HCL.HR

eRepublik

  • 71 Odgovora
  • 17534 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
eRepublik
« : 10. Prosinac, 2008., 15:35 »
Link:
www.erepublik.com

Hrvatski tutor:
http://ehrvatska.wordpress.com/

Okupljalište Hrvata:

http://hrvatska-erepublik.forumotion.com/index.htm

Hrvatska je tek svježa država, nastala jučer (9.12.2008) i svakog dana dolazi sve više igrača. Ima podosta igrača koji već par mjeseci "žive" u stranim zemljama al se polako sele u Hrvatsku. Zanimljivo je kak je sve organizirano ko u real life. Btw. Srbije još nema, ali bit će  :mrgreen:

Citat:
Neki su vjerojatno probali i znaju o cemu je rijec, neki jos nisu! Rijec je socijalno-politicko-ekonomskoj igri, koja je u samo mjesec dana udvostrucila broj igraca! Prije otprilike mjesec i pol igra je napokon izasla iz Bete! Do tada nije bilo Hrvatske, iako su je mnogi Hrvata igrali! Danas, nakon 9.12 u igru dolazi Hrvatska!
E sad, mozda najbitnije za kvalitetnu zemlju je velik broj stanovnika. Trenutno nas ima oko 80ak aktivnih Hrvata, i hrpa neaktivnih, koji su odustali jer nije bilo Hrvatske, i bugova tijekom Bete. Sada su svi problemi rijeseni. No, naravno, dosli su neki novi problemi. Izbori za kongres su 25.12, i nasa zemlja kao nova zemlja u erepublik svijetu dobiva 1000 golda i mnogo HRKa (nacionalna valuta). Mnoge su zemlje odlucile ukrasti nam taj novac, to bi znacilo nasu veliku propast!
Zato, nacionalna duznost te zove! Pridruzi se ovoj igri! Pridruzi se stranci koja ti najvise odgovara (komunizam, socijalizam, demokracije, pa i fasisticke stranke!). Takoder, mozes osnovati i ti svoju stranku. Isto tako, postoje tu pozicije kao preds. drzave, ministri, veleposlanici...
Takoder, postoji mogucnost da otvoris kompaniju i proizvodis (hranu, oruzje), gradis (bolnice, kuce) ili kopas (dijamante, naftu). Isto tako mozes biti i obican radnik. Kao vlasnik kompanije treba biti lukav, i znati nesto o ekonomiji, pogotovo ako zelis biti u ministarstvu za ekonomiju.
Takoder, mozes biti vojnik, boriti se po svijetu, skupljati rankove, ako jedan dan bude trebalo braniti Hrvatsku, (ili ako nekoga napadnemo Wink) te ako bude potrebno braniti zemlju iz nasega saveza!
U ovoj igri bitno je biti komunikativno aktivan, za igru je potrebno 10-15 min. na dan. Igra imitira stvarni svijet, i nije djecja igra tipa travian recimo. Za registraciju je potrebno tek nekoliko min. Svakako probajte, necete pozaliti. Mozda ce u pocektu biti ekonomska kriza jer tek stvaramo zemlju, ali stvarajmo je zajedno!
Velika prednost ove igre je sto, ako si stariji, to ti ne pomaze previse, takoder, igra sama po sebi nema mnogo pravila, vec ih ljudi kroz igranje ove igre stvaraju!

Evo par linkova vezano za igru:
http://www.erepublik.com - link igre!
http://ehrvatska.tk - nacionali forum Hrvata u erepubliku ( svaka zemlja ima vlastiti nacionali forum) Obvezno se registrirajte na forum! Acc se odmah aktivira.
http://wiki.erepublik.com/index.php/Main_Page - stranica na wiku za erepublik
Hrvatski sajt za erepublik se vec radi, i uskoro izlazi!
Takoder napisali smo mnoge tutoriale, koji su na blogovima, nazalost blogove koliko mi se cini se nesmiju postati. Dobiti cete poruku za pocetne korake kada se registirate na forum.

Takoder, kada budete usli u Hrvatsku, pridruzite se jednom od ovih stranaka koje su osnovane od Hrvata, to je vrlo bitno, jer je moguce da ce neki nepozeljni stranci otvarati stranke sa hrvatskim imenima, a cilj im je napraviti takeover.
HSP- Hrvatska Stranka Prava (preds. gotcha1234)
HDS- Hrvatska Demokratska Stranka (preds. Roby Petric)
HUS- Hrvatska Ujedinjena Stranka (preds. Sucko)
« Zadnja izmjena: 10. Prosinac, 2008., 16:07 Blaster32 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Jurassic155

  • *
  • 112
  • “Be brave. Take risks. Nothing can substitute expe
Re: eRepublik
« Odgovori #1 : 10. Prosinac, 2008., 17:12 »
Evo učlanih se... Baš me zanima

Re: eRepublik
« Odgovori #2 : 11. Prosinac, 2008., 13:23 »
Ja baš vidio reklamu dolje :) Jel valja to šta?
Ubiše nas bre vručina.

*

Jurassic155

  • *
  • 112
  • “Be brave. Take risks. Nothing can substitute expe
Re: eRepublik
« Odgovori #3 : 11. Prosinac, 2008., 14:20 »
Nije mi jasno zašto ne mogu nać posa... Ja se prijavin a ono ništa

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: eRepublik
« Odgovori #4 : 11. Prosinac, 2008., 14:35 »
Imaš tam pod My Places pa Job
Prije nije bilo posla jer tvrtke još nisu bile preseljene iz stranih zemalja gdje su ih Hrvati osnovali u ovu novu osnovanu eHrvatsku.
I zaposli se negdje da radiš žito, to nam treba.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: eRepublik
« Odgovori #5 : 11. Prosinac, 2008., 14:58 »
Kulna je igra.  :mrgreen:

*

Jurassic155

  • *
  • 112
  • “Be brave. Take risks. Nothing can substitute expe
Re: eRepublik
« Odgovori #6 : 11. Prosinac, 2008., 16:43 »
Ja stisnen apply i nista... U čem je prob?

*

Jurassic155

  • *
  • 112
  • “Be brave. Take risks. Nothing can substitute expe
Re: eRepublik
« Odgovori #7 : 11. Prosinac, 2008., 16:47 »
Aha evo zaposlija san se  \:D/

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: eRepublik
« Odgovori #8 : 11. Prosinac, 2008., 18:13 »
Di radiš?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: eRepublik
« Odgovori #9 : 11. Prosinac, 2008., 20:32 »
Bome, probati ću ovo čudo kad budem imao vremena.
Znači, sutra \:D/

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: eRepublik
« Odgovori #10 : 11. Prosinac, 2008., 23:07 »
prijavih se sada, izgleda ono ok, valjda će bit dost zanimljivo da ubija vrijeme na poslu

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: eRepublik
« Odgovori #11 : 11. Prosinac, 2008., 23:20 »
i ja isto :b_dodo:
izgleda kul

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: eRepublik
« Odgovori #12 : 11. Prosinac, 2008., 23:30 »
cini mi se kao da ima premalo opcija

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: eRepublik
« Odgovori #13 : 11. Prosinac, 2008., 23:39 »
u kojoj vi kumpaniji radite?

ja u Antimonove prezle Q1 :(

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: eRepublik
« Odgovori #14 : 11. Prosinac, 2008., 23:54 »
ja neke zk kuće ako se nevaram

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9