HCL.HR

Fallout 4

  • 331 Odgovora
  • 106864 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Fallout 4
« Odgovori #105 : 15. Lipanj, 2015., 15:57 »
A lošeg gameplay trailera u pm, ovo izgleda postade RPG onoliko koliko je Rage :chair:, a šta tek reći na onaj Saints-Row pokušaj humora s početka, ubilo mi je svaku želju za igrom :wildboy:. Opet postoji nada da igra neće biti takva kakvu je pokušavaju prikazati.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout 4
« Odgovori #106 : 15. Lipanj, 2015., 16:04 »
E ali Avellone otišao iz Obsidiana. Rasipa se ekipa...

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Fallout 4
« Odgovori #107 : 15. Lipanj, 2015., 16:37 »
Samo se nadam da neče igru pre rano izbacit. Čudno mi je najavit igru 4 mjeseca prije izlaska.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout 4
« Odgovori #108 : 15. Lipanj, 2015., 16:41 »
Radili su četiri godine na njoj. Zapravo im je ta praksa jako dobra, pokazuje da su samouvjereni. To, i izravan izlazak kad i CoD.
A ne kao neki, najave igru tri godine ranije i onda nakon sto odgoda i trailera igra dosadi prije nego izađe.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Fallout 4
« Odgovori #109 : 15. Lipanj, 2015., 17:01 »
E ali Avellone otišao iz Obsidiana. Rasipa se ekipa...

Bitno da ostaje u gaming vodama, a pod kojim studijem i koji novi projekti, manje važno.
The greatest teacher, failure is.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Fallout 4
« Odgovori #110 : 15. Lipanj, 2015., 18:37 »
Avellone radi na Torment: Tides of Numenera naslovu; vjerovatno najboljem CRPGu koji nam dolazi...
http://youtu.be/ybqE8FlLrqg

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Fallout 4
« Odgovori #111 : 15. Lipanj, 2015., 20:49 »
Meni ovi traileri izgledaju odlicno, pogotovo ono kustomiziranje oruzja. Jedino mi gradenje kuca bas ne pase, bilo bi bolje da samo imamo par kuca za kupit i to je to. Trenuntno najiscekivanija igra ove godine. :)
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Fallout 4
« Odgovori #112 : 16. Lipanj, 2015., 01:06 »
Nadam se da obsidian neće prilaziti Falloutu više. Iz nekog razloga sve što su ikad dotaknuli su i sjebali po meni :v

*

MiroslavBlagojevic

  • *
  • 15
  • Igrice <3
Odg: Fallout 4
« Odgovori #113 : 18. Lipanj, 2015., 18:56 »
Najezio sam se kad sam cuo da su najavili igru jedva cekam :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Miroslav

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Fallout 4
« Odgovori #114 : 20. Lipanj, 2015., 14:53 »


Concept art galerija
_____________

Level scaling:
    Bethesda is tweaking the way auto-scaling works for Fallout 4 to create more challenge. "We call it rubberbanding; we'll have an area [where enemies scale from] level 5 to 10, and then this area will be level 30 and above," Howard says. "You'll run into stuff that will crush you, and you will have to run away."

Radiant AI:
    Bethesda's proprietary Radient A.I. and story system are also being used for your settlements to drive random encounters. It will determine if someone should be sent to your town, if raiders should attack the settlement or abduct your caravan, etc.

Storytelling and Branching Paths
    Fallout 4's narrative has a lot more branching paths and overlapping of "if that than this" than Fallout 3. They want the game to handle all the fail states of missions instead of forcing players to reload saves.

Settlements
    A list of your settlements will appear in your PipBoy. You can send caravans between the various bases to get your supplies where you want them to be.
______________

Todd Howard Talks Fallout 4 Details:

- One of the areas is called 'The Glowing Sea' and he also confirms dynamic weather and radiation storms.

- You don't have to take the dog with you. It's just like any follower.

- The dog can go down and be incapacitated, and you can actually run up to him and jam a stimpak into him to get him back up. Not sure if this applies to all followers.

- The Mister Handy robot (Codsworth) is a companion in the game. He does say your name, so he's unique in that sense.

- And yeah he said 'The Glowing Sea' is the section of the map where the bomb actually fell, so it's got the classic Fallout 3 look to it.

- Radiation storms from 'The Glowing Sea' can flare up and blow through the world.


http://youtu.be/DqQqeEgWb7Q
______________

Fallout 4 is so expansive, even its creators haven't seen everything

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Fallout 4
« Odgovori #115 : 24. Lipanj, 2015., 19:31 »
Imam jedno pitanje za hardcore fanove Fallouta, dali su prva dva naslova i dalje igriva ili ih je pregazilo vrijeme?
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Fallout 4
« Odgovori #116 : 24. Lipanj, 2015., 21:00 »
Ako ti ne smeta stara grafika i to što je turn based možeš slobodno igrat. Igra je malo kompliciranija nego što je to danas, npr da bi se sneako ili lockpicko moraš prvo odabrat koji skill želiš i onda kliknut da odradi to.

Ali to bi bilo to zapravo, ja sam ušao u fallout 1 ne poznavajuči baš previše i bio mi je prvi susret s takvom igrom i nije mi bila odbojna uopće. Priča mi je bila odlična i zadržala me, i mislim da je svijet puno bogatiji i slobodniji si.

Sad sam počeo fallout 2 koji je za sada zapravo isti ko fallout 1(grafički i gameplay), ali svakako preporučujem da se odigra, ako ti ne smetaju te stvari koje sam nabrojao.

Samo jedna stvar, a to je da si instaliraš modove za fallout 1(ne sjećam se što sam imao ali da fixa rezoluciju za današnje sisteme) a za fallout 2 je Restoration Project 2.3.3


*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Fallout 4
« Odgovori #117 : 24. Lipanj, 2015., 21:04 »
To sto je turn-based je plus, a preko grafike uvijek nekako pređem. Sad imam neke druge igre u planu ali kad zavrsim s njima bi mogao probat prvi fallout. Tnx na modovima :)
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Fallout 4
« Odgovori #118 : 24. Lipanj, 2015., 21:36 »
Baci oko i na Wasteland 2...

http://youtu.be/hNbEYHzheP0

Za koji mjesec dolazi DC verzija na konzole i PC

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Fallout 4
« Odgovori #119 : 24. Lipanj, 2015., 21:48 »
Jesu li se negdje možda spominjali minimalni zahtjevi ili nešto slično?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9