HCL.HR

DayZ

  • 169 Odgovora
  • 71152 Hitova
*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #135 : 15. Lipanj, 2014., 17:39 »
Jeste bili u okolici Berezina? Jer su tamo sad spawnovi ako se dobro sjećam.


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #136 : 15. Lipanj, 2014., 17:44 »
jok, južni dio mape, balota i sve ostalo uz južnu obalu, budem prozujao onda blizu BEREZINO :hiha:

imam hrane, vode i medikitova i tako želim biti good guy ;_;


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #137 : 16. Lipanj, 2014., 15:40 »
Good guy uvijek pogine prije ili kasnije.

Jeste čuli da se sele na novi engine zvan "Enfusion".
Navodno će igra grafički ljepše izgledati i otvoriti će vrata novim mogućnostima.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #138 : 16. Lipanj, 2014., 15:44 »
da, piše na steam newsima za to. nadam se da će to skratiti vrijeme do bete umjesto da ga produžuje...

a krepaje se u igri kakogod okreneš. moj lik će biti UN-ovac i raznositi grah i vodu okolo :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #139 : 18. Lipanj, 2014., 13:58 »
Nije to baš novi engine to su samo preimenovali RV engine jer su tolko promjena napravili da nije isti engine, mislim u neku ruku je ali kako će sad doć onaj novi renderer(podržavanje za dx10 i 11) pa su ga nazvali novim imenom.

Nije da su sad prešli sa svog na npr Unreal Engine il neš.

Evo detaljnijeg objašnjenja ako nekog zanima.
« Zadnja izmjena: 18. Lipanj, 2014., 14:02 zg_rider111 »


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #140 : 16. Srpanj, 2014., 17:11 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #141 : 02. Kolovoz, 2014., 23:40 »
Jeste zaigrali 0.47?
Novi navmesh i pathfinding uopće ne rade kako bi trebali. Zombiji i dalje prolaze kroz zidove i zatvorena vrata. Ne samo to nego se konstantno respawnaju na istim mjestima i nastavljaju napadati. :(
Šatori su prisutni ali ne funkcioniraju.
Nadam se hotfixu iduće srijede. :solidus:
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #142 : 13. Rujan, 2014., 15:04 »
Nisam igrao već par mjeseci, od onog patcha koji je počeo s par sekundi respawna za zombije... jel ide to igdje, jel ima pomaka?

*

Voice

  • *
  • 61
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #143 : 29. Listopad, 2014., 14:43 »
Uzeo sam si jedan Day Z na svom steam acc-u, ali bi igrao s buraz pa ako ima netko tko možda ne misli više igrat a da bi prodao steam acc jeftinije od Day Z-a na steam neka mi se javi  :thumbs:

DayZ
« Odgovori #144 : 24. Studeni, 2014., 12:08 »
http://www.black-raven.fr/

Ako netko zeli (Y) odlican server, besplatan , 100 slotova
Stranica je na francuskom originalu, pa si samo prevedite da se bolje snađete

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #145 : 08. Travanj, 2015., 15:36 »
0.55 je tu. Zadovoljan sam trenutnim stanjem iako još treba poraditi na zombijima ali napokon su opasniji što prilični zombie survival igri.

Također želim napomenuti da se već neko vrijeme može lijepo preživljavati. Postaviti šator u šumici blizu gradića, ponekad obići gradić, pokupiti loot. Loviti životinje. Igrače s kojima se susretnemo izbjegavati ili pričati, ne ubijati. Onda se lagano zaputiti u malo duže staze pa se natrag vratiti s nečim korisnim.

Zadovoljan sam.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #146 : 12. Travanj, 2015., 17:35 »
Hej da i ako netko želi ekipu, može se pridružiti našem klanu pod uvjetom da zna razumljivo engleski i da nije bandit, to jest da je heroj ili obični survivor.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: DayZ standalone
« Odgovori #147 : 28. Travanj, 2015., 13:33 »
Hej da i ako netko želi ekipu, može se pridružiti našem klanu pod uvjetom da zna razumljivo engleski i da nije bandit, to jest da je heroj ili obični survivor.
Ovisi jel igrate isključivo na 1st person serverima.:hiha:

Odg: DayZ standalone
« Odgovori #148 : 22. Lipanj, 2015., 17:39 »
Jako se kajem sto sam uzeo ovu igru, znao sam da je alpha ali skoro 2 godine a oni nisu popravili osnovne stvari...

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #149 : 23. Lipanj, 2015., 14:10 »
Jako se kajem sto sam uzeo ovu igru, znao sam da je alpha ali skoro 2 godine a oni nisu popravili osnovne stvari...

Iskreno, i meni. Imam 400 sati, bila mi je najbolja igra ali mi se zgadila nakon sto sam kupio Miscreated prosli tjedan i vidio kako se njihovi developeri trude u odnosu na Bohemiu.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9