HCL.HR

DIRT 2

  • 139 Odgovora
  • 28126 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: DIRT 2
« Odgovori #120 : 12. Siječanj, 2010., 17:50 »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: DIRT 2
« Odgovori #121 : 12. Siječanj, 2010., 17:52 »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Lazy

  • *
  • 130
Odg: DIRT 2
« Odgovori #122 : 12. Siječanj, 2010., 19:21 »



Malaysia reli

Ej Armor ostao sam bez riječi :ave: :ave: :ave:, vidim da voziš na logitechu.. :thumbs: i ja isto samo na driving force pro.
Al si ga opra  :ohnoes:,svaka čast.
 

Odg: DIRT 2
« Odgovori #123 : 12. Siječanj, 2010., 19:35 »
Meni je dosta rulal i kineski reli.
Uz naš i malezijski...


Malaysia reli





Savršeno.Svaka čast majstore.Koju ja to pjesma htio bih skinut pa pitam.
« Zadnja izmjena: 12. Siječanj, 2010., 19:39 Lupingo »

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: DIRT 2
« Odgovori #124 : 12. Siječanj, 2010., 19:46 »
Savršeno.Svaka čast majstore.Koju ja to pjesma htio bih skinut pa pitam.
Thx
To je pjesma iz replaya, ne znam kak se zove...

Potraži negdje soundtrack iz igre, vjerojatno je tam.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: DIRT 2
« Odgovori #125 : 12. Siječanj, 2010., 20:59 »
Kako owna ovaj sudar u zid  :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Lazy

  • *
  • 130
Odg: DIRT 2
« Odgovori #126 : 12. Siječanj, 2010., 21:03 »
Eh da rally igra koja to nije...baš mi je krivo što ima tako malo rally-a.
Ma u biti nabijem ih na k... zbog toga!!!
A možda sam ja dobio krivi dojam da bi to trebala biti rally igra.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DIRT 2
« Odgovori #127 : 13. Siječanj, 2010., 09:56 »
Naravno da jesi, jer oni su već sa prvim dirtom krenuli u drugom smjeru pribavljanja novih igrača, očito su se zasitili malo samog rallya i nisu imali previše ideja kojima bi zadržali fanove, pa su napravili spin off kako bi privukli što više ljudi, sa znanjem kako će izgubiti jedan dio fanova, no igrali su na kartu kako će više novih privući i mislim da su uspijeli... Da nebi bilo zabune od svih utrka i meni je najdraži rally, no u dvojci mi to previše ne smeta, a da su mogli stavit i neki mod tipa kompetišn iliti rally carrer ko u prvom dirtu, mogli su, no ja im nezamjeram...

*

Lazy

  • *
  • 130
Odg: DIRT 2
« Odgovori #128 : 13. Siječanj, 2010., 14:23 »
Naravno da jesi, jer oni su već sa prvim dirtom krenuli u drugom smjeru pribavljanja novih igrača, očito su se zasitili malo samog rallya i nisu imali previše ideja kojima bi zadržali fanove, pa su napravili spin off kako bi privukli što više ljudi, sa znanjem kako će izgubiti jedan dio fanova, no igrali su na kartu kako će više novih privući i mislim da su uspijeli... Da nebi bilo zabune od svih utrka i meni je najdraži rally, no u dvojci mi to previše ne smeta, a da su mogli stavit i neki mod tipa kompetišn iliti rally carrer ko u prvom dirtu, mogli su, no ja im nezamjeram...
=D> =D> U pravu si skroz kolega, evo nakon malo prelaženja Dirta  nestala ljutnja iz mene, dobro su oni to izveli ma do j...a.
Zanimljivo da su se i TOCA i Collin okrenuli više ka arkadnom doživljaju vožnje...a valjda nema više dovoljno onih mazohista što su po cili dan prelazili jednu stazu dok je ne bi odvezli bez greške(jerbo otkucavanje tajminga nije dozvoljavalo pogreške)...

Odg: DIRT 2
« Odgovori #129 : 13. Siječanj, 2010., 14:37 »
Naravno da jesi, jer oni su već sa prvim dirtom krenuli u drugom smjeru pribavljanja novih igrača, očito su se zasitili malo samog rallya i nisu imali previše ideja kojima bi zadržali fanove, pa su napravili spin off kako bi privukli što više ljudi, sa znanjem kako će izgubiti jedan dio fanova, no igrali su na kartu kako će više novih privući i mislim da su uspijeli... Da nebi bilo zabune od svih utrka i meni je najdraži rally, no u dvojci mi to previše ne smeta, a da su mogli stavit i neki mod tipa kompetišn iliti rally carrer ko u prvom dirtu, mogli su, no ja im nezamjeram...

rally carrer treba. :(

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: DIRT 2
« Odgovori #130 : 13. Siječanj, 2010., 16:32 »
Dobri videi..Nema sta :D

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Odg: DIRT 2
« Odgovori #131 : 14. Siječanj, 2010., 09:49 »

Odg: DIRT 2
« Odgovori #132 : 14. Siječanj, 2010., 14:26 »
60 sati igre i neću stati na tome :ementaler: . Sjajna igra, jbg suštinskog rallya je premalo ali je to zanemarljiva mana u odnosu na cijelu igru

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: DIRT 2
« Odgovori #133 : 14. Siječanj, 2010., 23:26 »
ovaj sudar u zid je roflmao

a kaj si se tak zaletel uopće u zid, pa kaj si ćorav  :mrgreen:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DIRT 2
« Odgovori #134 : 14. Siječanj, 2010., 23:32 »
Zato jer ako se ide desno od grebena, ne skuži se odmah tako oštar zavoj, a pošto je prvi put, prekasno zakočiš, ja se isto prvi put zabio tako, jel tako Armor?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9