HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163516 Hitova
*

latz

  • **
  • 346
Odg: Diablo 3
« Odgovori #240 : 24. Listopad, 2010., 07:27 »

*

latz

  • **
  • 346
Odg: Diablo 3
« Odgovori #241 : 24. Listopad, 2010., 07:51 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #242 : 24. Listopad, 2010., 11:01 »
latz koristi edit. Inače ovo mi izgleda preloše, ne mislim grafički nego po gameplayu mi se čini da nema nikakvih novosti. Al opet svi svršavaju jer je to Dibalo.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Diablo 3
« Odgovori #243 : 24. Listopad, 2010., 11:57 »
latz koristi edit. Inače ovo mi izgleda preloše, ne mislim grafički nego po gameplayu mi se čini da nema nikakvih novosti. Al opet svi svršavaju jer je to Dibalo.

Pa da unesu neku novinu fenovi bi ih rejpali il nešto.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #244 : 24. Listopad, 2010., 12:00 »
To si dobro rekao, al činjenica stoji da su blizardovi fanovi najgluplji ljudi koji neznaju raspravljati nego samo znaju vikati blizard radi najbolje igre, svaka igra im se radi toliko i toliko godina i zato je savršena itd itd.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #245 : 24. Listopad, 2010., 12:02 »
E sad si otvorio Pandorinu kutiju.  :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #246 : 24. Listopad, 2010., 12:06 »
Pa ono, uzimas mis i klikas svugdje ikad. Kakve novine trebaju tu :hiha: Al ne, ozbiljno. Ko da je dvojka imala novine. Par klasa vise, SKILLOVI :hiha: Al sve je bilo isto.

 

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #247 : 24. Listopad, 2010., 12:12 »
Njihova stvar što oni puše marktenig. Ono taj Dibalo se hajpa nenormalno, a ja još nisam vidio neke velike razlike od dvice. Doduše jeste da sam se zadnji put više informirao kada je bio najavljen, al opet po ovom gameplay videu igra mi izgleda unaprijeđena dvica.

Dibek u tome je i problem, ne želim igrati više istu igru kao prije 8 il koliko godina.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #248 : 24. Listopad, 2010., 12:15 »
Pa ne, kazem, ja sam igrao jedinicu, pa onda 4 godine nakon toga i dvojku. Ne ja, svi su igrali. I sve je bilo isto i nikom nista nije smetalo. Tako da, nece mi valjda ni sad smetat.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Diablo 3
« Odgovori #249 : 24. Listopad, 2010., 12:17 »
Pa, onako, naravno da je unaprijeđena dvica. Bilo tko normalan to i želi.  :wildboy: Ne berem kakvu bi ti točno promjenu uveo u Diablo? Formula je savršena još od jedinice i da, jedino na čemu treba raditi je grafika i priča i nekoliko novih likova, koji su tamo u svom svijetu. Bolje ne ide, i ne treba ići.

I ne možeš mi reći da je to ista igra kao i pred 8 godina.  :tired: Zašto onda itko želi igrati GT5 jebote? Ono  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2010., 12:19 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Diablo 3
« Odgovori #250 : 24. Listopad, 2010., 12:35 »
Niđe veze usporedba jebemu. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #251 : 24. Listopad, 2010., 12:36 »
AUTA SE VOZE U KRUGGGGGGGGG

ne da mi se uopće gledat videee iskreno, al kad dođe ću igrat. blizzard je vrh. :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Diablo 3
« Odgovori #252 : 24. Listopad, 2010., 12:38 »
Al Blizzard i radi najbolje igre u žanru.  :wildboy:

Nije WoW bez razloga najpopularniji MMORPG. Nit su Starcraft i Warcraft najpopularniji RTS-ovi bezveze.
+1 na kozu.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #253 : 24. Listopad, 2010., 12:47 »
Pa za početak da nema questova idi od tog i tog do tamo i tamo i dones mi to i to. Drugo, varijacije u gameplayu nešto recimo popušt okoliša koji se može uništavati, neke zagonetke možda, da se malo mora stati i promisliti kako dalje. Priča, da, idemo treći put ubiti dibala, jako originalno.

Možda to tebi odgovara al meni ne, jer je, ista je igra kao i prije 8 godina samo je bolja grafika, klase su kombinrane iz prošle igre i dodali su rune, zamisli novinu, rune bokte, ako griješim i ako ima puno više novosti ispravi me, molim te, moguće da ću onda promjenit mišljenje. Znam da se nemogu neke velike promjene staljvati u hack n slash, al svršavati tako na igru ne, to ne shvaćam.

I ne možeš GT stavljati u ovu priču jer on sa svakim nastavkom stavlja nove stvari, i gt se radi s razlogom toliko dugo, dok ovi iz blizarda ga seru s time i samo hajpaju glupe fanove koji jedva čekaju igru. Opet isprike ako sam koga uvrijedio s ovime.

ured: post je namijenjen dragsteru

ixy i sam znaš da najpopularnije nije i najbolje
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2010., 12:50 snowblind »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Diablo 3
« Odgovori #254 : 24. Listopad, 2010., 12:48 »
u tih deset godina od zadnjeg diabla igrao sam masu klonova koji su svim silama pokušavali uvest novitete u žanr. i u 90% slučajeva su fejlali upravo zbog toga.

za diablo 3 je već dovoljno ono što su predstavili - nekoliko novih klasa, novi neprijatelji i ušminkana grafika.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9