HCL.HR

DCS Black Shark

  • 3 Odgovora
  • 1931 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
DCS Black Shark
« : 25. Kolovoz, 2008., 11:07 »
Ove godine će izaći Digital Combat Simulator: Black Shark simulacija, napravljena od strane tvoraca Lock On serijala. Radi se o turbo realističnom simulatoru ruskog vojnog helikoptera Kamov Ka-50 Črnaja Ajkula (na našem narafski, Crna Ajkula). O koliko detaljnoj simulaciji se radi, govori činjenica da vam za startanje svih sustava dok ste na zemlji, potrebno nekih 5 minuta, unutar kokpita koji podržava TrackIR 6 DOF (6 stupnjeva "slobode" pokreta, dakle, lijevo, desno, gore, dolje, sa strane lijevo, sa strane desno) i unutar kojeg kursorom miša možete kliknuti na doslovce SVE funkcionalne prekidače koji postoje na pravom Ka-50. Naravno, to je samo aspekt navigacije, da ne govorim o sustavima naoružanja itd. Koncept simulacije je takav da online eskradrila Ka-50 pilota, koristeći se navigacijskim sistemom ABRIS-a (rl sustav) zajedno povezana datalinkom, proslijeđuju jedni drugima podatke o zemljanim metama: tenkovi, protuzračna artiljerija, stingeri itd. Naravno, AI bi trebao biti zajeban u tom pogledu i pogotovo kad se radi o većim misijama, jedan pilot jednostavno ne bi imao šanse sam uništiti sve zemljane ciljeve. Glavnina simulacije se odnosi na zrak-zemlja djelovanja, mada naravno, u okršaju s drugim online squadronom, moući su okršaji helikopter na helikopter (no to je daleko, daleko od jednostavnosti BF2 serijala, budući da je samim helikopterom u početku teško ovladati).

Da bi ste dobili uvid u simulaciju, zraknite na Youtube link:
http://uk.youtube.com/watch?v=RZjSI021j-c

Mrcine planiraju otvorit eskadrilu ako bude dovoljno zainteresiranih ljudi, no jedini problem kod ove simualcije je to što postaje gutač vremena i što je igra mnogo kompleksna, al dobro bit će manual od 400 strana
« Zadnja izmjena: 25. Kolovoz, 2008., 12:39 snowblind »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: DSC Black Shark
« Odgovori #1 : 25. Kolovoz, 2008., 11:30 »
Izgleda loše iz zraka. Mislim da će HAWX biti dosta bolji. :ementaler:

Re: DSC Black Shark
« Odgovori #2 : 25. Kolovoz, 2008., 11:48 »
kom normalnom se to da igrat?  :wildboy:

Citat:
O koliko detaljnoj simulaciji se radi, govori činjenica da vam za startanje svih sustava dok ste na zemlji, potrebno nekih 5 minuta
:thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: DCS Black Shark
« Odgovori #3 : 25. Kolovoz, 2008., 12:43 »
ima na jutjubu video od 9 min kako se pali heli al kada se to nauči puno brže se može upalit, evo kako se može već počet igrat

1- If you wish to start on the ramp/FARP, you can either manually start the aircraft (as seen in videos) or press a key for an automatic start sequence. The option is yours.

2- You can start on the runway or FARP with all systems up and running.

3- You can start in the air with all systems up and running.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9