HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163527 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #615 : 24. Listopad, 2012., 18:51 »
Pa nije bitno jel mi dosadilo, iako realno je. 50 eura, mogo sam to prodat recimo. :wildboy:

Iako, moguce da je neki ban na 72 sata a ne permban, pise mi da imam jos 2 i pol dana do expirationa.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #616 : 24. Listopad, 2012., 18:55 »
Pa jel nije sad s novim patchom igra puno bolja?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Diablo 3
« Odgovori #617 : 24. Listopad, 2012., 19:08 »
I dalje imas sa svakim likom isti proces - prolazenje kroz ridikulno laku Normal tezinu koja traje, traje i traje.
I onda opet na nesto vecoj tezini. I onda AKO ti ne dosadi napokon imas neki posteni izazov.

Zelis nakon svega toga isprobati novu klasu? Ceka te isti proces.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #618 : 24. Listopad, 2012., 19:55 »
To znam ali frend mi kaže da mu je sada farmanje puno zabavnije od tog zadnjeg patcha pa rekoh valjd su nešto još promjenili osim što su dodali monster power ili kako se to više zove.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #619 : 24. Listopad, 2012., 21:11 »
Zabavnije je farmanje nakon monster powera jer su dropovi puno bolji i vise golda dobijas pa se isplati farmanje uglavnom. Bezveze je sto ne mozes igrat multi sa MP.

Isto, na gold aukciju je nenormalna inflacija. Dobre stvari kostaju nesto tipa 200 miljuna golda. Dok recimo za primjer, ja koji imam 300 sati igre otprilike nikad u jednom trenutku nisam imao vise od 10.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #620 : 27. Listopad, 2012., 09:50 »
Danas trebao ban proci, ali nije. Kaze opet 72 sata od jutros. BAM :hiha2:

Nez, sad koristim svoje lawyer vjestine na onom tamo online ticketu za zalbe. Pisat cu im do kraja svijeta ako treba. Isto, moram priznat da je ovo puno zabavnije od igranja igre :hiha:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Diablo 3
« Odgovori #621 : 27. Listopad, 2012., 15:16 »
Isto, moram priznat da je ovo puno zabavnije od igranja igre :hiha:

lol

Nekako ti vjerujem.  :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #622 : 27. Listopad, 2012., 21:30 »
Ok, prestalo je bit zabavno. Mislim, ja rulam i sve, al frajeri mi odgovaraju a ne kazu doslovno nista. Ne mozemo ti dati dokaze da si varao jer mi to tako,,,

I tako... najbolje (najgore) je sto sam ja prije izlaska igre bio taj koji je ponavljao da je to sto ce biti potreban internet da bi se igralo sasvim ok. :wildboy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Diablo 3
« Odgovori #623 : 27. Listopad, 2012., 22:08 »
Pa.

Meni je isto jednom benalo akaunt. Nazvao sam support i, iako sam čekao nekih 30 min da se žena javi, uspio sve riješiti.

Hoću reći, možda bolje da direkt nazoveš i bla. MOŽDA.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #624 : 29. Listopad, 2012., 22:33 »
Mozda, da im sjediste nije u Tunguziji ili gdje god. Medjunarodni pozivi ovo ono, platio bih tko zna koliko... jest da je princip u pitanju, al nemam toliko para na bacanje ipak. :wildboy: Cuo sam i ja da su neki tako dobivali acc natrag, ali nakon tko zna koliko poziva i cekanja od pola sata itd.

Inace, ne mogu vise. Poslao sam im sto online ticketa/mailova, pitao milijun stvari, frajeri mi uvijek ignoriraju pitanja i tupe o tome kako su sasvim sigurni da sam kriv i kako mi nece odbenat nista. Sad zelim znat kako mogu postat na njihovim forumima da ih poserem.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #625 : 29. Listopad, 2012., 22:38 »
Mozda, da im sjediste nije u Tunguziji ili gdje god. Medjunarodni pozivi ovo ono, platio bih tko zna koliko... jest da je princip u pitanju, al nemam toliko para na bacanje ipak. :wildboy: Cuo sam i ja da su neki tako dobivali acc natrag, ali nakon tko zna koliko poziva i cekanja od pola sata itd.

Inace, ne mogu vise. Poslao sam im sto online ticketa/mailova, pitao milijun stvari, frajeri mi uvijek ignoriraju pitanja i tupe o tome kako su sasvim sigurni da sam kriv i kako mi nece odbenat nista. Sad zelim znat kako mogu postat na njihovim forumima da ih poserem.

Preko skype ih možeš zvati za džabe iako nemaš onaj subscribe za kredite. Ja sam ih zvao jednom prilikom s frendom kad nam je bilo dosadno pa prcali lika malo :D Samo kaj smo čelai 20 minuta da nam se javi

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Diablo 3
« Odgovori #626 : 29. Listopad, 2012., 22:39 »
Pa preko skajpa nazoveš lol, i ja sam tako.  :wildboy:

EDIT: ble

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #627 : 29. Listopad, 2012., 22:48 »
Nije mi palo na pamet lol. Te nove tehnologije :hiha:

Ae, probat cu i javim.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #628 : 30. Listopad, 2012., 10:25 »
OK, dobio sranje natrag. Nisam ih uspio dobit na telefonu, al jutros sam dobio mail da mi je account bio hakiran (a spomenuo sam da je mozda to slucaj jedno sto puta dok su me optuzivali da cheatam), pa sam sad promjenio passworde i sve je u redu.

Jebenih tjedan dana. :wildboy: Mislim, nije mi falila igra uopce, ali zivciranje i sranja. :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Diablo 3
« Odgovori #629 : 22. Prosinac, 2012., 20:10 »
i mene hakiralo upravo.

aj kako  :tired: :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9