HCL.HR

Doom Eternal

  • 8 Odgovora
  • 2637 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Doom Eternal
« : 11. Lipanj, 2018., 09:23 »


! No longer available

Zašto ne jednostavno Doom 2 pa da bude u duhu originalnog serijala. Ionako će praktički biti remake druge igre. Igra će biti detaljno predstavljena na QuakeConu u kolovozu ove godine.

Najavljen Doom Eternal, izgleda pakleno u prvom traileru | HCL.hr
« Zadnja izmjena: 11. Lipanj, 2018., 09:34 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Doom Eternal
« Odgovori #1 : 12. Lipanj, 2018., 17:48 »
Doom koji je izasao prije koju godinu me nije privukao iz jednostavnog razloga jer mi je izgledao previse arkadno i nije imao nimalo vibre pravih originalnih Doomova od prije 20 godina.
Ovome cu dat sansu, mozda bude drugaciji.

Odg: Doom Eternal
« Odgovori #2 : 12. Lipanj, 2018., 19:09 »
Hahahahaha a sta je imalo vibru old skul igara ?! Trojka ? Novi doom je nesto najbliže old skul fps igrama sto je izaslo od kada je fps zanra...Jeben gunplay,složeni leveli,brdo secreta,jeben soundtrack.Nema obnovljivog healtha,bez iron sighta,par puta sam se izgubio u levelima,kad mi se zadnji put to dogodilo u fps igri stvarno mi ne pada na pamet.

Odg: Doom Eternal
« Odgovori #3 : 12. Lipanj, 2018., 22:28 »
Ak je nešto bilo arkadno to su definitivno bili stari DOOM naslovi.

Bez obzira kaj su rulali.

Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Doom Eternal
« Odgovori #4 : 15. Lipanj, 2018., 14:05 »
Moze taj Doom imat neke slicnosti sa starim Doomom, ali to ne znaci da imaju isti dozivljaj igranja, istu vibru. Od Dooma ocekujem da bude horor igra bar donekle, a na ovaj novi Doom (2016) mi se zijeva. Previse je to light.

Jos sad i onaj Rage ''2'' dolazi.. Boze pomozi kojeg li smeca.

Za ovaj Eternal naslov se nadam da ce bit drugaciji od Dooma iz 2016.
« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2018., 14:08 Hades_warrior »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Doom Eternal
« Odgovori #5 : 15. Lipanj, 2018., 14:45 »
Možda ti je stari Doom bio horor zato jer si bio klinac kad si ga igrao? Doom je primarno akcijski FPS, ne horor. Nema neprijatelja kojega ne možeš ubiti i od kojega moraš bježati. Doomguy / Doomslayer nije osoba koju opsjedaju demoni, baš suprotno. F.E.A.R. recimo, to je odličan primjer horor FPS-a.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Doom Eternal
« Odgovori #6 : 15. Lipanj, 2018., 15:26 »
Moze taj Doom imat neke slicnosti sa starim Doomom, ali to ne znaci da imaju isti dozivljaj igranja, istu vibru. Od Dooma ocekujem da bude horor igra bar donekle, a na ovaj novi Doom (2016) mi se zijeva. Previse je to light.

Jos sad i onaj Rage ''2'' dolazi.. Boze pomozi kojeg li smeca.

Za ovaj Eternal naslov se nadam da ce bit drugaciji od Dooma iz 2016.


Kakav horror? Stari Doomovi nisu nikad ciljali na neko horror isksutvo. To je čista makljaža demona, ništa više, ništa manje.
Doom 3 je jedini nastavak koji se okrenuo horror žanru.

Ovaj Doom iz 2016 je čista odlschool pucačina. Arkada prepuna oružja, neprijatelja i samo akcija.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Doom Eternal
« Odgovori #7 : 11. Kolovoz, 2018., 15:00 »
https://www.youtube.com/watch?v=sGSMoMtPmbI

Ajme kako dobro izgleda akcija, jedva čekam ovo.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Doom Eternal
« Odgovori #8 : 13. Kolovoz, 2018., 14:43 »
Ovo mi bolje mirisi nego Doom iz 2016.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9