HCL.HR

Dead Rising 3

  • 11 Odgovora
  • 4190 Hitova
Dead Rising 3
« : 10. Lipanj, 2013., 20:05 »
Najavljen je Dead Rising 3, novi nastavak Capcomove dobro poznate koljačine zombija. I biti će Xbox One ekskluziva te dolazi za ove zimske praznike.



Igra nas stavlja u cipele novog protagonista Nicka Ramosa, a radnje je smještena u grad Los Perdidos 3 dana nakon početka masivne zombi apokalipse. O samom liku se ne zna previše, no po odjeći iz stage demoa se vidi da je nekakav mehaničar. Kao i prije, igra je sandbox. Ovoga puta i veći nego prije te navodno neće biti loading screenova kroz igru. Biti će nam omogućeno slaganje vrlo apstraktnih i zanimljivih oružja iz kojekakvih gluposti koje pronalazimo po svijetu. Zombiji će pomno reagirati na svaki naš pokret i to bi, bar u teoriji, trebalo otežavati prolazak kroz hrpe (Al stvarno, hrpetine) njih. Igrač će biti u mogućnosti omesti ih na razne načine, no ni to ne djeluje vječno a bome niti na sve njih.

Prve gameplay snimke sa današnje Microsoftove E3 press koferencije.

Dead Rising 3 Gameplay
Isuse kad ga je prepolovio sa ovom pilom. :ave::hihi:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #1 : 11. Rujan, 2013., 13:23 »
Financial Post (da, dobro ste pročitali, kliknite link) je otkrio par novih detalja, primarno vezanih uz co-op. Tako nam je prikazan jedan od co-op likova pod imenom Dick:



Osim toga, izvrsna novost vezana je za napredak ugrača koji se uključuju u igru. Zamislite situaciju da ste na drugoj misiji, a vaš prijatelj vas zove da mu pomognete odraditi četvrtu misiju. Nakon što završite s prijateljem misiju, ona je završena i unutar vašeg storylinea. Tako ćemo morati odigrati 2 i 3 level, ali ne i četvrti koji smo prešli s prijateljem nego idemo izravno na petu misiju :piva:

Osim ovih zanimljivosti, prikazana je i mapa igre:



te 2 vrste protivnika koji nisu zombiji. Prvi su likovi koji su vezani za priču, poput već prikazanih bajkera, dok su drugi Psycho likovi koji imena nose prema sedam smrtnih grijeha. Evo Greeda:


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #2 : 05. Listopad, 2013., 21:16 »
Evo još jedan video iz igre:

Dead Rising 3 - Lightsabers and Mankinis - Stage Demo - EB Expo 2013

Nezz, ovaj "humor" mi osobno nekako ne paše sa svjetlosnim sabljama i slično :hiha2:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr

Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #4 : 18. Studeni, 2013., 17:44 »
Dobio je i 10-ku (http://www.theglobeandmail.com/technology/gaming/review-dead-rising-3-is-the-xbox-one-launch-game-you-want/article15484310/), ali nakon što sam pročitao ovo:
Citat:
If it’s a true “next-generation” game you’re after, look no further than Dead Rising 3.
prestao sam čitati i tako sam se nasmijao da sam pao sa stolice i skoro udario glavom o stol. Toliko o profesionalnome gaming novinarstvu i "objektivnosti" recenzenata.
Screw you guys, I`m going home!

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #5 : 18. Studeni, 2013., 17:58 »
A nez, isto kao što je igra zaradila 100/100 od ovog portala, dobila je i 60/100 od drugog portala. Nez ljude koji se žale na ocjene i objektivnost, pa nitko ne može doživjeti neki film/pjesmu/knjigu na isti način, nekome se sviđa, nekome ne, tako je i s videoigrama. Pitanje je samo koliko su recenzenti u stanju tu svoju oduševljenost/razočaranost igrom potkrijepiti nečim, ne možeš mahati s nekim izrazom ako to ne možeš s nečim usporediti.


Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #6 : 18. Studeni, 2013., 18:18 »
Nisi ti mene shvatio. Ne žalim se ja na to kako je on doživio igru (pa nisam ni pročitao recenziju), nego što odmah u prvoj rečenici spominje kako se radi o pravome next-gen naslovu. Pravome next-gen naslovu koji se vrti u 720p@30-20 fpsa i sa ovako očajnom grafikom. A radi se o osobi koja bi se trebala razumjeti u ono što piše jer se profesionalno bavi time i od toga živi. Uopće pa se neda zaključiti da lik ili nema pojma o čemu govori ili se radi o Xbox fanboyu. Nažalost neupućena većina će uvijek bolje vjerovati nekim takvim "stručnjacima" nego nekome drugome, pa zbog takvih budala dolazi do svađa i fanboy prepucavanja i njihovo se mišljenje uzima kao vjerodostojno. Isto kada je Richard Leadbetter sa Digital Foundrya napisao kako je 720p upscaled to 1080p bolje i čistije od nativnih 1080p, pa su ljudi na gaming videima komentirali da Xbone verzija Battlefielda izgleda bolje od PS4 samo zato jer je tako Digital Foundry napisao.
Screw you guys, I`m going home!

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #7 : 18. Studeni, 2013., 18:26 »
Da, ali on je ovaj termin iskoristio za količinu prikazanih AI protivnika na mapi (u ovom slučaju zombija), a ne za vizualni prikaz same igre. Dakle, on kaže:

Citat:
It masterfully uses the console’s beefed-up processing power to pump not just a few more, but a ton more things onto the screen – in this case, of course, it’s zombies.

On nijednog časa nije rekao da je ova igra grafički ili tehnički najljepša od drugih next-gen naslova, samo da svoju snagu koristi izvrsno u prikazivanju ogromne količine neprijatelja na open-world mapi. Pogledaj samo koliko malo likova na mapi imaju drugi open-world naslovi (primjera GTA5 čije ulice izgledaju pomalo pusto) i usporedi ih s DR3, ako gledamo to mjerilo ova igra je zbilja next-gen.

Ponavljam, ne tvrdim da bih sam dao ovoj igri 100/100 jer ovo nije moj tip igre, no očigledno je se količina likova na ekranu i raznovrsno oružje toliko svidjelo samom recenzentu pa ju je nagradio ovom ocjenom

Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #8 : 13. Siječanj, 2014., 11:14 »
Ne razumijem zasto uvijek moraju komentirat Sony fanovi igre od Xboxa...Igrao sam demo Dead Rising 3 i igra jako dobro izgleda,meni osobno je jako zabavna i kupit cu ju.
I btw. vidi se napredak tehnologije u DR 3,graficki ljepo izgleda (na papiru sve to lose zvuci ali kad igrate ne razmisljate o tim brojkama nego uzivate u vizualnom dozivljaju ) broj zombija na ekranu je jako impresivan i nesto sto sigurno nije bilo moguce na starim konzoloma,bar ne u ovoj kvaliteti.(igrao sam DR 1 i 2,znam da ih i tamo ima jako puno ali je to daleko od kvalitete DR3)
Za sad Xbox One sigurno puno vise nudi od PS4.

P.S. znam da odg. na starije postove al eto imam potrebu komentirat jer sam zaigrao igru \:D/
« Zadnja izmjena: 13. Siječanj, 2014., 11:16 kobra1109 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #9 : 21. Siječanj, 2014., 20:54 »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #10 : 21. Siječanj, 2014., 20:57 »
Bogovski :ave:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dead Rising 3
« Odgovori #11 : 20. Lipanj, 2014., 10:24 »
Ovo treba u multiplaform. Igra stiže 5. rujna na PC.

Dead Rising 3 PC E3 Trailer PEGI

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9