HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163506 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Diablo 3
« Odgovori #285 : 25. Listopad, 2010., 14:31 »
Ti si takav retard, ali ono što mene kopka je to što misliš da je tvoje mišljenje "SPECIJALNO" i bolje i promišljenije od drugih, a zapravo si samo retaj od kakvih GAMING INDUSTRIJA MONOPOL, protiv koje se toliko boriš i govoriš kako nisi dio mase, najviše zarađuje. Jer su nedokazni. Ozbiljno, to me najviše nervira, ne tvoji postovi, nego ti kao osoba. Priznajem, pobjedio si :wildboy:

Blizzard nije vrh gaming industrije. Možda izbacuje kvalitetne naslove, ali naslovi su ti koji bi trebali određivati vrh. A naslova ima mnogih žanrova, dok Blizzard pokriva samo nekoliko žanrova. Bla. To što je najpopularnije ne znači da je najbolje ili da se može uspoređivati sa svime.

4. i 5. su takav mindfuck da ono.. kao da si podvojena ličnost, jedna koja je PC GAMING LoZ RULZ!1 a druga samo hejta konzole. Preloše. :wildboy: jerbo, rekao si da novosti nisu potrebne ako se nema što mijenjati, ali, ALI, kakav je to GAMING bez inovacija i napretka!1 :hiha2:

6. vidi početak teksta. Ja sam uvijek u pravu, jer sam vidio na internetima i statistike su pokazale.

7. jebi se usta. Mrtva. :wildboy:

Nego, Diablo III nece imat krizeve i pentagrame ololol :wildboy:
To saka jebote. Pretvaraju ga u WoW, al ozbiljno :(


Ane :wildboy: Koji kurac, uništit će pola setinga tako :wildboy: Ne želim se osjećati ko mrtvi mormon dok ubijam Diabla oću ga odriješiti naopakim križem kao, iz ironije bar :wildboy:

jel te stari maltretirao kad si bio mali? ako nije trebao je! ako je malo je!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Diablo 3
« Odgovori #286 : 25. Listopad, 2010., 14:55 »
Smigl alo? Ništa, druga opomena i ban, na dva tjedna ovaj put. depresija je vec dobio opomenu pred ban za vrijeđanje.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #287 : 24. Studeni, 2010., 02:15 »
Da vas pitam... kaj mislite, oce po zahtjevnosti bit išta jači od sc2? Gledao sam malo gameplay trailer, kad bi se isključili foliage, sjene i ostale fancy stvari mogo bi radit i na slabijim kantama. Razmisljam da napravim preorder na amazonu sad još dok je jeftino pa se ne bi htio zajebat.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Diablo 3
« Odgovori #288 : 24. Studeni, 2010., 08:11 »
Da vas pitam... kaj mislite, oce po zahtjevnosti bit išta jači od sc2? Gledao sam malo gameplay trailer, kad bi se isključili foliage, sjene i ostale fancy stvari mogo bi radit i na slabijim kantama. Razmisljam da napravim preorder na amazonu sad još dok je jeftino pa se ne bi htio zajebat.

mislim da ne mozes pogrijesiti sto se toga tice, nece blizz napraviti takvu gresku, rekli su da ce ju prilagoditi za široke pojmove konfiguracija, cak su rekli da igra ni neće zahtjevati dx10 (ako to ne zelite ofc) tako da ako mozes tjerati sc2 za d3 se ne bi trebao bojati...

Odg: Diablo 3
« Odgovori #289 : 24. Studeni, 2010., 11:39 »
Zahvaljuje, uljepšao si mi dan  :ementaler: .

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Diablo 3
« Odgovori #290 : 24. Studeni, 2010., 12:36 »
ustvari procitao sam da igra izlazi za pc i mac (te spekulacije za konzole) ako je to istina onda ce d3 sigurno biti dx9 (jer mac ne podrzava trenutno dx10 igre) sto znaci da ce bilo kakav prosjecan stroj 2008/2009g to vrtiti bez nekih problema... iskreno se nadam da ce izaci i neka uber detail verzija za ekipicu koja trosi nesto vise love na racunala :)

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Diablo 3
« Odgovori #291 : 29. Studeni, 2010., 14:28 »
cini se da je blizz 100% siguran da zeli odvojiti pve od pvp.a

znaci nista od open world pvp.a (jadno genkanje dok neko uredno questa)

ostaju arene za odmjeravanje snaga... eo i neki filmic kako to izgleda

http://www.youtube.com/watch?v=uNaT19XM6SM

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #292 : 29. Studeni, 2010., 15:00 »
PvP u dvojki je ionako bio beskoristan i nimalo zabavan :wildboy:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Diablo 3
« Odgovori #293 : 30. Studeni, 2010., 12:47 »
PvP u dvojki je ionako bio beskoristan i nimalo zabavan :wildboy:

potpisujem, slazem se da ne postoji open world pvp... ne zelim stalno strepiti hoce me kakav komad budale zabiti dok sam u borbi, zelim opusteno s ekipom questati a kad se zazelim pvp.a to rijesiti 2on2 u arenama :)

*

Tesla12

  • *
  • 97
  • You'll Never Walk Alone
    • Gamers Space
Odg: Diablo 3
« Odgovori #294 : 30. Studeni, 2010., 14:40 »
Diablo II mi je jedna od omiljenih igara, iskreno jedva cekam ovaj nastavak, al arena me nikad nije privlacila kao ni PvP borba, najvise se radujem novim putesestijama sa drustvom i borbama protiv Diabla!



*

Čile

  • *
  • 30
Odg: Diablo 3
« Odgovori #295 : 16. Prosinac, 2010., 17:31 »
Evo na sonsofthestorm.com su objavili novi artwork na kojem se nalazi Diablo. Izgleda moćno.




EDIT by mod: Slika uploadana na drugi host jer se prije nije prikazivala.
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2010., 15:53 $h4d0w »
-De Gustibus Non Est Disputandum-

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #296 : 16. Prosinac, 2010., 22:17 »
Zelim onakav lanac za gym :hiha:

Odg: Diablo 3
« Odgovori #297 : 23. Prosinac, 2010., 16:07 »
Jedva cekam kada ce izaci Diablo III to je igra ma sta ti je ba

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Diablo 3
« Odgovori #298 : 27. Siječanj, 2011., 15:37 »
kad ce open beta il ista ce vec doci full relase????neda mi se citat od pocetka sve pa mi javite ako netko sta zna :)

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Diablo 3
« Odgovori #299 : 17. Studeni, 2011., 14:04 »
Upravo mi stigao invite, pa večeras kada se stigne kući, malo početi sa igranjem. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9