HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163487 Hitova
*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Diablo 3
« Odgovori #510 : 18. Svibanj, 2012., 00:25 »
Witch Doctor igram, tek počeo. A ono, malo sam si omnipotentan, realno kripovi su ful bespomoćni. Valjda te ovo nabrijava na Hell/Inferno bla. Fora je zasad.

Normal je stvarno dosta lagan, većina ljudi (a i ja) sam umro možda 3-4-5 puta i to uglavnom radi nasumičnog zaletavanja u pack od 15-20 mobova i slično. Većinu defanzivnih spellova nisam ni koristio, jednostavno nije bilo potrebe...
Na nightmare krene malo drugačija priča, neki bossevi mogu 1 shotat s određenim abilitijma itd, ali uz defensive spellove također (barem za sada, na actu 3 sam), nije preteško.
Za hell čujem od nekih ljudi da je veselo, puno veći skok u težini je kada se prelazi sa nightmare na hell nego sa normala na nightmare.
Što se inferna tiče ne'b znao, nitko od poznanika još nije došao do toga :D

Inače kako se koriste fakin jebena oružja? Samo spellove bacam ko sumanut, što je kul (zombi psi, pauci n šit), al ono, stalno equipam te neke pizdarije a ne koristim ih. Da, ne znam kako koristiti oružja koja equipam. Ne piše u optionsima.  :wildboy:

Prvo upališ elective mode (Options->Gameplay-Kvacica na elective mode)
Zatim stisneš "S" da uđeš u skillove i zatim spell sa primary slota bindaj na secondary (ili na bilo koji drugi) -> spell sa primary slota se unbinda i nema ničeg
Sad pucaš s ljevim klikom po mobovima ili ako oćeš isprobat na licu mjesta drži shift stisnut i zatim lupaj ljevi klik miša

Doduše apsolutno je beskorisno neimat ništa bindano, al eto, postoji način... :)

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Diablo 3
« Odgovori #511 : 18. Svibanj, 2012., 00:46 »
Ček ček.

Znači ne mogu imati primary i secondary spell+equipano oružje koristiti?

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Diablo 3
« Odgovori #512 : 18. Svibanj, 2012., 03:01 »
oružje bi ti zauzimalo 1 od 6 slotova ... primary, secundary ili neki drugi na koji ne bindaš ništa ... ne možeš imati svih 6 slotova + oružje (barem ne na wizardu i witch doctoru, ostalo nisam igrao) :D

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #513 : 18. Svibanj, 2012., 10:12 »
Da, normal je prelagan. Nightmare tezi ali evo, sad sam u drugom actu i nije tako tezak, mogu sve sam bez pomoci.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Diablo 3
« Odgovori #514 : 18. Svibanj, 2012., 12:05 »
oružje bi ti zauzimalo 1 od 6 slotova ... primary, secundary ili neki drugi na koji ne bindaš ništa ... ne možeš imati svih 6 slotova + oružje (barem ne na wizardu i witch doctoru, ostalo nisam igrao) :D

Djeluje mi malo bzvz ono al oke. Spellovi su ionako totalno zabavni.

Koja je shema s multiplayerom? Ima nešto osim ove ko kampanje tipa skirmish match nešto ili kako to ide? Moramo otpočetka? Joinam se ja negdje rendom nekome ili netko meni bez obzira na lvl/težinu?

Pitam jer mislim da je ovo ful šou u multiplayeru igrati ali ne bi s rendom nabrijanim gikovima već nekim ovako koga poluznam, kežualno đir.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #515 : 18. Svibanj, 2012., 13:32 »
Ja sam dosad jedino probao sa rendom ljudima, biras kvest i tezinu i ubaci te u rendom igru, svi ste slicnih levela i tako. A inace mislim da mozes dodati nekoga u friend listu pa onda nekako igrati s njime, nisam to isprobao jer nemam bas diablo frendova :hiha2:

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Diablo 3
« Odgovori #516 : 18. Svibanj, 2012., 14:29 »
Open game to public u meniju kad si u igri i bilo tko ti se moze joinat ukoliko odabere da se joina na quest i težinu na kojoj si ti trenutno.
Dibek je objasnio kako se ti joinaš drugima.

Naravno da se možeš joinat i s frendovima, samo ih invitaš u party i to je to, jedino ograničenje tu je da se ne možeš joinat liku koji igra nightmare ako ti još nisi prešao normal.

Kad ste u partyu svatko vidi svoje iteme kad dropaju, znači nema onog tipa krađa loota jedan drugom i sl, ali također svi itemi se mogu trejdati između likova, što je ok.

Coop je u biti mrvicu lakši ako se joinaju ranged i melee klasa, jer melee onda prima batine a ranged puca, ali 2 ranged klase je čak i teže igrati coop nego da prelaziš single, jer su mobovi i više nego duplo jači. Naravno da je coop dosta zabavniji ako se igra s nekim kog znaš :)

PvP-a još nema, bit će dodan u kasnijem patchu na ljeto/jesen


Odg: Diablo 3
« Odgovori #517 : 18. Svibanj, 2012., 15:58 »
diablo se totalno srozao ovim nastavkom. di je nestao horor?

Whimsyshire, Where Dreams Come True (Diablo 3 Cow Level)

Odg: Diablo 3
« Odgovori #518 : 18. Svibanj, 2012., 16:27 »
Frajer mora na svakoj novoj stranici popljuvati igru.  :hiha:

Odg: Diablo 3
« Odgovori #519 : 18. Svibanj, 2012., 16:29 »
ipak je on.... GOSPODAR DESTRUKCIJE :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Diablo 3
« Odgovori #520 : 18. Svibanj, 2012., 16:46 »
hell je podosta težak, 40h played

moram spavat :(

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Diablo 3
« Odgovori #521 : 18. Svibanj, 2012., 17:51 »
"IDDQD ja se sjecam Doom cheatova old skul gamer derp"

Najgora sorta.

Secret level u D3 rula.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #522 : 18. Svibanj, 2012., 19:19 »
dncornholio :hiha2:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Diablo 3
« Odgovori #523 : 18. Svibanj, 2012., 19:25 »
dnstuff  :wildboy:

Odg: Diablo 3
« Odgovori #524 : 18. Svibanj, 2012., 19:29 »
god
give all

Ok, dosta sam spemao. :(
I to su manje više sve šifre koje znam. Dobro, znam još nekoliko, al nema smisla nabrajat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9