HCL.HR

Fallout 3

  • 292 Odgovora
  • 62445 Hitova
*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Fallout 3
« Odgovori #255 : 12. Studeni, 2008., 21:31 »
di? daj nabaci llink, jer sam prestal igrat cim sam dosel do lvl 20...

evo:
za level cap do 40
+
workaround da se mogu skillovi veći od 100 davati kada imaš sve više od 100 (nakon nekog vremena, da se ne mora mučiti sa konzolom)

(NAPOMENA: )

Citat:
WARNING WARNING WARNING

IF YOUR CHARACTER IS EVIL UPON REACHING LEVEL 21, YOUR GAME WILL CRASH.

EITHER ADJUST YOUR KARMA UPWARD BEFORE LEVELING, THEN ADJUST IT BACK DOWN AFTER, OR TRY DOING SOME GOOD FOR A CHANGE.

ALSO, IF YOUR CHARACTER IS NOT EVIL, YOU WILL LOSE YOUR KARMIC STATUS ("PARADIGM OF HUMANITY," "LAST BEST HOPE OF HUMANITY") AND BE RESET TO "VAULT DWELLER." THIS IS A SCRIPT ISSUE THAT I CANNOT FIX CURRENTLY. IF YOU CAN THINK OF A WAY AROUND THIS PLEASE LET ME KNOW.

WE NOW RETURN YOU TO YOUR REGULARLY SCHEDULED README.

plus još neki za koje mislim da su jako korisni:
MTUI - user interface izmjenjen malo... jako korisno i efektno
Misc Item Weight Fix - mijenja težinu nekih misc itema - nekima smanjuje težinu, nekima povećava, a nekima koji nisu imali daje težinu...
Slower Item Degradation - kako ime kaže, itemi se sporije degradeaju - za razliku od prebrzog weara u vanilla falloutu
VATS MCE - mijenja formulu za vats postotak pogotka tako da više nije ovisan samo o udaljenosti od mete
Amplified Cripple Effects - cripplanje više utječe na charactera, kako i na PCa, tako i NPCa

ako želite više modova, pogledajte na toj stranici...

Re: Fallout 3
« Odgovori #256 : 16. Studeni, 2008., 15:20 »
jučer sam skužio zašt mi je teško prolazit kroz igru i zašto često nemam metka.. zaboravio sam na onaj slow motion, nisam ga opće koristio. jebem se glupog.  :wildboy:

edit:

prošao.. fawkes je vjerovatno najveći kralj u igri  :hug
« Zadnja izmjena: 20. Studeni, 2008., 19:33 frusciante »

*

Christush

  • *
  • 20
  • play the game, don't let the game play you
Re: Fallout 3
« Odgovori #257 : 28. Prosinac, 2008., 17:53 »
neznam tko ima manje metaka u igri ja ili ovi što prodaju, još kada naletim u podzemnim na one glupe mirakule sve mi skoro ode

loooool xD
btw. ima netko mozda fallout3 za ps3?

Odg: Fallout 3
« Odgovori #258 : 23. Studeni, 2009., 23:52 »
bok bok, malo uskrštavam topik svojim svetim moćima. vidim dost aserete po igri vamo tamo, boli me kurac, prva 2 nisma ni igra i tak.
nego htjedoh pitat sljedeće:

igram kao neki stelth tip, dakle lockpicking, agility i tako te šemice, i prioritet mi je bit tih jel. zasad nabrijavam melee i small guns, pa se mislim jel ima koji kul snajper il neki tako kurac, po mogućnosti prigušen, pa da bildam i rifle skill za to ? jer bi rulalo na otvorenim prostorima :(  i dali da odjebem melee jer mi se cini puuunkurac tesko dosuljat se ( doduse, igram ono, mozda 3-4 ure zasad, nisam ni do lvl 3 stiga:( )

Odg: Fallout 3
« Odgovori #259 : 23. Studeni, 2009., 23:57 »
Ovisi.

Ja nisam bildao meelee. To je bilo dobro tak na otvorenim prostorima. Al nekad sam u unutarnjim prostorima znao ostat potpuno bez metaka pa sam moro meelee. A onda sam redovito ginuo. Al opet, ne znam kolko ti jak može bit meelee kad ga zbildaš.  :solidus:

Što se tiče snajpera, nisam baš siguran da ima prigušen, al kolko se sjećam, postoje snajperi.

Odg: Fallout 3
« Odgovori #260 : 24. Studeni, 2009., 00:19 »
jel se može hotkeyat neko minjanje weapona ? :(

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Fallout 3
« Odgovori #261 : 24. Studeni, 2009., 00:36 »
U izborniku možeš postavit 9 oružja pod hotkey. Stisni CTRL (ili broj, ili ctrl + broj, probavaj) i obilježi ih u inventoriju.

Prigušenih snajpera ima samo u DLC-u, The Pitt. Iako to nije pravi snajper nego više kao assault rifle s prigušivačem i optikom. U originalu imaš nekoliko različitih snajpera, ali su im modeli i texture iste, nisu prigušeni.. Meelee ti se ne isplati baš nabildavat jer nije često tako koristan. Prešao sam igru a nisam ga koristio. U vatsu je skroz beskoristan jer nemožeš selektirat određene dijelove tijela nego cijelog lika. Dakle, dođe ti isto kad ga koristiš i vatsu i izvan.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Fallout 3
« Odgovori #262 : 24. Studeni, 2009., 11:47 »
Ja isto uopće ne bildam melee, niti sam ga ikad koristio. Trenutno najviše pointsa imam na small guns jer više manje samo njih i koristim. Mislim da pod to spada i sniper jer pod big guns su samo oni roket lančeri i minigani. I VATS je jako koristan, pogotovo kad ga se nadogradi pa se oni postoci približe stotki. Onda prerula. S jednim metkom glave otkida. \:D/
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Fallout 3
« Odgovori #263 : 24. Studeni, 2009., 17:41 »
okej, odjebajem taj melee. kulerica.
fala. ajbok.

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Odg: Fallout 3
« Odgovori #264 : 25. Studeni, 2009., 23:59 »
Zboravi melee.
Small guns što se borbe tiče i toeto.

Odg: Fallout 3
« Odgovori #265 : 26. Studeni, 2009., 00:09 »
sjeban mi je dvd od fallouta.
jebemti.  :wildboy: bloka mi je par puta na istom mistu.
valjda će proć sutra il ću ić radit nešto drugo.
enivj, negdi 4ipo ure igranja i lvl 4. wuhu.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Fallout 3
« Odgovori #266 : 27. Studeni, 2009., 12:55 »
MOglo bi mi doci da krenem ponovo ovo igrat :D

Odg: Fallout 3
« Odgovori #267 : 27. Studeni, 2009., 18:25 »
8 sati, lvl 6. koji kurac. ide dosta sporo. al ajd. ne igram ultra sporo al se dosta cesto vracam u megaTRONNNNNN prodavat sranj i tako. i nisam rjesava main questnego ono s arefuom, familijom i lucy west. nazalost nisam povata bas pricu jer sam strazara na vratima ubia i s nikim unutra nisam prica. al okej.
lajkam pricu/seting, nadam se samo da mi nece dopizdit igra. :(

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fallout 3
« Odgovori #268 : 27. Studeni, 2009., 19:30 »
Ako namjeravaš odigrati baš sve sidequestove, i imaš ukusa, hoće.
Inače ne lajkam fantasy općenito, al odi igrat Dragon Age.
Šuta dupe Falloutu, samo tako.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Fallout 3
« Odgovori #269 : 28. Studeni, 2009., 01:19 »
oldskul pro. bilo je pitanje vrimena kad ćeš uletit :(
neznam, računam da će mi igra bit bolja jer nisam igrao fallout 1/2 pa se nemam šta razočarat.
inače je igra više manje post-apoc oblivion. al ipak bolji :

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9