanj, 2017., 05:41 »
Kolko se sjećam dvojke (jebes mi sve ne sjećam se jesam recenzirao dvojku ili jedinicu davno) gospon smrt je protagonist zakurac. Ima par rečenica i samo nešto mrmlja.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Darksiders III
« Odgovori #5 : 03. Svibanj, 2017., 08:57 »
Preskocio sam ovaj serijal,trojku mozda cak i odigram.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Darksiders III
« Odgovori #6 : 03. Svibanj, 2017., 09:31 »
Da da, ovo će se igrati. Volim Darksiderse od dvojke koju sam igrom slučaja nabavio za Wii U prije par godina.

Fino otvoren topic doktore ;)

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Darksiders III
« Odgovori #7 : 03. Svibanj, 2017., 19:18 »
U svakom slucaju vam vrijedi odigrat obadva djela, ovo vam je kombinacija God of War i Zelde, nemozete se razorarati, jos + ako volite stil igre sa demonima, angelima. Ovo je must play, meni osobno najdrazi serijal, i radujem se Darksiders 3, i nadam se nastavku Darksiders 4 sa cetvrtim horsemanom.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Darksiders III
« Odgovori #8 : 05. Svibanj, 2017., 19:32 »
http://youtu.be/pk_D2NSdOvA

izgleda li vama ovo... paaa, malo loše? Kamera, bič kao oružje... Jest da je pre-alpha, ali nova informacija je i ta da igru ne rade tvorci prva dva dijela, nažalost.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Darksiders III
« Odgovori #9 : 05. Svibanj, 2017., 19:42 »
A svakko izgleda kao nastavak,sad ona sa tim bičem vrti koda je mač,i imam feel kao da grafika nije dobila uopče napredak(što je mome tosteru drago ćut),svakako će se uzet na popustu ako bude komp sposoban

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Darksiders III
« Odgovori #10 : 05. Svibanj, 2017., 19:51 »
Iskreno, nisam puno više ni očekivao. S time na umu, vidi se da je ovo jako rana verzija igre i ne znam zašto su ju išli prikazivati u ovom stadiju. Sumnjam da bi promidžbi škodilo pričekati još nekoliko mjeseci prije prvih snimki, štoviše koliko vidim po komentarima na netiću ovaj prikaz je dosta naštetio promidžbi.

Kamera je grozna, ali vjerjoatno još uopće nije programirana. Tj. očito postoji neka kontrola nad njome, ali se vidi da je i dalje u osnovi usidrena i povezana s kontrolom glavnog lika. To se tako radi kada se još rade osnovne animacije i AI kretanja okolišem u današnjim igrama, dakle toliko su rano u razvoju.

Bič kao oružje mi je sjajna ideja, jer mi je Castlevania: SotN jedna od najdražih/boljih igara ikada, a i bičevi su kul realno iako mi ovo više izgleda kao Ivy sword, a zvuči kao bič, što je s tim? :( Zvuk očito još vrlo ranom stadiju također, bole uši od tri minute pucketanja tim bičem. Ali borba je ono zbog čega sam rekao da nisam puno više očekivao.

Nikada nisam bio pretjerano zagrijan za Darksiderse jer su me oba razočarala. Ja volim akcijske igre, oba su bili više nekakve avanture i borba nije nikada bila bog zna kakva ludnica. Opet, ovo je vrlo rano i sigurno će biti bolje kada vidimo što se sve nudi, a i kada igra bude u nekom zanimljivijem stadiju, ali same mehaničke osnove koje su si postavili izgledaju kao prilično mlaka i zastarjela početna točka.

Ako ništa veselim se vidjeti napredak u nekom videu pred kraj godine koji očekujem da će biti itekako osjetan, jer samo da programiraju neovisnu kameru pod boljim kutom i samplaju još nekoliko zvukova iste ove snimke bi izgledale daleko zanimljivije, a kamoli još da dorade animacije i ubace neke nove mehanikice.

EDIT: sad gledam ovog bossa na kraju, doslovno ima cijeli Asylum Demon moveset iz Dark Soulsa. To je bilo napeto 2011. kad smo gledali prve snimke DS-a i nitko još nije znao igrati igru, ali od tada smo taj moveset, koji je da se razumijemo i tada bio prilično osnovan, vidjeli tisuću puta. Ne mora biti loše da imaju takvog bossa, to je dobar moveset za prvog bossa, ali u kontekstu ovog videa propuštena prilika da privuku igrače nečim epičnim ili jedinstvenim, ali ajde kao ne mogu baš prikazati end bossa ili nešto posebnije u ovom stadiju.
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2017., 19:58 Freddy »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Darksiders III
« Odgovori #11 : 05. Svibanj, 2017., 20:00 »
ali nova informacija je i ta da igru ne rade tvorci prva dva dijela, nažalost.
Vigil se raspao zajedno sa THQ-om, ali osnivači Vigila su nakon toga osnovali novi studio Gunfire Games i poveći broj nekadašnjih Vigilovaca poveli sa sobom i sada oni rade Darksiders III tako da se može reći da ga ipak rade isti tvorci. Nego, mene više zanima da li Jesper Kyd radi muziku, bez njegovih kompozicija drugi dio ne bi bio ni upola tako epic.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Darksiders III
« Odgovori #12 : 05. Svibanj, 2017., 20:04 »
Bome, to mi je promaklo da su se raspali. Svašta.

Odg: Darksiders III
« Odgovori #13 : 05. Svibanj, 2017., 21:25 »
Meni se igra jako sviđa. Bit će tu još poliranja i dorade naravno, ali ovo što sam vidio  je odlično :)

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Darksiders III
« Odgovori #14 : 06. Svibanj, 2017., 09:00 »
Dobro kaže Freddy, ovo je baš (2x) vrlo ran stadij razvoja igre. Odnosno, dobili smo tipičan preview gameplay ideje koja se dobije iz vertical slicea, no mogli su još to malo ušminkati kao što svi rade (doduše ne previše kao Ubisoft) da ne štete promidžbi vlastite igre. Sviđa mi se što je art ostao dosljedan ranijim nastavcima, nekako je već postao zaštitni znak serijala. Kada se popeglaju animacije, bit će to to.
The greatest teacher, failure is.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9