HCL.HR

Doom

  • 177 Odgovora
  • 66152 Hitova
Odg: Doom
« Odgovori #135 : 23. Kolovoz, 2016., 12:05 »
Nemoj zezat? Meni je igra fluidno išla, možda je baš jednom-dvaput malo zatrzala.

Odg: Doom
« Odgovori #136 : 23. Kolovoz, 2016., 12:08 »
Haha, moram se smijati sam sebi, iz razloga što one power upove koje dobijemo za health, weapons, itd sam mislio da mi igra sama dodijeli koji ću dobiti pa sam samo stiskao x na kontroleru samo da idem dalje, i jučer skužim taman prije nego sam otišao za pakao da mogu birati što hoću, odmah sam si povećao broj municije  :fpalm: A koliko sam trčao oko njih jer sam ostao bez municije i puno glory killova  :fpalm:

Hehe sad si pravo istreniran ;)

Odg: Doom
« Odgovori #137 : 23. Kolovoz, 2016., 12:15 »
Da, igra je doslovno letjela bez ikakvih kašljucanja, jedino u misiji u onom laboratoriju ne znam točno koja ali među prvim dođe do kratkotrajnog naglog pada fps-a ali vrlo kratko a potom sve ide fluidno

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Doom
« Odgovori #138 : 23. Kolovoz, 2016., 12:29 »
E pa baas tada je i meni doslo do velikog pada i mozda jos 2,3 lagana zapinjanja.

Odg: Doom
« Odgovori #139 : 23. Kolovoz, 2016., 12:55 »
Na svu sreću to su bili kratkotrajni trenuci koji se mogu prožvakati i krenuti dalje

Odg: Doom
« Odgovori #140 : 23. Kolovoz, 2016., 13:49 »
Probao sam MP. Brz, fluidan, bez puno filozofije. Odlično  :thumbs:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Doom
« Odgovori #141 : 23. Kolovoz, 2016., 14:54 »
Igram na normal iliti hurt me plenty i zasad je dosta lako, mozda sam trebao staviti na hard, al cemo vidjeti kako cu bossove rijesavati  :D Igram tako da odem pogledati svaki moguci kut da nadem nešto, jedino sam na jednoj misiji ostavio 1 stvarcicu pa cu vjerojatno morat natrag po to. Inace, lovi se platina  :clap: plus multiplayer mi je bas zvjerski, ne kuzim ljude koji pljuju po njemu, mozda da su ulozili koji sat u igranje a ne jadanje jer eto to je danas popularno. Inace upravo otisao u pakao, jedva cekam navecer nastaviti s igranjem.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Doom
« Odgovori #142 : 23. Kolovoz, 2016., 15:15 »
Evo bas sam i ja stigao u pakao.Sta se tice tezine stvarno nisam umro nego 2,3 puta i to sve svojom krivicom, takoder igram na hurt me plenty.Kreces se, izbjegavas njihova oruzja i tamanis ih redom.Stvarno odlicna i prezabavna igra.

Ne kupim bas te secretse i ostale stvarcice, al ono ima ih doslovno brdo razbacano po levelima.Sta se tice level dizajna stvarno odlicno odradeno, platforming na razini.

Odg: Doom
« Odgovori #143 : 23. Kolovoz, 2016., 15:40 »
MP nije tehnički loš nego neće zaživjeti u masi MP konkurenata

Odg: Doom
« Odgovori #144 : 23. Kolovoz, 2016., 15:41 »
Ma ja previše glumim ramba pa me ubiju ko komarca :D

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Doom
« Odgovori #145 : 26. Kolovoz, 2016., 09:01 »
Onaj trenutak dok te igra svojim crashanjem potjera u krevet jer nije dobro igrati do 1 u noć jer čovjek mora i raditi ujutro  :wildboy: Na sve su mislili  :kava: Jučer sam jedva zaspao jer čim zatvorim oči vidim kako se demoni presijavaju taman za glory kill, dok danas gledam ljude i svi imaju neku posebnu boju  :mrgreen: . Ako pročitate sutra o trganju ekstremiteta u novinama, čisto da znate što je bilo povod.  :hihi: I falit će mi jedan upgrade point za armor i trofej da skupim sve u jednom igranju, i točno znam koji i gdje je, al mi igra nije dopustila da se vratim unatrag  :wildboy: a nikako naći ulaz, sam mislio da je s drugog kata, pa me priča zeznula.

Odg: Doom
« Odgovori #146 : 26. Kolovoz, 2016., 09:07 »
Haha i ja sam isto mislio da ću sanjati te demone, ali na svu sreću nisam :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Doom
« Odgovori #147 : 26. Kolovoz, 2016., 09:23 »
Ludilo je igra, bas sam gustao u njoj.Nisam skupio puno seecretsa i ostalog, odjelo sam nadogradio skoro do kraja(armor, health, ammunition), oruzja sam nadogradio sve sta koristim i to je to.

Najdraza mi je dvocjevka, premocna je puska, doslovno razara, al sva su oruzja stvarno odlicna.

Dosao sam do misije gdje se vozim na onom vlaku i nazalost tu sam prestao.Dosao jucer covjek pogledat PS4 i odma ga kupio.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Doom
« Odgovori #148 : 26. Kolovoz, 2016., 11:58 »
Ode Bartul s plejke... Kad ces za Njemacku pa da se sretnemo u Battlefieldu 4/1 ..
Inace vise manje samo super shotgun koristim i puno glorykillova. A BFG sam koristio svega 3 puta, uvijek zaboravim da postoji  :fpalm:

Odg: Doom
« Odgovori #149 : 26. Kolovoz, 2016., 12:02 »
Ja sam BFG koristi samo u boss borbama a i nije da je nešto streljivo za njega često.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9