HCL.HR

Eragon

  • 7 Odgovora
  • 2495 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Eragon
« : 24. Studeni, 2006., 13:55 »
Neznam da li ste imali prilike isprobati igru, izašla je prije par dana. Usporedno uz igru izlazi i film 15.prosinca, a u vašim dragim knjižnicama već imate priliku posuditi prvi dio trilogije, tj. Eragon. Tema je o tome kako mladić (15-17g) nalazi plavi kamen (poslije sazna da je jaje) te se iz toga izlegne zmaj koji je nazvan Safira. Ujka mu ubiju dok je on bio s Bromom (njegov učitelj, u knjizi se sazna da je i on bio Jahač Zmajeva..neznam da li se to javlja i u igri, pošto još nisam prešao do kraja), te vi onda s Bromom putujete do Vardena (otpor Carstvu kojeg predvodi zli kralj Galbatoriks koji je i sam jahač zmajeva iako mu je zmaj umro)....

Inače igra se igra samo preko tastature, grafika je OK, ništa posebno, čak i s geforce 4 mx 400 možete igrati bez trzaja. Igra je slična kao i LOTR 3 The Return Of The King, znači akcijska avantura, gdje koristite mač, luk, magiju.

Možete igrati udvoje, bilo preko tastature ili preko gamepada. Iskreno uopće nije problem igrati preko tastature u dvoje jer tipke osim WASD su vam još : 2 tipke za napad, skakanje, blok, magija, luk i to je to :)

Uskoro recenzija na HCLu napisana pod perom mene :smokin:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

BenXXX

  • Gost
Odg: Eragon
« Odgovori #1 : 24. Studeni, 2006., 15:21 »
x, dosadan si :tired:



 :D šala na anthraxov račun (nhf, anth)
ma igra, po scrinšutevima zgleda okay... nikad prije nisam čitao knjigu, pa bum tek vidio kakva je priča u igri!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Eragon
« Odgovori #2 : 24. Studeni, 2006., 15:38 »
Igra će izaći i na DS (ako već nije) i koristi snagu 2 ekrana, ali samo na jednom, tako da će imati najbolju grafiku na Nintendovoj handheld konzoli.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Eragon
« Odgovori #3 : 25. Studeni, 2006., 00:27 »
Moram reći da je vrlo kratka..u jedan dan ako baš želite ju možete završiti
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Eragon
« Odgovori #4 : 01. Prosinac, 2006., 11:38 »
Neznam da li ste imali prilike isprobati igru, izašla je prije par dana. Usporedno uz igru izlazi i film 15.prosinca, a u vašim dragim knjižnicama već imate priliku posuditi prvi dio trilogije, tj. Eragon. Tema je o tome kako mladić (15-17g) nalazi plavi kamen (poslije sazna da je jaje) te se iz toga izlegne zmaj koji je nazvan Safira. Ujka mu ubiju dok je on bio s Bromom (njegov učitelj, u knjizi se sazna da je i on bio Jahač Zmajeva..neznam da li se to javlja i u igri, pošto još nisam prešao do kraja), te vi onda s Bromom putujete do Vardena (otpor Carstvu kojeg predvodi zli kralj Galbatoriks koji je i sam jahač zmajeva iako mu je zmaj umro)....



Super da si reko jednu kul stvar koju se mora procitati a ne da ju ti ju neko kaze unaprijed. :tired:

OT:Inace X ,kakva je igra?Vrijedna spomena i mog mjesta na hardu?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Odg: Eragon
« Odgovori #5 : 02. Prosinac, 2006., 20:30 »
ovo je igra tipa LOTR 3, koji je za mene smeće pa tako neću nabavljat ovu igru

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Eragon
« Odgovori #6 : 06. Prosinac, 2006., 13:02 »
Neznam da li ste imali prilike isprobati igru, izašla je prije par dana. Usporedno uz igru izlazi i film 15.prosinca, a u vašim dragim knjižnicama već imate priliku posuditi prvi dio trilogije, tj. Eragon. Tema je o tome kako mladić (15-17g) nalazi plavi kamen (poslije sazna da je jaje) te se iz toga izlegne zmaj koji je nazvan Safira. Ujka mu ubiju dok je on bio s Bromom (njegov učitelj, u knjizi se sazna da je i on bio Jahač Zmajeva..neznam da li se to javlja i u igri, pošto još nisam prešao do kraja), te vi onda s Bromom putujete do Vardena (otpor Carstvu kojeg predvodi zli kralj Galbatoriks koji je i sam jahač zmajeva iako mu je zmaj umro)....



Super da si reko jednu kul stvar koju se mora procitati a ne da ju ti ju neko kaze unaprijed. :tired:

OT:Inace X ,kakva je igra?Vrijedna spomena i mog mjesta na hardu?

Vrijedna mjesta, da, ako voliš neku igru za kouj netrebaš mozak, nego samo deri :)
Poslije toga, padne u zaborav
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Eragon

  • **
  • 168
  • Snake. Solid Snake.
Odg: Eragon
« Odgovori #7 : 06. Prosinac, 2006., 22:12 »
Igra mi se čini ok, knjigu sam pročito, nice

Fantasy forum, posjetite.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9