HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163546 Hitova
Odg: Diablo 3
« Odgovori #420 : 22. Travanj, 2012., 01:06 »
 yeah,  ova desna strana iako malo pretamna izgleda daleko primamljivije...   ma fulali su skroz s tim wowolikim "simpa" pristupom.

 ono, nema ni G od gothic atmosfere.    al što se tiče  bete, mislim da  mi je preblijedo malo radi  tolike magle na mapi.  

 btw :
Darker colors in Diablo 3 (Direct3D filter) darkd3.com
« Zadnja izmjena: 22. Travanj, 2012., 01:14 l)oolvl »

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Diablo 3
« Odgovori #421 : 22. Travanj, 2012., 09:43 »
da li je to samo kod mene, ili je igra nekako preblijeda ?    kao da gadno fali kolorita.  nadam se da se radi samo o prvom chapteru ......

http://darkd3.com/

Samo pazi ne znam koje je Blizzardovo stajaliste sa ovim.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #422 : 22. Travanj, 2012., 10:18 »
 al što se tiče  bete, mislim da  mi je preblijedo malo radi  tolike magle na mapi.  

da, onaj dio u sumi je relativno maglovit, ali ako su ti boje ok, onda probaj samo smanjiti brightness i to puno, bar 20, pa do 40% (tako da se oni crveni gumbici pretvore u skoro crne), on ti dodaje tamu i mice maglu, u meniju lose izgleda, ali u igri puuuuno bolje.

a ovo nisam skidao, lakse si sam podesis pomocu slajdera kako kome odgovara, ja to radim u catalyst control centeru
« Zadnja izmjena: 22. Travanj, 2012., 10:20 Lord of Destruction »

Odg: Diablo 3
« Odgovori #423 : 23. Travanj, 2012., 02:54 »
ok,  počeo sam igrati sa monkom,. i moram reći da mi je igra odjednom postala...  dosta bolja.    lik mi baš skroz leži i ima nevjerojatno cool poteze.  tako da ipak ne bi trebalo skroz odbaciti igru.... ako vam se ne sviđa neka klasa, probajte igrati s drugom...

Odg: Diablo 3
« Odgovori #424 : 23. Travanj, 2012., 06:59 »
Ja sam dozivio jedno veliko razocarenje. Kada sam instalirao betu napravio sam monka i uopste nisam mogao da igram. Stalno mi je izbacivao eror 3056423.... bla bla bla. I morao sam izbrisati da dalje ne bih kvario utiske i djaba se nervirao. Tako da ipak cekam punu verziju.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #425 : 23. Travanj, 2012., 09:02 »
Nego... beta je preprelagana, jel to namjerno? :solidus:

Odg: Diablo 3
« Odgovori #426 : 23. Travanj, 2012., 10:42 »
ok,  počeo sam igrati sa monkom,. i moram reći da mi je igra odjednom postala...  dosta bolja.    lik mi baš skroz leži i ima nevjerojatno cool poteze.  tako da ipak ne bi trebalo skroz odbaciti igru.... ako vam se ne sviđa neka klasa, probajte igrati s drugom...
ja sam igrao s witch doctorom i wizardom. wizard je ok, samo izgleda ko peder, neznam zasto, vjerojatno zbog armora, ali po svemu drugom je ok. treba uzet zenski lik. witch doctor je isto dobra klasa, samo opet izgledom se ne uklapa u diablo svijet, crnac s nekom indijanskom/plemenskom nosnjom, recimo tako. bilo bi bolje da su ostavili klasicnog necromancera, ionako su isti. i voice acting mu je los, odnosno, ta klasa jednostavno mi se ne uklapa u diablo. kad netko spomene witch doctora i necromancera, za kojeg bi prva asocijacija bila demoni, kosturi i vrag?

s barbarianom, demon hunterom i monkom nisam igrao, a jedan od razloga je warcraftovski izgled. trebali su ostaviti ozbiljniji izgled iz diabla 2 za barbariana (mada bi radje warriora, opet bolje se uklapa), a za demon huntera su trebali staviti rogue. ne znam i zasto to nisu napravili, kad su ionako preuzeli hrpu toga iz prijasnjih nastavaka, ko je igrao jedinicu, naci ce hrpu referenci u beti (u principu moze se i rec da je sve iskopirano od tamo, na svakom koraku) od black mushrooma, lachdanana, pa do potpuno istih quoteova tipa "warmth of life has entered my tomb" i "that's one big mushroom" (sto mi se svidja zbog nostalgije, ali di su novosti?). ove 3 klase mi se ne svidjaju i zato jer ionako vec presarenu igru jos vise pretvaraju u crtic i cine neozbiljnijom svojim potezima, tipa zamahnes sjekirom a iza tebe ostane plavi ili zuti trag, strijele u sarenim bojama i ostale slicne stvari i prenaglasenim animacijama, dok se to kod klasa koje bacaju magije ne osjeti toliko, pogotovo uz neke modifikacije grafike koje sam gore napravio. gameplay s barbarianom, monkom i demon hunterom nije los, ali gubi mi se osjecaj i atmosfera u igri koji je ionako vec narusen samom odlukom da se ide na warcrafotvski dizajn, a to je po meni i najveci i najtezi promasaj ove igre (ocekujem napade hardkor bilzzard fanova i igraca wow-a)
« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2012., 10:59 Lord of Destruction »

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Diablo 3
« Odgovori #427 : 23. Travanj, 2012., 11:31 »
Ja sam primjetio razliku privatne bete i ove što su sada javno pustili. Krv. Premalo je brutalnosti u ovoj f2p, znači komadanje mobova i krvi u svakoj mogućoj borbi je bar za 30% više bilo. dafuq.  :geek:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #428 : 23. Travanj, 2012., 13:44 »
A gle, meni isto smeta WoW dizajn al jebiga... A reference na jedinicu mi rulaju. Samo recimo kad usporedim izgled jedinice i trojke... potpuno su razlicite.

Al dobro, muzika i zvukovi donekle spasavaju stvar. Tj., Tristram muzika, u katedrali sam primjetio da nedostaje muzika opcenito :wildboy: (dok je u jedinici bila predobra tema u katedrali... i opcenito predobra muzika)

Odg: Diablo 3
« Odgovori #429 : 23. Travanj, 2012., 13:46 »
Dibeče, koliko bi TEŠKO trebalo biti u prvom čepteru na normal? ;(

Okej je težina nez.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Diablo 3
« Odgovori #430 : 23. Travanj, 2012., 13:48 »
Samo recimo kad usporedim izgled jedinice i trojke... potpuno su razlicite.

 :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #431 : 23. Travanj, 2012., 13:49 »
Pa nezz, barem nek bude maaaali izazov. Ovako sam sve odigrao sa rendom opremom, nisam koristio health potione uopce. :wildboy:

Dobro, jedinica je znala biti jako jako teska na pocetku (a i opcenito), dvojka laksa dosta, al opet nisi mogao samo prosetati bez healtha ko nista.

A dobro ovo za izgled... ono :hiha:

Odg: Diablo 3
« Odgovori #432 : 23. Travanj, 2012., 13:52 »
Ja igram Wizarda i moram koristit potione tu i tamo.  :hiha2:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #433 : 23. Travanj, 2012., 13:56 »
 :mrs:

Barbarijan bre :kava:

Odg: Diablo 3
« Odgovori #434 : 23. Travanj, 2012., 14:05 »
Nije li opće poznato da je u početku najlakše s barbarom?  :hiha: :hiha2:

Nego, mene ubijaju ovi dijalozi. Kriste.  :hihi:
Bude mi malo čak neugodno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9