HCL.HR

Fable 3

  • 27 Odgovora
  • 6780 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Fable 3
« : 13. Lipanj, 2010., 17:11 »
Microsoft će na svojoj konferenciji bez ikakve dvojbe pristojan dio vremena posvetiti upravo trećem nastavku popularnog RPG serijala, koji bi trebao izaći 1. studenog ove godine. Jedva čekamo da čujemo ponešto novih informacija o igri, koje ćemo moći prokomentirati upravo o ovom topicu.
« Zadnja izmjena: 13. Lipanj, 2010., 17:17 Duksy »

Odg: Fable 3
« Odgovori #1 : 14. Lipanj, 2010., 15:34 »
Bleh, vjerojatno će prikazivati one šeme s Natalom. Sori, KINEKTOM.

Ne znam, nikad nisam bio nešto zagrijan za Fable. Prerendom i kežual mi je. Ne u smislu JA SAM HARDKOR UUUU, nego ono... u najavama Fablea nikad ne vidim neki pravi napredak il nešto, sve forsaju nebitna smeća. Kao, najavljuje trojku, i prikazuje kako možeš držati ljude za ruke. Izgled lika i oružja se mijenjaju ovisno o vašim radnjama.

Isuse, koga to zanima? Bespotrebne kozmetičke gluposti.

Odg: Fable 3
« Odgovori #2 : 08. Srpanj, 2010., 21:57 »
Meni je fable predobra igra...igrao sam dvojku i prešo je dvaput e sad jel će izać fable 3 na pc?
dodajte me slobodno na google wave adresu [email protected]

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Fable 3
« Odgovori #3 : 08. Srpanj, 2010., 22:02 »
Da fable 3 izlazi na PC,Xbox360 i PS3 , nisam ziher za PS3.


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Fable 3
« Odgovori #4 : 09. Srpanj, 2010., 09:43 »
Definitivno NE izlazi za PS3. Izlazi za PC i Xbox 360 jel.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Fable 3
« Odgovori #5 : 09. Srpanj, 2010., 12:25 »
Meni je bitno samo da za PC izlazi.  :thumbs: I ovaj gameplay što je nedavno izašao mi dobro izgleda.


Odg: Fable 3
« Odgovori #6 : 10. Srpanj, 2010., 19:44 »
I meni je isto jedino bitno za pc jer nemam ostalih konzola paa
dodajte me slobodno na google wave adresu [email protected]

*

Messi

  • *
  • 14
Odg: Fable 3
« Odgovori #7 : 15. Srpanj, 2010., 10:14 »
Fable je odlična igra samo što je početak dosadan :(

Odg: Fable 3
« Odgovori #8 : 08. Kolovoz, 2010., 10:19 »
Baš se ne bi složio da je početak dosadan, štoviše izuzetno je zanimljiv... Šteta za PC gamere što je izlazak za PC odgođen, ali sve se bojim da će ga odgodit i za Xbox zbog vjerojatne neke povezivosti sa Kinectom  :tired:

Also known as Nee Joe Hendrix on PC PLAY forum
http://www.pcplay.hr/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=10534

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Fable 3
« Odgovori #9 : 22. Rujan, 2010., 20:37 »
Tema premještena u multiplatform budući da je otkriveno kako će igra izaći i u PC verziji pored očekivane X360 verzije. Doduše PC verzija će se malo duže čekati...

Bilo kako bilo, danas donosimo veliku najavu Fablea 3 sa svim informacijama koje morate znati o novoj Fable igri. Kao što možete pročitati u najavi, ovaj put očekuje nas potpuno drugačija igra, manje RPG-a, više akcije i avanture. Pročitajte najavu i ostavite koji komentar  :piva:

NAJAVA: Fable 3

Odg: Fable 3
« Odgovori #10 : 22. Rujan, 2010., 20:54 »
Oh,hvala na najavi.Skoro zaboravih na Fable. TLC sam presao dvaput i stvarno mi je bila zakon.Nista manje ne ocekujem od trojke.Znaci,velik i idilican svijet,dobar sistem borbe,velik izbor oruzja i magija,te ono meni najdraze - trgovanje.
Jedino sto me bode u oci je ovo vatreno oruzje koje ce,nadam se,biti svedeno na sto manju upotrebu.Ipak sam naviknut na hladno oruzje i magije,bar sto se Fablea tice.
ASRock A770DE+ | AMD Athlon II x4 630 | Coolermaster Hyper 212+ | 4 GB DDR2 667 MHz Kinston | XFX GeForce 9800GTX + Scythe Musashi | Raptoxx 600 W Advanced | Seagate Barracuda 7200.10 320 GB + Maxtor 80 GB | Philips 190V | Windows 7 Ultimate x86

CroSimRacing - Za fanove racinga

Odg: Fable 3
« Odgovori #11 : 07. Studeni, 2010., 23:59 »
Bump.

Evo nam i recenzije.

Jel tko igrao? Dojmovi?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fable 3
« Odgovori #12 : 08. Studeni, 2010., 10:40 »
Igra je jako pojednostavljena, čak je pojednostavljena tako puno da je dosadna. Priča je fail, borba je dosadna, kao i level up sistem, i oni guld sealovi umjesto experience orbova, premalo je oružju, odječe, frizura, ma svega ustvari, glup je ovaj novi sistem odabira stvari kad moraš ići u sanctuary kako bi se obukao ili promjenio frizuru i onda se vratit u igru, igra je prekratka i ima glupe i dosadne questove. Prvi fable koji nisam dovršio do kraja iako ga imam već dosta vremena. Jedinicu i dvojku sam nekoliko puta završio, a ovaj nastavak je samo uništio franšizu.

Odg: Fable 3
« Odgovori #13 : 08. Studeni, 2010., 12:51 »
nisam stigao još probat. :<

neznam kako ekipa uspije zasrat igru, fajt sistem ( i button mapping!!!) u jedinici je bio 3 puta bolji neg u dvojci, a ovaj sad samo to nastavlja. bla
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Fable 3
« Odgovori #14 : 08. Studeni, 2010., 13:03 »
Pa i jedinica je bila prelagana, al ovdje si doslovno besmrtan. :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9