HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163475 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Diablo 3
« Odgovori #480 : 15. Svibanj, 2012., 19:03 »
Activision-Blizzard derp. Generalno imaju najskuplje igre u zadnjih nekoliko godina.  :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #481 : 15. Svibanj, 2012., 19:08 »
Da ali kako je redovito po netu jeftinije (shopto ima za 47.25 eura)... ono, od dobavljaca najskuplje, nezz.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #482 : 15. Svibanj, 2012., 19:10 »
Čuo sam da je u Svijetu Medija igra uz studentski popust 330 kn.
To mi se čini najjeftinije. x[

Kad provjeriš ovaj >INFO< javi. I ako ćeš kupovat.  :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #483 : 15. Svibanj, 2012., 19:11 »
Vjerovatno zato što ljudi kupuju pa im nije problem ostaviti tu cijenu. Pogledaj na Steamu ili nekoj drugoj online trgovini, večina AAA igara kada izlazi cijena im bude 59.99 eura dok su retail verzije uglavnom uvijek jeftinije.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #484 : 16. Svibanj, 2012., 10:57 »
Čisto da vam ubijem sve nade da će izići offline patch.


*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Diablo 3
« Odgovori #485 : 16. Svibanj, 2012., 14:02 »
Realno gledano, meni ne smeta.
Ajd da je neki random developer, ali Blizzard ima reputaciju sto se tice online igara.
Problemi na pocetku su uvijek ocekivani kod svakoga. Al' ono, 14 godina vec drze Diablo 2 servere, WoW isto bez stucavica ide vec ohoho dugo i tako to.

Mislim, jucer navecer sam prvi put naisao na Error 37, tj. previse igraca najednom.
Ali sam kliknuo jos 2-3 puta i usao. Odigrao koliko mi se dalo i opet izasao bez disconnecta.

Makar, itko isprobao prodati ista na tom auction houseu? Zanimaju me isplate i tako to.  :hiha2:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Diablo 3
« Odgovori #486 : 16. Svibanj, 2012., 15:06 »
yuri jesi već dao nekom svoj guest pass ?
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Diablo 3
« Odgovori #487 : 16. Svibanj, 2012., 15:13 »
Yup. Sorkac.  :wildboy:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Diablo 3
« Odgovori #488 : 16. Svibanj, 2012., 15:21 »
ma np

neg ono,mišljenja o igri su dijametralno suprotna.Neki kažu da je savršena,drugi da je smeće,što znam da nije jer hej to je blizzard.

Al bi svejedno htio probat igru prije nego je kupim.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Diablo 3
« Odgovori #489 : 16. Svibanj, 2012., 15:54 »
Diablo ko Diablo.

Ako si volio Diablo 1 i 2, 3. nastavak ce isto biti savrsen.

S tim da su maknuli upgradeanje statova po levelima(ide automatski sad) i omogucili puno vecu raznovrsnost sto se tice kombinacije napada i skillova.
Svaka klasa moze preuzeti nekoliko razlicitih uloga pa je raznovrsnost ogromna. Ne moras promjeniti klasu da bi promjenio stil igre. Jednostavno izmjenis trenutno aktivne skillove i rune na tim skillovima da bi promjenio kako igras.

Borba je i vise nego zadovoljavajuca zbog toga.

Gear je ostao standardnog Diablo 2 formata. I dalje dobivas random efekte i atribute na njima, s tim da sad mozes craftat svoj vlastiti gear.
Svaki rare item se moze salvageat za komponente, pa sam biras hoces li ih prodati za gold ili rastaviti za komponente za neki bolji item.

Putovanje po lokacijama je isto jako dobro izvedeno. Waypointovi su jako dobro rasporedeni, nekad ih nades i usred vecih dungeona.
Nema vise town portal i identify scrollova, vec tvoj lik moze to sam raditi bez ikakvih dodatnih itema.
S tim da town portal sad ima casting time, pa ga ne mozes iskoristit kao u starim nastavcima da pobjegnes iz zescih fajtova i vratis se u potpunosti healan.
Isto vrijedi i za identify funkciju.
Loading je prakticki nepostojeci, jedino kad inicijalno loadas igru.

Nabavi.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #490 : 16. Svibanj, 2012., 20:08 »
Isprobao auction house, rula. Gold je napokon dobio nekakvu vrijednost. Ali Blizz uzima 15% vrijednosti svaki put... sto bi bilo razumljivo da je rijec o stvarnim novcima, al i sa goldom je tako :hihi:

Inace, imam ja guest pass ako bas zelis. Na neku forum sam dobio dva :solidus: (ili je to normalno?)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #491 : 16. Svibanj, 2012., 20:25 »
Negdje sam pročitao da se u kutiji dobiju dva guest passa. A za taj action house, nije li to trebalo biti s pravim novcem? Odnosno uveli su to zato što se u D2 nije moglo kontrolirati što se sve prodaje.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #492 : 16. Svibanj, 2012., 20:30 »
Ima i gold i pravi novac. Al pravi novac malo kasnije kazu, sad je samo gold.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Diablo 3
« Odgovori #493 : 16. Svibanj, 2012., 20:39 »
šibni mi na pm pass ak nije bed
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Diablo 3
« Odgovori #494 : 16. Svibanj, 2012., 21:09 »
Molim vas ljudi ako nemate kome dati  guest pass bio bih vam jako zahvalan da ga meni posaljete i vracam nazad svoj cim mi stigne igrica plz plz plz plz ljudi :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9