HCL.HR

Dragon Age: Origins

  • 300 Odgovora
  • 58786 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #135 : 22. Studeni, 2009., 03:46 »
Šta sam ja ovdje došao najdalje il?  :wildboy:

;)

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #136 : 22. Studeni, 2009., 09:27 »
lol xfire piše da sam igra oko 36 sati, naravno odradio sam i brdo sidequestova.  \:D/

Men se čini da vas rulam ovdje.

Spojlaš u necitiranom  :hiha:
Vidiš kolko ja imam sati, od main questa, tek sam sad u Cirlcle of Mages i bil sam u Redcliffe selu.
Puno side questova sam rješil prije...

Opa, bit će opet 40+ DAO-a sati u tjedan dana, 100 u dva kako stvari stoje ;)
Borderlands rula sa 58h prošli tjedan al bilo je loše vrijeme vani pa sam i po danu stigel igrati.
Ovolko nisam igral od PS dana.


"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #137 : 22. Studeni, 2009., 11:22 »
Al ono, sporo igraš čovječe. Odradio sam više questova od tebe, a i prešao sam više igre. A mogu i napomenut da sam igru nabavio i počeo igrat dosta prije tebe, samo što ja uopće nisam postao o tome na forumu.

lvl 17 i pol sam trenutno.

Mogu se kladit da debilni xfire opet nije stavio update i tako me ko inače skratio za desetak sati igranja. 20 sati igranja kolko znam da imam u borderlandsima uopće nije zabilježio.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #138 : 22. Studeni, 2009., 11:39 »
Sad sam završil u Circle of Mages i lvl 11 sam.
Ali vidim da mi je debilni Xfire počel već brojati drugi tjedan, wtf.
On broji tjedan od kad se sjeti...
Inače, meni Borderlands nije ni prepoznal, tj. je i na listi je instaliranih igara na mom kompu ali kad sam igral, nikaj se nije događalo.
60h manje.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #139 : 22. Studeni, 2009., 11:43 »
Pa to je to, kasno rade updateove pa onda dosta igara ne zabilježi. Prešao sam cijeli OF:DR, a tamo piše da ga uopće nisam igrao.  :geek:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #140 : 22. Studeni, 2009., 13:04 »
Al ne, kuzim sve, ali quest je to mislim. Kao, mozda se moze nesto napraviti od meteorita? To sam pitao, a referencu sam skuzio odma :approve

kad ga pokupiš ne pojavi se nikakav quest. mislim da ga jedino možeš ugradit u oružje kao enchantment.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #141 : 22. Studeni, 2009., 14:22 »
Sad mi je brat rekao, moze se mac napraviti od toga (meteorit).

Lol easy, sve sam to napravio a igrao sam dva dana :mrs: Al nemoj spojlat :hiha2:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #142 : 22. Studeni, 2009., 14:30 »
to znači valjda da nisi radio nikakav side quest ili si igrao 15 sati dnevno. ne znam kakav ti je gušt to tako igrat. :(

Al ono, sporo igraš čovječe. Odradio sam više questova od tebe, a i prešao sam više igre. A mogu i napomenut da sam igru nabavio i počeo igrat dosta prije tebe, samo što ja uopće nisam postao o tome na forumu.

lvl 17 i pol sam trenutno.

ja sam sve to obavio i level 21 sam tada bio. vi to svi nešto prešturo igrate.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #143 : 22. Studeni, 2009., 14:37 »
to znači valjda da nisi radio nikakav side quest ili si igrao 15 sati dnevno. ne znam kakav ti je gušt to tako igrat. :(


ja sam sve to obavio i level 21 sam tada bio. vi to svi nešto prešturo igrate.

Evo ja sam opet potrošil 2h i nisam se popel ni 1 level, jednino je Wynn napredovala za jedan level.
Samo čitanje svih onih codexa, knjiga i ostalih informacija uzme 30% vremena po svakom stintu igranja...

Igra mi postane glupa ak se držim samo main questa.
Sad idem opet na side questove, malo "po" Stone Prisoner-a :hiha:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #144 : 22. Studeni, 2009., 14:44 »
neznam čemu to prepucavanje oko napredovanja u igri, odnosno brzini istoga. u ovakvoj igri treba jednostavno uživat. meni je primjerice, pravi gušt 15 min provest u kampu sređujući opremu, razgovarajući s likovima i sl. aono, mogao bi sve to napravit u minutu dvije, ali mi to ne bi bilo fora.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #145 : 22. Studeni, 2009., 14:47 »
Nisam mislio pokrenut prepucavanje nego sam po vašoj priči mislio da ste svi prešli onak po pola igre i to pa mi je bilo čudno kad sam shvatio da nije tak. :/

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #146 : 22. Studeni, 2009., 14:48 »
nu ovakvoj igri treba jednostavno uživat. meni je primjerice, pravi gušt 15 min provest u kampu sređujući opremu, razgovarajući s likovima i sl. aono, mogao bi sve to napravit u minutu dvije, ali mi to ne bi bilo fora.

Upravo to i ja radim.
Nikud se ne žurim, laganini, u kampu napravim neke najbolje kombinacije, raspodjelim opremu, usrećim onog malca s nekim enchantment rikvestom i tak...
Ovo je pre genijalna igra da se tek-tako preleti njome.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #147 : 22. Studeni, 2009., 14:49 »
neznam čemu to prepucavanje oko napredovanja u igri, odnosno brzini istoga. u ovakvoj igri treba jednostavno uživat. meni je primjerice, pravi gušt 15 min provest u kampu sređujući opremu, razgovarajući s likovima i sl. aono, mogao bi sve to napravit u minutu dvije, ali mi to ne bi bilo fora.
Pricanje sa likovima da. Al side questove nikad nisam previse volio, osim one malo kompliciranije, sa nekom pozadinom. Takve radim. Al ono, "idi ubij bandite" takva sranja ne.

Al da, jesam igrao 15 i vise sati dnevno lol, plan je bio zavrsiti igru u jednom vikendu jer ne bi radila na laptopu, al nisam uspio.

I ono, zasto osjecate potrebu da ovdje postate koji quest radite i ostala nezanimljiva sranja? :wildboy:

Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #148 : 22. Studeni, 2009., 17:32 »
jel igra ima pause opciju ko kotor?

edit: u fajtu mislim. da moš označit lika i reć mu šta oćeš da baca. :(

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Dragon Age: Origins
« Odgovori #149 : 22. Studeni, 2009., 17:44 »
jel igra ima pause opciju ko kotor?

edit: u fajtu mislim. da moš označit lika i reć mu šta oćeš da baca. :(

Ima, space radi naveliko.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9