HCL.HR

Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited

  • 13 Odgovora
  • 3769 Hitova
*

konjina

  • ****
  • 1168
Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« : 21. Rujan, 2009., 12:39 »
dakle radi se o besplatnom MMO-u.
već sam par puta pokušao napravit account al mi uvijek javlja neku grešku. pročitao sam negdje da je to samo za sjevernu ameriku i da se ne može igrat u Europi, ali na samoj službenoj stranici ništa o tome ne piše.
zanima me dali je netko probao ili netko već igra ili je pak istina da se ne može u europi igrat.

*

netko

  • **
  • 307
  • This is job for... Captain Weldar
Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #1 : 21. Rujan, 2009., 13:26 »
Zasada igru ne mogu skinit jer je web stranica u konstrukciji, al vidit ću.
EDIT
Skini s ove stranice DDO. Ovo je europski DDO website kojeg drži Codemasters
http://www.ddo-europe.com/?territory=EnglishUK
« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2009., 13:33 netko »



*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #2 : 21. Rujan, 2009., 13:37 »
ma nije problem skidanje igre nego rađenje accounta. badava ti igra ako ne možeš acc napravit.
a na ovom codemastersovom sajtu nemaju eberron unlimited koji je besplatna verzija nego samo ovaj stormreach koji se plaća.
« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2009., 13:40 Konjina »

*

netko

  • **
  • 307
  • This is job for... Captain Weldar
Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #3 : 21. Rujan, 2009., 16:36 »
ma nije problem skidanje igre nego rađenje accounta. badava ti igra ako ne možeš acc napravit.
a na ovom codemastersovom sajtu nemaju eberron unlimited koji je besplatna verzija nego samo ovaj stormreach koji se plaća.
Aha, sad ću naći.
EDIT
Jesi probo na web stranici www.ddo.com/playnow stisnuti gore desno "Continue to ddo.com"?



Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #4 : 21. Rujan, 2009., 23:48 »
Account se može napravit samo na način da in pošalješ zahtjev ovde http://www.ddo.com/component/content/article/482-account-ticket ,u type of issue stavi new free account request, dobićeš ključ kroz 2-3 dana.Malo glupo al jebiga,jedino tako funkcionira. A šta se tiče same igre isplati je se provat,nigdi dungeoni nemaju takav feeling ko u ddo
« Zadnja izmjena: 22. Rujan, 2009., 00:00 ganado »

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #5 : 22. Rujan, 2009., 00:25 »
vidio sam to, la zašto me traži Card Holder First/Last Name i Last Four Digits of Card on File? šta će im broj kartice ako je igra besplatna?

*

netko

  • **
  • 307
  • This is job for... Captain Weldar
Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #6 : 22. Rujan, 2009., 06:39 »
vidio sam to, la zašto me traži Card Holder First/Last Name i Last Four Digits of Card on File? šta će im broj kartice ako je igra besplatna?
To ću vidjet kad skinem igru.



Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #7 : 22. Rujan, 2009., 13:00 »
Igra ustvari nije besplatna,iako možeš ako imaš volje i vrimena.Šema je da ima module ko Neverwinter koje moš otključavat ako imaš dovoljno nekakvih pointsa koje dobijaš kad završiš quest,samo je klica u tome da za otvorit cili sadržaj moraš na svim serverima nagrindat na 2 lika po serveru maksimalno tih bodova koje naravno moš kupit u item shopu ili uzet VIP akaunt (pretplatu).Najpametnije ti je pogledat po njihovome forumu o čemu se zapravo radi a šta se mene tiče preporučan ti provat igru zato šta je drugačija od velike većine ostalih igara tog đira.
p.s. taj broj je nebitan,napiši bilo koja 4 broja i proć će

*

netko

  • **
  • 307
  • This is job for... Captain Weldar
Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #8 : 22. Rujan, 2009., 14:51 »
Igra ustvari nije besplatna,iako možeš ako imaš volje i vrimena.Šema je da ima module ko Neverwinter koje moš otključavat ako imaš dovoljno nekakvih pointsa koje dobijaš kad završiš quest,samo je klica u tome da za otvorit cili sadržaj moraš na svim serverima nagrindat na 2 lika po serveru maksimalno tih bodova koje naravno moš kupit u item shopu ili uzet VIP akaunt (pretplatu).Najpametnije ti je pogledat po njihovome forumu o čemu se zapravo radi a šta se mene tiče preporučan ti provat igru zato šta je drugačija od velike većine ostalih igara tog đira.
p.s. taj broj je nebitan,napiši bilo koja 4 broja i proć će
Ja sam mislio da je igra postala besplatna, kunem se. Kako sad to?



*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #9 : 22. Rujan, 2009., 18:45 »
ja nisam apsolutno ništa skužio šta si ti rekao.
Igra ustvari nije besplatna,iako možeš ako imaš volje i vrimena.
Šta mogu ako imam vremena? da postane besplatna?
Kolko sam ja skužio i kao što na njihovom sajtu piše, igra Dungeons and dragons online:stormreach nije besplatna igra, ali je sad nedavno puštena besplatna verzija koja se zove eberron unlimited. i to je besplatna verzija koja je ograničena do neke mjere. ako to želiš proširit onda kupuješ te dodatne module o kojima ti pričaš, to su kao dodatna područja i misije itd.
e sad, mene zanima igranje ovog eberron unlimiteda koji je besplatan, sve šta uključuje nekakvo plaćanje i kreditne kartice me ne zanima.

a i probao sam se učlanit na forum, al isto ne možeš ako nemaš account, odnosno opet traži broj kreditne kartice.

Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #10 : 23. Rujan, 2009., 00:27 »
Ako imaš vrimena moš otključat cili sadržaj igre da kune ne platiš,to san mislia reć al san krivo napisa ;)
Eberron Unlimited je besplatna,dobar komad igre možeš normalno igrat al si ograničen na dva char slota umisto pet,za proć na lvl 4 moraš nać neki leveling sigil,nemožeš bit monk,drow,warforged ni favored soul,nemožeš otvorit te dodatne module i ako oćeš otključat to sve imaš grindat te bodove misecima ili ćeš ih kupit za novce.Ali i sa svin tin ograničenjima debelo gazi svaku igru koju moš besplatno igrat.Skini,provaj i viruj mi da ti neće bit žaj.A u vezi te kreditne,ka šta san već reka napiši bilo koja 4 broja,meni je 2 puta upalilo  :piva:

"Ja sam mislio da je igra postala besplatna, kunem se. Kako sad to?" to ti je šema ko Requiem,imaš free i moš platit account,baza je da na free nećeš proć 35i level ako nemaš čelične živce i volju grindat dok ti oči ne prokrvare,to ti je kako se kaže "plati pa se rugaj"
« Zadnja izmjena: 23. Rujan, 2009., 00:34 ganado »

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #11 : 23. Rujan, 2009., 10:08 »
ajde budem probao.
i da, 35. lvl nećeš proć ni da im platiš milion eura jer po D&D pravilima maksimalni lvl je 30, a u D&D onlineu je zasad lvl 20 maksimalni  ;)
barem tako piše.

Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #12 : 07. Listopad, 2009., 19:24 »
vidio sam to, la zašto me traži Card Holder First/Last Name i Last Four Digits of Card on File? šta će im broj kartice ako je igra besplatna?
:mrgreen: daans ti nsi nije for free.. uskoro ce nam napalcivati  disanje a kamoli ne  igre prek neta   :hihi:

Odg: Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited
« Odgovori #13 : 20. Siječanj, 2013., 18:13 »
Jel igra ko?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9