HCL.HR

Fallout 3

  • 292 Odgovora
  • 62840 Hitova
*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Fallout 3
« Odgovori #240 : 06. Studeni, 2008., 17:38 »
Men je igra dopizdila :(
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Fallout 3
« Odgovori #241 : 07. Studeni, 2008., 14:39 »
Imam jedan problem...

Izađem iz onih tunela, i krenen vani i nakon koje minute, dođem do nekog lika koji prodaje nešto. Čim krene pričati igra mi stane. Ili se šetam i grafika mi krene ovako ići:

http://www.imagesforme.com/show.php/215984_aa.JPG

...To mi se dešava u nekim igrama, dok u nekim ne (npr. Assasins Creed, Pes 2009, COD 4)...

EDIT:

Stavio nove drivere, i odigrao malo..radi za sada ok


http://www.gamingnewslink.com/2008/10/29/fixing-fallout-3-crashing-freezing-and-installation-errors/

solution 1..riješilo problem s pričanjem
« Zadnja izmjena: 07. Studeni, 2008., 15:52 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Necto

  • **
  • 151
  • -//-
    • Airguns-HR
Re: Fallout 3
« Odgovori #242 : 08. Studeni, 2008., 12:25 »
Pics  \:D/


 
     
   
 
asdf

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Fallout 3
« Odgovori #243 : 08. Studeni, 2008., 15:13 »
odakle ti pimp suit i šešir? želim :(
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Fallout 3
« Odgovori #244 : 09. Studeni, 2008., 13:23 »
Jel jos nekog zajebava igra s xlive.dll fileom? Ne mogu ju pokrenut.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Fallout 3
« Odgovori #245 : 09. Studeni, 2008., 13:34 »
postoji fix za to. osobno nisam imao problema s tim, al mislim da će ti ovo pomoć
http://rapidshare.com/files/162097269/Fallout3-US-1.0-Win2k-dlls.7z.html
u svakom slučaju, napravi backup tih fajlova koje mjenjaš.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Fallout 3
« Odgovori #246 : 09. Studeni, 2008., 13:35 »
fala, budem probao

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Fallout 3
« Odgovori #247 : 11. Studeni, 2008., 19:27 »
Evo nakon što sam odigrao i danas od 10-16h ovu igru...moram reći da mi se prilično sviđa...

Riješavam polagano onaj Wasteland guide...sada baš ukazim u Rivet City..tj. kaže mi da su vrata blockana..kada dođem na neki most....tek sam došao pa još nisam pogledao okolo..ali moram reći da me posebno živciraju jedne životinje...mislim da se zovu Multilore, tako nešto...jebo sam im mater, i nekom njihovom kralju...
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Fallout 3
« Odgovori #248 : 11. Studeni, 2008., 19:46 »
Evo nakon što sam odigrao i danas od 10-16h ovu igru...moram reći da mi se prilično sviđa...

Riješavam polagano onaj Wasteland guide...sada baš ukazim u Rivet City..tj. kaže mi da su vrata blockana..kada dođem na neki most....tek sam došao pa još nisam pogledao okolo..ali moram reći da me posebno živciraju jedne životinje...mislim da se zovu Multilore, tako nešto...jebo sam im mater, i nekom njihovom kralju...

Mirelurk, da oni su zajebani, njih samo u facu treba lupat :D

Čekaj da dođeš do NukaLurkova

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Fallout 3
« Odgovori #249 : 11. Studeni, 2008., 20:17 »
završih igru danas, sve u svemu ok igra, zabavila me mnogo, da nisam istraživao puno i da sam cijelo vrijeme main kvest sljedio kontam da bih završio za kojih 8-10 sati igru, al pošto ima puno toga za istražit trajalo je duže, al jedna od glupljih stvari mi je da je max lv 20 i da nemoš u prvom igranju sve perkove imat, sve u svemu zanimljiva igra koju se isplati odigrat

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Fallout 3
« Odgovori #250 : 11. Studeni, 2008., 20:23 »
završih igru danas, sve u svemu ok igra, zabavila me mnogo, da nisam istraživao puno i da sam cijelo vrijeme main kvest sljedio kontam da bih završio za kojih 8-10 sati igru, al pošto ima puno toga za istražit trajalo je duže, al jedna od glupljih stvari mi je da je max lv 20 i da nemoš u prvom igranju sve perkove imat, sve u svemu zanimljiva igra koju se isplati odigrat

U jednom igranju ne bi smio moći skupiti ni 1/4 svih perkova / nabrijanih skillova.
U tome i jeste bio bit izbora u prijašnjim nastavcima.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Fallout 3
« Odgovori #251 : 11. Studeni, 2008., 20:45 »
završih igru danas, sve u svemu ok igra, zabavila me mnogo, da nisam istraživao puno i da sam cijelo vrijeme main kvest sljedio kontam da bih završio za kojih 8-10 sati igru, al pošto ima puno toga za istražit trajalo je duže, al jedna od glupljih stvari mi je da je max lv 20 i da nemoš u prvom igranju sve perkove imat, sve u svemu zanimljiva igra koju se isplati odigrat

Imaš mod koji ti omogućava do 40tog levela.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Fallout 3
« Odgovori #252 : 11. Studeni, 2008., 22:06 »
perkovi, baš kao i sam special sistem su okljaštreni u odnosu na prethodna dva. onak, ima onaj perk koji ti omogućuje bolje razgovore s dječurlijom (il tak nešt) - mislim čemu to? na prste jedne ruke nabrojim koliko djece u igri ima. al ne... fali dosta skillova, o traitovima da i ne govorim, npr. luck odlučuje samo postotak za critical... u svakom slučaju, nazadovanje. veliko.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Fallout 3
« Odgovori #253 : 12. Studeni, 2008., 18:21 »
Ako želitte da vam muzika iz Fallout 1/2 bude i u trojci...onda je ovaj link za vas:

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=46297
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Fallout 3
« Odgovori #254 : 12. Studeni, 2008., 19:04 »
završih igru danas, sve u svemu ok igra, zabavila me mnogo, da nisam istraživao puno i da sam cijelo vrijeme main kvest sljedio kontam da bih završio za kojih 8-10 sati igru, al pošto ima puno toga za istražit trajalo je duže, al jedna od glupljih stvari mi je da je max lv 20 i da nemoš u prvom igranju sve perkove imat, sve u svemu zanimljiva igra koju se isplati odigrat

Imaš mod koji ti omogućava do 40tog levela.

di? daj nabaci llink, jer sam prestal igrat cim sam dosel do lvl 20...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9