HCL.HR

Elite: Dangerous

  • 151 Odgovora
  • 60757 Hitova
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #120 : 08. Rujan, 2015., 19:28 »
To se na redditu zove flair, kad si u elite subredditu, ispod subscribe gumba imaš svoje ime i možeš stisnut edit, dodat svoje ime iz igre i ikona fakcije koju zastupaš. :D

Upravo dovrših Hutton run!  Utovario sam 100t scrapa u svoj vjerni type 6 i zaputio se u nepoznato! Čim sam ušao u sistem, poruka je osvanula od jednog CMDR-a u Anacondi i pitao me jel trebam pratnju do Huttona. Prvo sam pomislio da će me prevarit i na pol puta ubit, al reko hej, ja sam u type 6, a on u Anacondi, ne mogu pobjeć u ikojem slučaju :D
I tak sam ušao u Wing sa još dvojicom "novih" poput mene i zaputili smo se do Huttona. Moram priznat da mi je cijeli put prošao brže neg sam mislio, i zapravo sam 90% vremena bio u igri i pričao s ekipom u wingu. Zbilja odličan community! Na kraju smo se svi sprijateljili i sve je prošlo bez poteškoća. Uspio sam sa 100 tona ući čak u top 90% pa mi se smiješi  1,000,000 creditsa :D
« Zadnja izmjena: 08. Rujan, 2015., 19:58 Dyno33 »

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #121 : 08. Rujan, 2015., 21:43 »
Eeee kakav ti je FDL? Ako se ne varam, dobar fit je nekih 80ak mil (za razliku od pythona koji je bar 120-30)

Iako posjedujem potpuno opremljenog fdl-a nisam nikad bio s njim u borbi. Ono je video od frenda ali bio sam u toj borbi.

Fdl ima dosta problema sa energijom ali da se dobro slozit, ima jako dobar balans sto se tice snage stita/okretnosti/oruzja/brzine i vjerovatno je najbolji brod za pvp, pogotovo u wingu.


*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #122 : 09. Rujan, 2015., 09:35 »
100T top 90 kažeš?

Ohooo pa mogo bi ja onda Pythona natovarit sa 200T. Hutton je outpost jel tako? Ne mogu dockat s anacondom? Ili mogu ekšuli istovarit s limpetima?

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #123 : 09. Rujan, 2015., 15:26 »
100T top 90 kažeš?

Ohooo pa mogo bi ja onda Pythona natovarit sa 200T. Hutton je outpost jel tako? Ne mogu dockat s anacondom? Ili mogu ekšuli istovarit s limpetima?

Ništa od anaconde, Hutton je outpost baš kako si napisao. Samo budi oprezan da ti ne propadne 75 min putovanja zbog pirata. :D

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #124 : 09. Rujan, 2015., 16:33 »
100T top 90 kažeš?

Ohooo pa mogo bi ja onda Pythona natovarit sa 200T. Hutton je outpost jel tako? Ne mogu dockat s anacondom? Ili mogu ekšuli istovarit s limpetima?

Ništa od anaconde, Hutton je outpost baš kako si napisao. Samo budi oprezan da ti ne propadne 75 min putovanja zbog pirata. :D
Ja sam inače pirat koji napada 100T top 90 :mrgreen: Prilično dobar loot.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #125 : 09. Rujan, 2015., 17:09 »
Još se predomišljam. Ljen sam refitat pythona jer je naoružan do zuba, a dođe mi plakat kad vidim da bi moro jumpat 170Ly sa trenutnim jumprangeom od 14 hehe :mrgreen:

iako, možda bi Aspa mogo maznut

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #126 : 14. Rujan, 2015., 19:23 »
Evo danas nova beta verzija za CQC, dodali su i " Added approved player group descriptions to the galaxy map"

Provjerio sam i moj klan ima svoj sustav, pod info pise ono sto smo im poslali da stave.

Naravno ovi iz frontiera su uspjeli krivo napisat IME KLANA i  tako cemo trazit ispravku.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #127 : 14. Rujan, 2015., 19:56 »
Evo danas nova beta verzija za CQC, dodali su i " Added approved player group descriptions to the galaxy map"

Provjerio sam i moj klan ima svoj sustav, pod info pise ono sto smo im poslali da stave.

Naravno ovi iz frontiera su uspjeli krivo napisat IME KLANA i  tako cemo trazit ispravku.
I vama su krivo napisali ime klana? I mom klanu su krivo napisali ime
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #128 : 14. Rujan, 2015., 20:21 »
Da, a kako se zove tvoj klan?

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #129 : 15. Rujan, 2015., 09:40 »
Mobius PvE grupa je ekšuli dobila i svoj faction. Station je Mobius u Azrael sustavu ;)

Trenutno broje 11900 membera

Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #130 : 02. Listopad, 2015., 07:38 »
http://youtu.be/LdNjudH27IM

Primjer kako ne igrati pvp,  prva borba je protiv moje ekipe.


*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #131 : 05. Listopad, 2015., 23:21 »
trknuo danas do Canisa i našeg sunca i napravio jedan screenshot za usporedbu (click za full-size)


Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #132 : 21. Listopad, 2015., 16:41 »


Sta da kazem ljudi vec pisu price o dozivljajima samnom....

 

Keep in mind this is a dramatization and I will put a notice at the beginning of the news piece that specifies it. It will also indicate that you have read it and approved it for submission.
If there are inconsistencies regarding the sequence of events, let me know and I'll accommodate.

 

https://drive.google.com/open?id=1ytQeBGTdU4h1tDM3cgblDVNHb8cJmIq6Q0wDEoj_mqY

 

Naravno prica je bazirana na istinitom dogadaju, napisao ju je pilot unistenog T9.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #133 : 21. Listopad, 2015., 16:47 »
Uskoro će svi bježati od tebe.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovori #134 : 21. Listopad, 2015., 16:56 »
Znači, ti ideš okolo naokolo i ubijaš rendom ljude/letjelice, glumiš svemirskog gusara il šta već, ili sam ja krivo skužio?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9