HCL.HR

Dead Space

  • 141 Odgovora
  • 35020 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Dead Space
« Odgovori #105 : 29. Siječanj, 2009., 11:38 »
Jučer taman prešo taj dio s početka trailera. Zajebani su ti mutirani alieni, nikako da crknu. Otrgnem mu glavu i frajer je još živ i kolje me. :kingmortal:
E, al najjači su mi oni mali s ko nekim krakovima na leđima. Kad skoči na tebe stišćeš E dok ga ne makne sa sebe i onda ga uzme u ruke i šutne nogom ko golman kad ispucava u nogometu. :D :ave:

I da, uopće nije mana šta nema quick sejvanja nego je tak i bolje. Ima save point na svakih 5-10 min igre i to je i više nego dovoljno! Neznam, ja igram na medium težini, možda ih na hard ima manje. :solidus:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Dead Space
« Odgovori #106 : 29. Siječanj, 2009., 12:29 »
Save pointovi >>>>>> kvik sejv

onak, to je konzolaški način, za prave igrače.  :approve
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Dead Space
« Odgovori #107 : 29. Siječanj, 2009., 19:20 »
Save pointovi >>>>>> kvik sejv

onak, to je konzolaški način, za prave igrače.  :approve
:ave: :thumbs:

Re: Dead Space
« Odgovori #108 : 29. Siječanj, 2009., 23:37 »
Ja ću je igrat. Ne znam kad.
Optimizacija je malo zakurac, i nakon F3 i GeoW izgleda preloše. Isto se tako i vrti.
Pa koji ti je čovječe  :wildboy: :wildboy: :wildboy:
Ubiše nas bre vručina.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Dead Space
« Odgovori #109 : 30. Siječanj, 2009., 00:21 »
Šta koji mi je?
Jesi igrao gorenavedene igre?
Ja jesam, sve 3 na istoj konfiguraciji.
I DS ide najgore, uz to i izgleda najgore.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Dead Space
« Odgovori #110 : 30. Siječanj, 2009., 00:40 »
DS je odlično optimiziran i na mojoj konfi staroj više od godine dana je radio odlično na high postavkama. I izgledao je dobro.
GeoW me zajebavao dosta, na high mi je štekao, a fallout 3 je ok onako.
Što znači da si ti hejter i sereš.  :ementaler:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Dead Space
« Odgovori #111 : 30. Siječanj, 2009., 00:41 »
Nisam.
Tisi fenboj.
Heuheuheu.
;D
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Dead Space
« Odgovori #112 : 30. Siječanj, 2009., 01:14 »
Šta koji mi je?
Jesi igrao gorenavedene igre?
Ja jesam, sve 3 na istoj konfiguraciji.
I DS ide najgore, uz to i izgleda najgore.
Ma mislio sam na optimizaciju...
Jer meni na dosta slaboj konfiguraciji DS radi besprijekorno... I to na maximumumumumumu.
Ubiše nas bre vručina.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Dead Space
« Odgovori #113 : 30. Siječanj, 2009., 08:43 »

I DS ide najgore, uz to i izgleda najgore.

Daj mi reci, kak ti ide Mass Effect na istom kompu? ^^

Ne znam, cini mi se da imas problema sa laptopom na kojem igras ili sto vec, jer DS definitivno nije zahtjevna igra.

Re: Dead Space
« Odgovori #114 : 30. Siječanj, 2009., 13:49 »

I DS ide najgore, uz to i izgleda najgore.

Daj mi reci, kak ti ide Mass Effect na istom kompu? ^^

Ne znam, cini mi se da imas problema sa laptopom na kojem igras ili sto vec, jer DS definitivno nije zahtjevna igra.

 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mass effect isto ide na najjačem al samo što ga eto, ta svjetla jebu.
Volim nezahtjevne igre  :hug :hug :hug
Ubiše nas bre vručina.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Dead Space
« Odgovori #115 : 30. Siječanj, 2009., 16:04 »

I DS ide najgore, uz to i izgleda najgore.

Daj mi reci, kak ti ide Mass Effect na istom kompu? ^^
Ne znam, cini mi se da imas problema sa laptopom na kojem igras ili sto vec, jer DS definitivno nije zahtjevna igra.

ME ide sasvim solidno, izgleda ko crap i na high postavkama textura (osim lica svih likova, koja su dobra), al konstantno pregrijava grafičku. Kad smo već kod igre, još jedan pokazatelj lošeg portanja i iste takve optimizacije. Bar nema loadanje na svakom drugom koraku. Da mi main quest nije zabavan već bi dobio instant brisanje sa HDDa.
Iako ne vidim smisao tvog posta, daleko od toga da se radi o gaming laptopu (P8400 @ 2.26GHz, 4GB DDR II i krepi HD3430), al ako neke ljepše i grafički impresivnije igre mogu (gore nabrojane + Bioshock), ić bez problema, onda je to stvar optimizacije.
DS sam pokrenuo, možda je problem do frameratea i locka na 30FPS, ne znam, znam da imam osjećaj da non stop trzaka, to mi smeta, isto kao i činjenica da izgleda jednostavno loše nasprem ostalih nobih igara koje sam zaigrao. Kažem, neb me smetalo da je uberoptimizirana, al ovako me smeta.

P.S. ovaj, isti kurac je bez obzira na detalje. ROFL. Sad mi još samo recite da je normalno da sve onako polagano "floata" kao i ingame kontrole. Jer drukčije objašnjenje ne vidim.

Eda, jel probo tko ovo igrat sa gamepadom? Možda bi tako bilo bolje.  :loludara:
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2009., 16:43 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: Dead Space
« Odgovori #116 : 30. Siječanj, 2009., 18:12 »
normalno je. svima osim tebi DS radi savršeno.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Dead Space
« Odgovori #117 : 30. Siječanj, 2009., 18:29 »
Nabavit ću i ja DS pa će i meni štekati.

Nemogu druga amara ostaviti na cijedilu.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Dead Space
« Odgovori #118 : 03. Veljača, 2009., 15:30 »
Napokon sam probao igru.Igra mi je fenomenalna stvarno sam se zaljubio u nju.Dosta sam se bojao jel inače mrzim i prezirem horore na bazi preživljavanja i slično ali ovo je tako dobro napravljeno.Priča mi je predobra,nema puno objašnjavanja u početku igre,manje više bacite u sredinu događanja odmah što mi i odgovara(nevolim one početke gdje ti 10 godina priča šta je bilo pa ono pa ovo...).Što se tiče atmosfere ona mi je..ajme  :ave: Nema još dijela igre gdje nisam bio napet ili gdje sam bio u isčekivanju nečega(ili da nešto iskoči ili tako nešto),što se tiče doživljaja igre ovo su mi napravili predobro  :clap: .(npr kod silent hill su doslovno pretjerali,pa sam se bojao da će biti i kod dead space tako ali totalna suprotnost).Super mi je stvar unaprijeđivanje oružija,a cijeli kako bih to nazvao,...pa sve opcije od mape,helta,oružija,da su napravili na foru projekcije mi je nešto prejako,što nikako nemožeš pauzirati igru na neko vrijeme nego moraš paziti npr gdje ćeš pogledati mapu ili tako nešto...ma fenomenalno.Što se tiče kretanja lika i kamere nemam zamjerki,toliko sam čitao na forumima da je loše napravljena ali meni nimalo nesmeta i sasvim mi je ok.Fora mi je što se nemožeš npr brzo okrenuti i igrati se ramba nego moraš stvarno misliti gdje ciljaš i kako napadaš.Grafika mi je sasvim ljepa i na svom mjestu.Uglanvom igra me je doista oduševila.Obavezno probati igru,stvarno je nešto posebno. :ave:
Još jedna stvar što se tiče savegame-ova..da su stavili da se može snimati kad god se hoće i gdje god se hoće uništili bi igru i takvu atmosferu.Savegame možete napraviti doslovno svakih 10 do 5 minuta a tako ljepo održava igranje na životu da je to neviđeno.
« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2009., 15:35 chosen »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Dead Space
« Odgovori #119 : 03. Veljača, 2009., 22:01 »
Igram. Ne šteka mi. Sretan sam. Usrao sam se 3x dosad. Hvala.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9