HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163500 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Diablo 3
« Odgovori #660 : 12. Listopad, 2014., 10:15 »
Istina, igra je zaraza. Imam je na PC-u otkad je izašla, ali nakon kupnje PS4, odustao sam od igranja i vrebam priliku da kupim PS4 verziju i zaronim u igru :)

Ja sam cekao ovu verziju, jer mi je iskreno draze igrat sa gamepadom, igra se fantasticno sa njim, a i nemoram stalno biti online \:D/
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Diablo 3
« Odgovori #661 : 12. Listopad, 2014., 10:26 »
Istina, igra je zaraza. Imam je na PC-u otkad je izašla, ali nakon kupnje PS4, odustao sam od igranja i vrebam priliku da kupim PS4 verziju i zaronim u igru :)

Ja sam cekao ovu verziju, jer mi je iskreno draze igrat sa gamepadom, igra se fantasticno sa njim, a i nemoram stalno biti online \:D/
Jbg, tad nije ni bilo PS4 u prodaji, a bilo napeto zaigrat :)
Baš me zanima kako će biti igrat ovakav tip igara sa gamepadom.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Diablo 3
« Odgovori #662 : 12. Listopad, 2014., 14:41 »
Istina, igra je zaraza. Imam je na PC-u otkad je izašla, ali nakon kupnje PS4, odustao sam od igranja i vrebam priliku da kupim PS4 verziju i zaronim u igru :)

Ja sam cekao ovu verziju, jer mi je iskreno draze igrat sa gamepadom, igra se fantasticno sa njim, a i nemoram stalno biti online \:D/
Jbg, tad nije ni bilo PS4 u prodaji, a bilo napeto zaigrat :)
Baš me zanima kako će biti igrat ovakav tip igara sa gamepadom.


Savrseno, vjeruj mi. Lijevi stick je za kretanje lika, desni za evade/roll, a ostale su za spelove/napade.
D-pad je za veliku mapu i jos neke funkcije koje ne koristim. Touchpad desna polovica za opremanje lika, a desna polovica za opremanje spellova.
 
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Diablo 3
« Odgovori #663 : 12. Listopad, 2014., 14:52 »
Poprilično je dobra igra s 2.1 patchem, a i prije nje je bila okej. Ja sam igrao 3mjeseca i nekih 600 sati sam bio zakucao manje više. Dok igraš normalan mod, alaj torment 6(šta je već najteže na konzoli) manje više ćeš se nervirat. Ako budeš igrao greater rifts, živci idu. Bar su meni na 38 išli, jer je sve u jebenom RNG. Eh da, preporuka igrajte DH. Najviše OP klasa.

Tek od levela 70 kreće farmanje dan/noć za određene stvari. Uspio sam s WD (pet build...) stić u top 100 EU igrača na leaderboardsu (non-season), ali sam pao sigurno jer ne igram već duže vrijeme.

Ono, ako treba nekom pomoć o WD slobodno neka upita. Znam perfektno sve (DoD, pet doctor, jade harvester, suicide, support WD, etc) ili općenito o igri, od hellfire, whymshire, do nekih fazona tipa gold farmanja, matsa, te ostalog..

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Diablo 3
« Odgovori #664 : 12. Listopad, 2014., 15:03 »
Ja sam uzeo crusadera, on mi je nekako naj :mrgreen:

EDIT: :fpalm: Sad vidim da sam to vec napomenuo gore, godine... :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Diablo 3
« Odgovori #665 : 12. Listopad, 2014., 20:04 »
Što se tiče Crusadera, ganjaj Phalanx build ilitiga pony express. :D Mislim ako se želiš ganjat na greater riftovima... Samo nisam siguran jel mu je flail ili shield season only, ili ga možeš i na non-season dobit . Dobra je klasa, ima par lijepih buildova; shotgun, condemned, pony, etc.


Odg: Diablo 3
« Odgovori #666 : 12. Listopad, 2014., 23:12 »
Pa mogli smo ponekad raspaliti, moj DH je tek 35+lvl...

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Diablo 3
« Odgovori #667 : 13. Listopad, 2014., 08:40 »
Ja ću također crusadera zaigrat.
Doduše, ja sam casual igrač i ne zamaram se previše da baš moram imat "najbolje od najboljeg".
Ovisi i o trofejima, dakako :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Diablo 3
« Odgovori #668 : 14. Listopad, 2014., 05:42 »
Što se tiče Crusadera, ganjaj Phalanx build ilitiga pony express. :D Mislim ako se želiš ganjat na greater riftovima... Samo nisam siguran jel mu je flail ili shield season only, ili ga možeš i na non-season dobit . Dobra je klasa, ima par lijepih buildova; shotgun, condemned, pony, etc.



Meni ti ovo zvuci ko japanski :hihi:
Ne kuzim nis sta si napisao, riftovi su one kao arene sto ne? To se otvori kad zavrsim igru, a ja sam sad sam na act IV (LVL 59).
Phalanx? Pony expres? Jel to mozda povezano s onim cudima koje pocnem dobijat tek kad mi je lik LVL 70?

Inace, poludio od igre kolko je igram, gledam ljude na ulici i vidim im iznad glava health bar :loludara:
« Zadnja izmjena: 14. Listopad, 2014., 05:44 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Diablo 3
« Odgovori #669 : 14. Listopad, 2014., 12:49 »
@Disc0
Dok ih samo gledaš, dobro je! :)

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Diablo 3
« Odgovori #670 : 14. Listopad, 2014., 19:45 »
Što se tiče Crusadera, ganjaj Phalanx build ilitiga pony express. :D Mislim ako se želiš ganjat na greater riftovima... Samo nisam siguran jel mu je flail ili shield season only, ili ga možeš i na non-season dobit . Dobra je klasa, ima par lijepih buildova; shotgun, condemned, pony, etc.



Meni ti ovo zvuci ko japanski :hihi:
Ne kuzim nis sta si napisao, riftovi su one kao arene sto ne? To se otvori kad zavrsim igru, a ja sam sad sam na act IV (LVL 59).
Phalanx? Pony expres? Jel to mozda povezano s onim cudima koje pocnem dobijat tek kad mi je lik LVL 70?

Inace, poludio od igre kolko je igram, gledam ljude na ulici i vidim im iznad glava health bar :loludara:

Haha, polako dok doguraš do level 70. Kad pređeš igru onda će ti se otključati adventure mode i na njemu ćeš to igrati/farmati. Imat ćeš bounty, riftove, greater riftove itd. Dok stigneš do toga, pa ćemo u detalje. :)

Pogledaj koje skillove nisi otključao i rune njihove, pa ćeš vidjeti. Onda kombinaciju toga radiš i praviš, ali zasad se posveti da pređeš igru i nafarmaš level 70, onda se tek igra kreće igrat... :hiha:

I znam o ovisnosti.. ja sam počeo matematiku rasturat kako Diablo igram. Krenuo sam računat nekakve % od ovoga ili onoga. Počneš svaki dodatak od 5armora više računat koliko ćeš izvuć ili neki roll itema šta će ti više dat, itd. Baš danas sam opet stavio da se downloada.. :(
« Zadnja izmjena: 14. Listopad, 2014., 19:48 Cobalt »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Diablo 3
« Odgovori #671 : 15. Listopad, 2014., 08:33 »
Evo me na 5 aktu, negdje na pocetku, LVL 65 trenutno, i torment 1 tezina (vecu mi neda, ali svako toliko bacim pogled jer su se sada pocele polako otkljucavat ;) ).

Samo sto ovdje stalno grmi i nestaje struje pa me malo frnja da mi ne sprzi PS4 i TV, tako da dans vjerovatno necu igrat... :wildboy:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Diablo 3
« Odgovori #672 : 15. Listopad, 2014., 09:05 »
Ajde shareajte svoje battle net racun pa da vas dodam. Samo ja nemam ekspanziju pa je li toliki problem sto nemam?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Diablo 3
« Odgovori #673 : 15. Listopad, 2014., 09:14 »
Ajde shareajte svoje battle net racun pa da vas dodam. Samo ja nemam ekspanziju pa je li toliki problem sto nemam?

Pa ako imas PS verziju, onda me valjda dodas na PSN, a ako imas PC verziju, onda nemas nis od mog Battle.net-a :(

Jel to sto trazis Battletag?
Ako je onda evo moj, planiran uzet starcraft 2 legalno pa eto nek se nadje :mrgreen: : Disc0#2302

EDIT: zavrsio igru, sad mala pauza vjerovatno, pa bi mogao probat HC mode sa DH :thumbs:
« Zadnja izmjena: 17. Listopad, 2014., 12:02 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Diablo 3
« Odgovori #674 : 26. Listopad, 2014., 12:18 »
Farmate li dalje ili ste quit već? :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9