HCL.HR

Destiny 2

  • 24 Odgovora
  • 22930 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Destiny 2
« Odgovori #15 : 07. Rujan, 2017., 08:00 »
Prošao uvodni dio na konzoli i prosto ne mogu vjerovati koliko je osjećaj igranja drugačiji nego na PC-u... U pozitivnom smislu čak. Čak mi je i grafika bolja kad gledam s veće udaljenosti.  :wildboy: Jedva čekam podršku za HDR.

Mislim da veliku razliku čini recoil, odnosno "vibriranje" oružja pri pucanju, kojega u PC verziji nema, a na konzolama je prisutno.

I ne mogu se sam sebi načuditi, ali ne fali mi 60 frejmova... Sve je tak nekako majstorski optimizirano za 30.

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Destiny 2
« Odgovori #16 : 07. Rujan, 2017., 08:07 »
^^
Smijesno mi je cuti ljude dok kazu kako 30 frejmova nije igrivo i odmah znam da nisu igrali Destiny. :D
Definitivno, uz naseg Serious Sama, meni najdrazi shooter. Zapravo su i slicni u jednu ruku.

Destiny je valjda jedini shooter kojeg mi je lakse igrat na gamepadu. Jednostavno je tako.
Walkthrough sam vec pogledao (kvaliteta na razini The Taken Kinga) i ceka se PC verzija. :i

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Destiny 2
« Odgovori #17 : 11. Rujan, 2017., 18:13 »
Hands down, najbolji review igre:

https://www.youtube.com/watch?v=ufqZTk1D2xE

Kao sto sam na prvoj stranici rekao, igra izgleda kao F2P naslov ili nešto od 20€.

Odg: Destiny 2
« Odgovori #18 : 11. Rujan, 2017., 18:26 »
To se sve vidjelo prilikom igranja bete.

Razočarali su ali skroz.

Odg: Destiny 2
« Odgovori #19 : 02. Prosinac, 2017., 15:12 »
Evo taman san preša početni dio i doša san do farme....ok mi je igra, ništa posebno, a nisan ni ima nekih velikih očekivanja. I meni je iznenađenje bila ta "težina" igre, tim više šta ja neman puno iskustva sa FPS na plejki, a bez problema san proša taj početni dio. Otvoreni dio u prirodi san proša bez pucanja, samo melee attack po pasima.

U neko dogledno vrime je neman namjeru kupovati. Ako za godinu dana bude neka akcija sa season passom možda je tada uzmen, ali sada mi ne vridi 500kn dati.

P.S.
Zaboravija san pitati jel itko zna do kada traje ovaj trial?

Traže se Destiny 2 igrači
« Odgovori #20 : 14. Listopad, 2019., 17:58 »
Pozdrav, svima!
Kao što naslov kaže, tražimo igrače za Destiny 2 sa našeg govornog područja za lakše svladavanje raida i ostalih zanimljivih aktivnosti koje zahtjevaju komunikaciju i koordinaciju tima. Nebitno jeste li novi ili iskusni igrač, tu smo da pomognemo koliko možemo. Za sada nas nema puno. Krenuli smo, napravili klan, bila su velika očekivanja i više zainteresiranih... ali spala knjiga na dva slova. Pa eto, ako ima zainteresiranih javite se tu ili pošaljite poruku pa ćemo se dogovoriti. Uvjet su naravno headset i dobra volja. Igramo uglavnom navečer, ali ako nas se skupi dovoljno igrat će se cijele dane :)

*

Wicked_One

  • n00b
  • 2
Odg: Destiny 2
« Odgovori #21 : 11. Studeni, 2019., 20:57 »
bump  :clap:

Odg: Destiny 2
« Odgovori #22 : 13. Studeni, 2019., 14:51 »
Kao što naslov kaže, tražimo igrače za Destiny 2 sa našeg govornog područja za lakše svladavanje raida i ostalih zanimljivih aktivnosti koje zahtjevaju komunikaciju i koordinaciju tima. Igramo uglavnom navečer, ali ako nas se skupi dovoljno igrat će se cijele dane :)
PS4 ili PC?  Ja sam dosta aktivan na PS4.

Odg: Destiny 2
« Odgovori #23 : 13. Studeni, 2019., 21:40 »
PC

*

Crozoki

  • n00b
  • 1
Odg: Destiny 2
« Odgovori #24 : 27. Studeni, 2020., 17:31 »
pozdrav, počeo sam igrati Destiny 2, nick mi je crozoki pa me dodajte ako netko još igra

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9