HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163468 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #375 : 11. Travanj, 2012., 14:55 »
Infomark bi trebao primati još narudžbe, cijena 766 kn ako se dobro sjećam.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Diablo 3
« Odgovori #376 : 11. Travanj, 2012., 17:10 »
Čini mi se da Algoritam u Hrvatskoj može.

Ovaj, nešto novo ->

Diablo III - Barbarian Spotlight Trailer

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Diablo 3
« Odgovori #377 : 11. Travanj, 2012., 20:37 »
Eo prvi puta pogledao D3 gameplay video (taj sa barbarinoM) nakon godinu dana i moram reci - "tko god kaze da je torchlight 2 ili onaj path of exile bolji od ovoga nije normalan, isto tako tko god kaze da je grafika losa, nije normalan na kub."

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Diablo 3
« Odgovori #378 : 12. Travanj, 2012., 00:16 »
haha, ja sam siguran da će igra imati preko 90%+ prosjeke na svim većim gaming portalima. Ne znam, meni je fantastična (bar beta što sam igrao), a dok je nisam igrao činilo mi se sve nekako tu i tamo. Potpuno drugačije bude kada je  odigraš par sati, umjesto silnog gledanja. :D

Odg: Diablo 3
« Odgovori #379 : 13. Travanj, 2012., 13:58 »
Kada ce taj 15.5 hehe.   Moze netko malu recenziju tko je igrao betu? Gledao sam na jutjubu, ali kao sto se kaze nije isto gledat i igrat :)

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Diablo 3
« Odgovori #380 : 13. Travanj, 2012., 14:02 »
Pisao sam ja u par navrata nešto ukratko. Sada Mamut igra, pa ako mu se da neka ti prenese svoj dojam o igri. Ja ti samo mogu reći, kada gledaš igra izgleda prosječno, ali kad je uzmeš u svoje ruke.. odma uradiš pre-order. :D

Odg: Diablo 3
« Odgovori #381 : 14. Travanj, 2012., 13:46 »
Volio bih da Blizzard faila s Diablo, djece mi moje, ne znam sto ali na k**ac su mi se popeli.. Od njih nikad nista besplatno, ili makar snizeno.. Ljudima je stvarno novac udario u glavu.. Da bog da podbacili ko nikad u zivotu..
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Diablo 3
« Odgovori #382 : 14. Travanj, 2012., 13:49 »
 :tired: Odlično ;)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Diablo 3
« Odgovori #383 : 14. Travanj, 2012., 13:51 »
Ne kužim, šta je sad?

D3 neće imat pretplatu. Ili sam ja nešto propustio?

Odg: Diablo 3
« Odgovori #384 : 14. Travanj, 2012., 15:13 »
ZAŠTO NIJE BESPLATNO???
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Diablo 3
« Odgovori #385 : 15. Travanj, 2012., 13:53 »
Nije Diablo tvoja majka. ;)
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Diablo 3
« Odgovori #386 : 19. Travanj, 2012., 14:52 »
Volio bih da Blizzard faila s Diablo, djece mi moje, ne znam sto ali na k**ac su mi se popeli.. Od njih nikad nista besplatno, ili makar snizeno.. Ljudima je stvarno novac udario u glavu.. Da bog da podbacili ko nikad u zivotu..

zasto ti ne radis besplatno? odes lijepo svaki dan na posao i tako cijeli mjesec i onda ne dobijes placu. bas sam ljut na tebe sto ne zelis raditi besplatno....

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Diablo 3
« Odgovori #387 : 19. Travanj, 2012., 22:26 »

zasto ti ne radis besplatno? odes lijepo svaki dan na posao i tako cijeli mjesec i onda ne dobijes placu. bas sam ljut na tebe sto ne zelis raditi besplatno....
[/quote]

Da,da,fascinira kako rijetko tko shvaća da ti ljudi žive od pravljenja igara,kao što mi živimo od naših poslova (tko ih ima jel).

Odg: Diablo 3
« Odgovori #388 : 20. Travanj, 2012., 10:15 »
ako netko nezna...danas mozete skinuti beta client jer preko vikenda je OPEN BETA

Diablo® III Open Beta Weekend

We're pleased to announce the Diablo III open beta weekend, which offers open access to all players with a valid Battle.net account! Beginning this Friday everyone is invited to log in and help us put the game and servers through their paces in this three day stress test as we march toward the games release on May 15. You can begin downloading the Diablo III client right now.

From Friday, April 20 at 12:01 p.m. PDT (noon), until Monday, April 23 at 10:00 a.m. PDT you'll be able to log in, team up with friends, and play each of the five heroic classes to level 13 as you fight to save the world from the impending demonic invasion.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #389 : 20. Travanj, 2012., 10:33 »
e bas dobro da isprobam iz prve ruke, skidam, po dosad vidjenom ne svidja mi se warcraftovski vizualni stil nikako, niti animacije, prvi diablo bio je horor, ovo izgleda ko sareni crtic, nemoguce da sa danasnjom tehnologijom ne mogu napraviti nesto kao sto je bio d1 u svoje vrijeme

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9