HCL.HR

Destiny

  • 114 Odgovora
  • 32473 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Destiny
« Odgovori #105 : 31. Kolovoz, 2015., 19:06 »
Jel ta igra dolazi na PC?
Negdje sam našao članak o tome, ali sada nemogu nać...

Odg: Destiny
« Odgovori #106 : 31. Kolovoz, 2015., 19:17 »
Glasine kažu da iduće godine u ovo vrijeme izlazi Destiny 2. On bi se trebao pojaviti na PC-u, ali ne i na PS3/XBOX360.

Odg: Destiny
« Odgovori #107 : 10. Rujan, 2015., 18:53 »

Destiny
« Odgovori #108 : 25. Prosinac, 2015., 21:49 »
Opet ja sa novom temom (al šta ću kad vidim da fali?) ;)

Ugl. Destiny je sav moj svijet zadnjih 6 mjeseci. Igram ga trenutno na 360, al dolazi uskoro i za XB1 verzija.

Ako ima još ekipe koja igra, volio bih se skompat i harat tugedr.

Osobno pičim Huntera (Nightstalker), sa MIDA i snajperom. Obožavam PVP i tome sam se posvetio koliko mi posao i život dozvoljavaju. Stavit ću na dno link na svoj Destiny Tracker account pa koga zanima nek baci oko, ali ukratko spadam u globalni 10% igrača po skoro svemu relevantnom. U hrv. sam #2 u "avg kill distance" i u top 10 igrača po ostalom, što će reći da nisam za bacit, eli ;)

Eto, ako tko igra nek se javi. Svako društvo je dobrodošlo.
Uskoro krećem jače u youtube i twitch streamanje, pa se moremo i tamo družit dok nas gledaju haha

http://destinytracker.com/destiny/crucible/xbox/MaskoBlackfyre

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Destiny
« Odgovori #109 : 30. Prosinac, 2015., 18:37 »
Imam jedno pitanjce. Dobio sam na poklon Legendary edition i s njime i prve dvije ekspanzije i nekako sam uspio zapeti na Dark below. Naime riješio sam sve misije uključujući The Wakening i sad bi mi kao Eris trebala dati dva nova questa ali to se ne dešava. Jedna misija (kao što piše na netu) je da moram pričekati Xura (koji navodno dolazi u petak) i moram kupiti quest od njega, a drugi quest je da tražim Hand, Heart and Eyes of Crota. Jel to free roam i sam moram naletit na njih, ili mi ona mora dati kao zadatak, i ako da, zašto meni neda, šta smrdim  :tired: Samo hoću krenuti dalje da riješim The Dark Below do kraja, pa da se posvetim The House of Wolves i na kraju The Taken King-u. Help! Level 37, uskoro 38...  :wildboy:

Još uvijek se ne nazire rješenje problema, proguglao pola interneta...Rekoh sebi pusti to, idi igraj The House of Wolves, i odoh igrati, riješim 2 misije, i krenem igrati treću i skužim da sam ju već odigrao, pa krenem na četvrtu i skužim da sam i tu odigrao, i to ne na svoju ruku već što mi ovi likovi daju zadatke, mislim, zašto se uopće trudim igrati..shvaćam da ima brdo repetetivnosti, ali da mi u plaćenoj ekspanziji daju  iste misije 2x zaredom je jednostavno preloše. Znači The dark below ne mogu odigrati iz entog razloga, The House of wolves se ponavlja, šta se onda dešava u Taken kingu, nosim voće na plac od dosade... Igrati ili ne igrati  :kava:
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2016., 20:11 ck7 »

Odg: Destiny
« Odgovori #110 : 29. Siječanj, 2016., 11:19 »
kasnim xPPP

tek sad probao. rendom dosta sve to i dobit ću živčani slom kad inevitabilno ova priča ne ode nigdje,,,,,
ALI
pucanje i art direction su vrh.

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Destiny
« Odgovori #111 : 29. Travanj, 2016., 21:51 »
Igra li tko tu u zadnje vrijeme? April Update je odlican, valjda najbolja stvar poslije The Taken Kinga.

Odg: Destiny
« Odgovori #112 : 30. Travanj, 2016., 16:25 »
Igra li tko tu u zadnje vrijeme? April Update je odlican, valjda najbolja stvar poslije The Taken Kinga.

Igram ja! Barem jednom tjedno kad se zaželim dobre akcije upalim i provedem par sati u nekom Questu!
Destiny je zakon!

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Destiny
« Odgovori #113 : 05. Svibanj, 2016., 01:05 »
Igram ja! Barem jednom tjedno kad se zaželim dobre akcije upalim i provedem par sati u nekom Questu!
Destiny je zakon!
Bas to. :D
Pricekam da dodje Xur i onda placem jer nemam dosta coinova za neku stvarcicu. Onda doduse cijeli drugi tjedan grindam gdje stignem. :D

Odg: Destiny
« Odgovori #114 : 10. Svibanj, 2016., 13:26 »
Pozdrav ekipa.. Jel igra tko na ps4 relativno redovito? pretežito sam solo player ali društvo uvijek dobro dođe  :clap: :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9