HCL.HR

Destiny

  • 114 Odgovora
  • 32472 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Destiny
« Odgovori #45 : 18. Svibanj, 2014., 22:18 »
Nisam baš pratio u zadnje vrijeme.
Se fokusiraju na SP ili na MP više?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Destiny
« Odgovori #46 : 18. Svibanj, 2014., 22:21 »
Multiplayer, to je valjda očito iz svih mogućih materijala koje su pokazivali do sada.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Destiny
« Odgovori #47 : 19. Svibanj, 2014., 03:00 »
Izgleda stvarno fora, zainteresiran sam :)

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Destiny
« Odgovori #48 : 14. Lipanj, 2014., 06:03 »
Neko osim mene dobio alpha verziju?

"Congratulations! You have been invited to participate in the Destiny First Look Alpha, a small sampling of activities you'll find in the final experience. "

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Destiny
« Odgovori #49 : 14. Lipanj, 2014., 10:10 »
I dojmovi?

Odg: Destiny
« Odgovori #50 : 14. Lipanj, 2014., 16:57 »
Za popizdit, dobio sam kod za Alphu prije 2 dana ali došla mi je u "promocije" inbox u gmailu, tek sad služio. 
:fpalm:

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Destiny
« Odgovori #51 : 14. Lipanj, 2014., 17:24 »
Kul, ti ćeš pak moći igrati. Izgleda da ne radi na PS3. Evo baš sam pregledao po netu, izgleda samo na PS4 frcera.  :wildboy:


*

hawx

  • *
  • 12
Odg: Destiny
« Odgovori #52 : 14. Lipanj, 2014., 17:33 »
evo nakon 8 sati odigrane alphe mogu rec da si mu dojmovi dosta dobri jako zanimljiv kocept mislim vec viden al ne na taj naci sve u svemu za sad i ak uzemo u obzir da je alpha 8.5/10 ocijena :)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Destiny
« Odgovori #53 : 14. Lipanj, 2014., 18:42 »
Hawk može malo više detalja? Kakvi su questovi, pvp ako se može probati, jel loot nešto slično kao u Borderlandsu ili?

*

hawx

  • *
  • 12
Odg: Destiny
« Odgovori #54 : 14. Lipanj, 2014., 23:57 »
questovi  su podjeljeni u zone znaci ima zona za grind qustova i tamo je nekaa vrsta free roma (nema pvp-a al mozete nabast na ekipu kojacquesta tam) i story zona kojacse u pricipu radi sam i tu i tam uleti neko.Pvp je ok al mali problem je neizbalnsiranost medu klasam ,trenutno je sam moguc dominion 6v6 i cijeli taj konecpt je na bazii mmo-a vrlo zaniljivo integrirano u pucacinu,sta se tice loota idetican je borderlandovom osim sta gear automatski kupi.Sve u svemu mi to jako jako zanimljivo izgleda :) cak nesto i ocekujem od igree :D

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Destiny
« Odgovori #55 : 15. Lipanj, 2014., 00:11 »
A inventory ne postoji ili?

*

hawx

  • *
  • 12
Odg: Destiny
« Odgovori #56 : 15. Lipanj, 2014., 13:29 »
ima invetory al je izveden tak da svaki komad armora ima poseban inventory za sebe :) ,uglavnom nista novo nisu izmislili al su napravili jako finu kombinaciju sveg postojeceg ,jedino sta me trenutno muci povremeni dc :/

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Destiny
« Odgovori #57 : 17. Lipanj, 2014., 18:11 »
Ovako da ostavim par dojmova nakon par dana igranja pošto sam imao čast zaigrati dok neki kolege nisu.
Igra se bazira na multiplayeru ali ima i velika količina stvari koje možemo sami odrađivati tako da je singleplayer itekako prisutan, iako je nekako zabavnije dok nas je bilo više.
Pošto je bilo alpha testiranje nisam dobio neki dojam da su mape (u ovom slučaju jedna mapa na kojoj smo mogli odrađivati free roam Earth Russia) bile zasićene velikom količinom igrača pa da nam nebi mogle pružiti dovoljnu količinu sadržaja. Iako se već nakon 2 min u igri shvati da se sve jednostavno ponavlja do boli. Naime ako sredite jedan odred neprijatelja na jednom mjestu, okrenete leđa, prošećete 30 metara, okrenete se i opet su tamo i opet ih možete poubijati i dobiti exp. bodove kako biste si nadogradili stvari u inventoryju.
Veliki plus je sama veličina mape koja je dosta velika koju je bio gušt prelaziti na motoru? i bez ikakvog loadanja, ali zanimljiva činjenica jest da se može ulaziti u većinu zgrada, dok neke zgrade vode i ispod zemlje tako da zapravo na jednoj mapi imamo dvije. Podzemni dio nisam baš uspio istražiti jer su većinu tunela čuvali neprijatelji čiji level je bio označen sa 2 upitnika dok je moj bio maksimum level 8 (više od toga nisu dopustili ?!?), pa iako sam ispucao sve što sam imao, nisam ih ni okrznuo. Al glavno da su mene ubili samo da su prošetali kraj mene :( . (inače imao sam snajper s damage od 2976, kad sam njih upucao pisalo je damage 1..pa se čovjek zapita)
Jedna veća zamjerka mi je interakcija s okolišem koje jednostavno nema. Nit se zid ošteti od pucanja, niti stvari koje izgledaju kao da bi mogle eksplodirati i ubiti velik broj neprijatelja to jednostavno ne čine.
U jednom trenutku sam htio ubiti neprijatelja kroz žičanu ogradu, al naravno da nisam mogao (veliki minus po meni).
Al zato mi je veliki plus činjenica da možemo nositi ogromne količine naoružanja sa sobom (ali ne i streljivo koje skupljamo na bojištu). Oružje je podijeljeno na primary, special i heavy, i velika većina se da nadograditi dok neki dođu samo u jednoj varijanti. Nadograđivanje ide dosta lako zbog same repetetivnosti sadržaja. Ja sam u pola sata na lokaciji od 300 m2 nadogradio scope i jačinu snajpera, ali ako poželite nadograditi sve će Vam potrajati neko vrijeme. Naime inventory Vam dopušta da nosite po 10 kom  svakog oružja, i ako Vam to nije dovoljno u bazi imate skladište gdje možete spremiti višak koji zaslužite na bojištu ili pronalaskom encrypted engram koji vam dešifriraju u bazi te vam donosi svakakve pogodnosti, oružje je jedno od njih. Također imate i armor za nadograditi koji se sastoji od kacige, torza, ruku, nogu te plašta. AI me i nije baš nešto oborio s nogu, našao sam se u situaciji da sam punio pušku a lik kraj mene i mrtav hladan me gleda 2 sec dok ga nisam odlučio nožem u glavu (btw nož se može bacati...inače bio sam Hunter class koja ima nož kao jedan od specijalnih napada). Znaju se skrivati i kraj zida i ne micati se sve dok im se ne približite, umjesto da probaju taktički doći do moje pozicije i ubiti me (kao da nema komunikacije među njima).
Još jedan stvar su ti tzv. Public eventi gdje misije variraju od ubijanja hrpe neprijatelja, jednog OGROMNOG neprijatelja ili pak nešto treće. Ali kako je bilo malo igrača, uvijek sam se našao da odrađujem jedan public event sam gdje lelvel 8 ne garantira nikakav uspjeh (samo jedan sam uspio dovršiti). Ima i arena za PvP ali trebalo je skupiti 12 igrača za jedan meč, a jedva nas se skupilo 3 za odigrati jedan Storyline. Igra je grafički predivna iako se vidi još velika doza nedovršenosti i manjka detalja (ipak je bila alpha verzija), sve u svemu za mene 8,7 od 10. Jedva čekam zaigrati kad će biti više ljudi pa da iskusim i društveni aspekt koji je ovdje poprilično izostao.
to je to od mene, pozdrav ljudi :piva:

Odg: Destiny
« Odgovori #58 : 18. Srpanj, 2014., 12:33 »
Da li netko trenutno igra Betu na četvorci? Ako da, dajte da se pododajemo da vidim kako funkcionira stvar sa koperativnim igranjem, komunikacijom i drugim stvarima bitnim za zajedničko skupno igranje jer je ovo, iako ima i mogućnost solo prolaska, u biti skupna igra. Moj ID je Pizduncic pa ako netko igra a zanima ga isto što i mene neka me doda.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Destiny
« Odgovori #59 : 18. Srpanj, 2014., 17:23 »
Imaš ovdje temu za međusobno dodavanje na PSN-u:
http://www.hcl.hr/forum/playstation-4/vlasnici-playstation-4-konzola-javite-nam-svoj-psn-id/

Pa se javi i tamo ako želiš biti na listi - oko 20 ljudi s te liste igra, koliko sam danas vidio.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9