HCL.HR

Divinity: Original Sin 2

  • 80 Odgovora
  • 29033 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Divinity: Original Sin 2
« : 12. Kolovoz, 2015., 19:46 »

Službeno je najavljen, pa može već i tema.

Kickstarter kampanja počinje 26. kolovoza i bezobzira bude li uspješna ili ne, razvoj će biti dovršen. Krajem mjeseca na PAX Prime sajmu bit će prezentiran i gameplay.

Iako se još ne zna ništa o igri, hajp je polagano prisutan. Od nastavka bi volio vidjeti više različitih lokacija i još više načina rješavanja questova. To mi je dovoljno da opet potrošim hrpu vremena na igru. I da, koja mini igra ne bi bila na odmet.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #1 : 13. Kolovoz, 2015., 10:31 »

Službeno je najavljen, pa može već i tema.

Kickstarter kampanja počinje 26. kolovoza i bezobzira bude li uspješna ili ne, razvoj će biti dovršen. Krajem mjeseca na PAX Prime sajmu bit će prezentiran i gameplay.

Iako se još ne zna ništa o igri, hajp je polagano prisutan. Od nastavka bi volio vidjeti više različitih lokacija i još više načina rješavanja questova. To mi je dovoljno da opet potrošim hrpu vremena na igru. I da, koja mini igra ne bi bila na odmet.
+1 I da razgovori u questovima budu ozvučeni igra će biti savršena.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #2 : 13. Kolovoz, 2015., 11:02 »
Svudio mi se prvi dio ali najveci minus igri od mene je išao ipak u to što su questovi nekko pre zbunjujući i teški za shvatit jer to pravi smor kada morma shvati šta da napravim, a tek sam 20 minuta u igri i jedva išta znam o njoj...
osim toga potrošio sma preko 70+ sati u igru te ne žalim ni sekunde ;)

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #3 : 13. Kolovoz, 2015., 11:37 »
Smor je kad moras shvatiti sto treba napravit!? Lol what?

Divinity je od prve igre u serijalu pravi rpg koji nema strelicu koja svakom idiotu kaze "gle tu idi i napravi ovo" nego eksuli zajtjeva da procitas quest, pricas s npcima i zakljucis o cemu se radi. Divine divinity (prvi jelte) mi je dan danas jedan od najdrazih, ako ne i najdrazi RPG.

Original sin mi je odlican al im malo zamjeram prelazak u turn based combat i nadam se da ce dvojka opet bit kao original

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #4 : 13. Kolovoz, 2015., 11:50 »
Ne znam što bih uopće tražio novo od nastavka.

Ah da, ozvučene dijaloge :hiha:
Izgradnju utvrde iz Pillarsa.
Crnu magiju. Tj. crniju magiju?
Nekrofiliju.
Bolji inventori.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #5 : 13. Kolovoz, 2015., 12:02 »
Ne znam što bih uopće tražio novo od nastavka.

Day/Night cycle
NPC shedule
Dynamic weather

Možda koji više kompanjon kao što su Bairdotr i Wolgraff koji su mi nekako bili bolji od Madore i Jahana...
Nešto pregledniji i bolje rješen inventorij...
još malo veći svijet...

Uvjeren sam da ćemo dobit još bolju igru, a več je Original Sin vrhunski...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #6 : 13. Kolovoz, 2015., 12:34 »
Dinamični vremenski uvjeti bi bili ubitačni. Tipa pripremaš roštilj na jednoj strani mape kad najednom zapuše vjetar s dinare i na kraju ode sve na tebe.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #7 : 26. Kolovoz, 2015., 14:41 »
U pola sata na kickstarteru 80 000 doalra...



Kickstarter stranica....

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #8 : 26. Kolovoz, 2015., 21:26 »
U pola sata na kickstarteru 80 000 doalra...

(Klikni za pregled slike.)

Kickstarter stranica....
A ono, sad kad se bubam Divinity: Original Sin 2 proda u 2 mil primeraka, oni će opet praviti kickstarter kampanju...
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #9 : 27. Kolovoz, 2015., 12:57 »
Swen Vincke je bio kod Angry Joea i igrali su dvojku...
UI je još iz jedinice, ali dizajn okoliša mi se čini da je u nešto ozbiljnijem tonu uz smanjen intezitet boja....

http://youtu.be/63-ws3_jhx0
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2015., 12:59 doktor1 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #10 : 27. Kolovoz, 2015., 13:59 »
U pola sata na kickstarteru 80 000 doalra...

(Klikni za pregled slike.)

Kickstarter stranica....
A ono, sad kad se bubam Divinity: Original Sin 2 proda u 2 mil primeraka, oni će opet praviti kickstarter kampanju...

Gdje je točno problem u tome?

Nego, u 12 sati skupili iznos. Očekivano rekao bih.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #11 : 27. Kolovoz, 2015., 20:24 »
U pola sata na kickstarteru 80 000 doalra...

(Klikni za pregled slike.)

Kickstarter stranica....
A ono, sad kad se bubam Divinity: Original Sin 2 proda u 2 mil primeraka, oni će opet praviti kickstarter kampanju...

Gdje je točno problem u tome?

Nego, u 12 sati skupili iznos. Očekivano rekao bih.
Problem je u tome što oni verovatno imaju iznos koji im je potreban za izradu igre, ali uzimaju još novca putem Kickstartera, a upitno je koliko taj novac povećava kvalitet same igre. Ako se nastavi u ovakvom smeru, Ubisoft će napraviti Kickstarter kampanju za AC. Pomnoži ne baš mali iznos od 40 evra sa milion primeraka i dobićeš uvid u to koliko je Divinity: Original Sin profitirao. Sve u svemu mislim da su autori igre zaradili dovoljno novca da naprave nastavak.
     A što se tiče toga da su skupili iznos u 12 sati, svedoči o tome koliko je prvi deo dobra igra i kako ljudi žele više kvalitetnog RPG-a.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #12 : 27. Kolovoz, 2015., 20:39 »
U načelu bi se složio s tobom, al nije kao da su tražili 5 milijuna. 500 tisuća na Kickstarteru je skromna svotica. A ne bi vjerovao, ima ljudi koji doslovno žele za xx dolara neku stvarčicu - tipa da im lik u igri nosi ime, majicu, čokoladicu... štogod. Ljudi žele betu za testiranje i mislim da je sasvim ok - pogotovo za nastavak igre koji se itekako dokazao - da se pruži i takva mogućnost. I barem su iskreni oko toga - rekli su za što će pare ići.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #13 : 27. Kolovoz, 2015., 20:42 »
Svjestan si da su oni sami financirali i prvi dio, a Kickstarter im je poslužio da dovrše igru i naprave je još boljom. Sam kažeš da je prvi dio bio dobra igra, a tome se može zahvaliti upravo Kickstarteru čije su financije omogućile poliranje i dodatni sadržaj.

I da, profit ne možeš računati da pomnožiš broj primjeraka s cijenom, a ovo da Ubisfot napravi kampanju za AC, pitanje je koliko bi ljudi podržalo. Larian je samostalan studio i bez obzira što imaju novac za izradu, s time da su to još i sami napomenuli, kampanja im služi da opet naprave još bolju igru.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Divinity: Original Sin 2
« Odgovori #14 : 27. Kolovoz, 2015., 20:48 »
a ovo da Ubisfot napravi kampanju za AC, pitanje je koliko bi ljudi podržalo.

Oni bi u negativu :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9